• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Cocaine MDMA Marijuana Methamphetamine Küsimustik ameeriklastele

Have you or someone who isn't you but you know bought drugs from a dark market vendor in the past?

  • NO

  • Yes, it was from an individual who contacted me via the internet

  • Yes, it was from an individual who I contacted via the internet

  • Yes, it was from a dark marketplace that had several vendors of drugs ( ie Silk Road, Alpha bay, ect

  • Yes, it was from a website offering research chemicals or scheduled drugs

  • Yes it was from a P2P selling site like Craigslist, Etsy, Ebay, ect.

  • I have tried but my money was stolen / no one ever responded.


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Püüan koostada turuanalüüsi ravimite musta turu müügi kohta Ameerika Ühendriikides. Ma saan valitsusrühmadelt ja veebisaitidelt mõningat teavet, näiteks hinnanguid Ameerika Ühendriikide musta turu tehingute väärtuse kohta ja turgude kohta, mis on konfiskeeritud ja/või mille suhtes on algatatud kohtumenetlus, kuid see ütleb mulle ainult väga põhilist teavet ja turuanalüüs nõuab väga spetsiifilist teavet.
Selle küsitluse käigus ei kontrollita kedagi nende vastuste või teabe põhjal, mida nad otsustavad jagada. Ma ei logi vastuseid ega liigita neid rohkem kui see, mida te siin näete. Ma otsin võimalusi, kuidas parandada selle saidi funktsionaalsust ameeriklaste jaoks ja kõik selle eesmärgi suunas tehtud edusammud tulevad kõigile selle saidi kasutajatele kasuks. Kui teil on lugu, mida rääkida või kogemusi jagada, siis tundke end igal juhul vabalt. Ma tahaksin teada;
Kas te jäite oma ostuga rahule?
Kas arvasite, et hind oli madal, õiglane,kallis?
Millist turukohta kasutasite?
Milliseid ravimeid saite?
Millised on teie arvates takistused, et kasutada tumedat veebi uimastite ostmiseks ja müümiseks?
Mis võiks panna teid end sel viisil uimastite ostmisel või müümisel mugavamalt tundma?
See küsitlus ja igasugune teave või kogemus, mida otsustate jagada, on loomulikult anonüümne ja vabatahtlik. Ma lähen esimesena
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
kas olete varem ostnud ravimeid tumedast veebiturust?
Olen ostnud sellelt saidilt kokaiini, ecstasy, alprasolaami, metamfetamiini ja oksükodooni. Samuti olen paar korda ostnud Cracki ühelt inimeselt Redditist ja harmaliini hcl-i Amazonist.

Kas teie arvates oli hind madal, õiglane, kallis?
Enamasti madal mõned ma nimetaksin õiglaseks

millist turuplatsi kasutasite?
Vt küsimus 1
Milliseid narkootikume saite?
Vt küsimus 1
Millised on teie arvates takistused... ?
Asjaolu, et posti pakendamisel ei ole mingeid standardeid. Kellegi teise viga võib mulle vabaduse maksma minna. See, et ma ei tea piisavalt krüptovaluutast ja sellest, kuidas seda anonüümselt ja turvaliselt kasutada.
Mis võiks sind julgustada sel viisil narkootikumide ostmisel või müümisel?
Surnud tilgad kindlasti. Parem haridus tumedast veebist.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Ma olen kõikjalt ostnud.
DNM-i hinnad on üldiselt õiglased või madalad, kusjuures mujal on need õiglased kuni ennekuulmatud.
Millised on teie arvates takistused... ?
Peamiselt see, et on praktiliselt võimatu öelda, kas väikesed müüjad, kellel pole palju relvi, on nüüd äkki politsei või mitte.
Mis võiks sind rahulikumalt mõjutada narkootikumide ostmisel või müümisel sellisel viisil?
Ka mina tahaks rohkem surnud tilkasid vaatamata sellele, et minust tunnikese raadiuses ei ole ühtegi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
See on kindlasti tõsine mure, kuid te peaksite selleks valmistuma. Teil on vaja kohta, kuhu seda saata, mis ei ole teie juurde jälgitav. Selleks on mitu võimalust. Ma ei ole valmis teile ütlema, kuidas ma seda just praegu *****, ma pean selle keele hoolikalt läbi mõtlema. Tee see ebamääraseks, kuid tõlgendatavaks.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
olete ostnud narkootikume tumedast veebist Market... jah, teadus keemiad nagu diclauzapam,clonzolam,eitzolam..erinevad steroidid...kasutatud sponsorid saidid brotherhoodofpain,ja mõned e-kirjad, mis müüsid raws....uurimus keemia saite kasutasin omakorda pettused nagu gulfchems


Kas teie arvates hind oli madal, õiglane, kallis...jah enamus tarnijatelt.



Mis võiks teha teile mugavamaks osta või müüa ravimeid sel viisil...dead drops on ilmselt parim viis minu jaoks
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Kas arvasite, et hind oli madal, õiglane,kallis?
Hind oli see, mida ma ootasin, kuid kvaliteet, kliendi*****indus ja stealth olid suurepärased. Raske oli siiski õppida, kuidas seda kõike teha.
Millist turusituatsiooni kasutasite?
Minu esimene turg oli Agora 2014. aastal vist
Milliseid ravimeid sa hankisid?
Pressitud adderall ja mõnikord bensod või opiaadid
Millised on sinu arvates takistused, et kasutada tumedat veebi uimastite ostmiseks ja müümiseks?
Krüpto õppimine, nagu ostmine ja saatmine. PGP kui ka Tor üldiselt. Kõiki raskusi on raske meenutada, kuid mäletan, et alguses oli see raske
Mis võiks teid sel viisil uimastite ostmisel või müümisel mugavamaks muuta?
Ma olen juba mõnda aega ringi käinud. Mul on mugav. Ma soovin, et kui ma alustasin, oleksin teadnud olemasolevatest juhenditest seal väljas
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Õppisin turgude kohta, kui õppisin bitcoini kohta. Sel ajal, kui googeldasite bitcoini, oli silkroad üks esimesi otsingutulemusi. Minu esimene perchase oli Agora 20teist. Ma sain paar perkki. Peale mõne rohu, mida sain kohapeal ja lühikese stendi, kui ostsin tramadooli Indiast, olen alati kasutanud darnet turge.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Minu vastused on enne, kui ma leidsin Breaking Bad'i saidi:

Olid sa rahul oma ostuga? Mõnikord absoluutselt! Teinekord olen täiesti rebenenud.
Kas arvasite, et hind oli madal, õiglane,kallis? Hind oli alati õiglane kuni kallis pool. Mitte kunagi odav
Millist turuplatsi te kasutasite? Mees, ma isegi ei mäleta. see oli pärast Silk Roadi sulgemist.
Milliseid narkootikume saite? Kokaiin, Speed paste, MDMA
Millised on sinu arvates takistused, et kasutada tumedat veebi narkootikumide ostmiseks ja müümiseks? armastan seda küsimust. TOR oli frustreeriv väike lits. VPNid on nii aeglased. Instagaram on lihtsalt nii palju "lihtsam", kuigi ma ei ole kunagi edukalt ostnud narkootikume läbi Instatagrammist despit kõik uudised aruanded
Mis võiks sind julgemaks teha narkootikumide ostmisel või müümisel sel viisil? Nii et Escrow on SUUR!!! Ma mõtlen, et see on siin minu jaoks tõeline erinevus.

Viimane kord kui mind peteti, ütlesin, et KUNAGI EI KORDU. See on siis, kui ma otsustasin ise MDMA-d teha. Milline teekond. Respekt kõigile keemikutele seal, et ma võin nüüd pidada ennast küll kõige madalamale astmele

Nüüd pärast Breaking Bad saidi leidmist:

Kas sa olid rahul oma ostuga? Jällegi tabanud või mitte. Ma olen praegu rollin pallid mõned MDMA väike partii toodetud hea "ol USA. Nüüd inimene enne seda, ma pidin võtma piisavalt palju, et tappa hobune, et midagi tunda.
Kas sa arvasid, et hind oli madal, õiglane,kallis? äärmiselt õiglane.
Millist turukohta kasutasite? praegu ainult BB-d.
Milliseid ravimeid sa said? Ma armastan mind mõned MDMA. See ütles, istusin täna ühe mehe kõrval, kes kurtis, kuidas ta ei saa head kokaiini. Ütlesin, noh, anna mulle oma #, ma võin aidata.
Millised on sinu arvates takistused, et kasutada tumedat veebi uimastite ostmiseks ja müümiseks? Ma arvan, et see peab olema võimalikult lollikindel ja samm-sammult. Hankige VPN, hankige TOR, bitcoini poolt. See sait on selleks suurepärane, kuid ma ei usu, et niikuinii on kõik kokku pandud tõeliseks konsolideeritud samm-sammult kontrollnimekirjaks, koos linkidega
Mis võiks teha teid mugavamalt osta o. r müüa narkootikume sel viisil? See kõik on umbes Escrow. See on mängu muutja. Pluss "Usaldusväärsete müüjate" anonüümne testimine Ja reaalajas vastused küsimustele ja muredele. BB admin on alati olnud äärmiselt vastutulelik ja inimlik.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ma tahtsin 5o saada seda tagasi hiljutiste teemade, kuna 7 vastuseid ei ole teaduslikult oluline .ja selle 6 nädalat, kuna seal oli respompnse
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Muidugi, ma olen ostnud koolat, ksaani, H, Ice. Hinnad on enamasti olnud õiglased, sõltuvalt kvaliteedist. H alati ülehinnatud sellel turul ja Torzon USA jaoks ja suur osa sellest ei ole olnud kas väga kvaliteetne või nagu Torzoni puhul, kas ei ole üldse H suhtes positiivset testi teinud ja enamasti oli fent. Ainus tõeline xan, mida ma olen leidnud, ja minu määratlus tõeliseks on midagi, mis on pärit tegelikust apteegist, ja tegeliku määratluse järgi tähendab see, et see vastab teatavatele kriteeriumidele, mille kohta tundub, et on vaja rohkem haridust. Siinkohal tuleb minu meelest üks takistus. USA ja suur osa maailmast on praegu sõjas (mida nad põhimõtteliselt alustasid) laboris valmistatud toodetega, nagu fent ja pressitud ravimid, olenemata sellest, kas need sisaldavad seda või mitte, sest see tõmbab negatiivset tähelepanu igale kohale, kus seda ostetakse ja müüakse. Nüüd ei ole enam oluline, kas see on tõeline või võltsitud. Igaüks, kes ostab toote müüjalt sellisel turul nagu BB, võib olla LE, kes otsib vajalikke tõendeid, et aeglaselt kukutada kõik turud nagu silkroad, nemesis ja nii edasi. Samuti ei ole piisavalt haridust neile, kes soovivad osta tooteid ohutult, kindlasti on info olemas, kuid kuna igaüks uus saab osta, ei ole müüjal aimugi, kas nad on üldse uurinud või kas nad lihtsalt saatsid BC otse crypto.com kontolt, mida nad just 10 minutit tagasi oma deebetkaardiga ostsid. BC lubamine muutub selle tõttu küsitavaks. Kui XMR oleks kasutatud krüpto, siis peaks ostja vähemalt õppima XMR-i ohutu hankimise ja kasutamise põhitõdesid ning see, et ta on vähemalt võtnud aega, et õppida piisavalt, et vähendada riski, paneks mind end turvalisemalt tundma. Samuti haridus tails os, whonix ja muude selliste turvalisemate süsteemide kasutamise kohta darkwebile juurdepääsuks. Mis puutub müüjatesse, siis nagu Frit eespool ütles, peaksid pakendamisstandardid olema kõigi jaoks ülimalt olulised. Milleks maksta lisatasu stealth'i eest? Saatke see stealth või ärge saatke seda üldse, see ütleb mulle ainult seda, et olete ahne, laisk või mõlemad ja ei hooli sellest, kas ostja on ohus, kui teie kui müüja olete turvaline. Siis on andmed. DM on krüpteeritud, kuid miks mitte kasutada ka privaatseid võtmeid ostu tegemisel ja aadressiandmete panemisel? Kui seda ei kustutata 90 päeva jooksul, siis peaks see olema ettevaatusabinõu. Ma olen kasutanud BB ja Torzonit ja Torzonil on olemas korralik standard tundliku info jaoks, näiteks aadress, kuhu toode saadetakse. Lõplikud mõtted küsimusele, mis paneks mind ennast kõige selle üle turvalisemalt tundma? Kui pärast mis tahes tehingu lõpuleviimist, kus mõlemad pooled on tulemusega rahul ja see on lõpetatud, siis MIKS üldse andmeid säilitada? Opsec mure, tehing tehtud, tehing tehtud, see sõnum peaks iseenesest hävinema. Ma ei kirjuta üles mingeid andmeid nende kohta, kes minult ostavad, ja kui ma saan paketi, siis see põletatakse, mitte ei visata prügikasti. Mulle tõesti meeldib BB kui foorum ja turg, aga parandusi saab alati teha, kui vaja, et hoida kõik siin võimalikult turvaliselt.
 
Top