Question Kvaliteet üle kvantiteedi

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Kas ma peaksin müüma oma amfetamiini nii puhtana kui see on kallis või peaksin müüma seda vähem puhastatud, kuid odavamalt?

HHH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Tundub, et iga valdkond on erinev, või vähemalt iga kasutaja sõltuvalt ainest. Eelistan alati maksta kvaliteedi eest ja müüa ainult kvaliteeti, mitte madalama kvaliteediga toodet, mis võib olla odavam. Näide, ma maksaksin pigem 25 dollarit tõelise oksiini eest kui 8 dollarit pressitud oksiini eest. Mitte kõik ei tunne nii, kuigi
 
  • Like
Reactions: HHH

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Kas müüte edasimüüjale või tarbijale? Ma arvan, et paljud kliendid eelistaksid puhast. Vean kihla, et ka edasimüüjatele meeldiks see ja nad võivad soovi korral lõigata
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Väikesed kliendid ja üks hulgimüüja
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Mul on klient, kes ostab ühe toote, mida ma saan iga kuu, ja kui ma saan seda, siis on see nii puhas kui võimalik ja ta maksab kogu selle eest tipptaset, teades, et ta maksab üle, sest ta ei saa sama puhtust kuskilt mujalt. Tõsi, mehel on raha ja need on parimad kliendid. Kui leiate ühe sellise tüübi, kellel on paks konto ja kellele meeldib teie toode, võite selle hinda määrata, kuidas soovite, kui nad ei saa seda kuskil mujal sama hästi ja nad maksavad seda. Täiuslik näide on valupillid mõnedes väikelinnades, kus ei ole pakkumist ja suur nõudlus, isegi kõige vaesem sõltlane maksab peaaegu 2 dollarit mg lihtsalt sellepärast, et nad ei saa seda kuskilt. Maapiirkondades on suur raha, kui tunned õigeid inimesi
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Te peaksite tegema selle võimalikult puhtaks ja iga kord püüdma selle puhtust suurendada.
Vaadake seda kui investeeringut oma oskustesse, alguses on see aeganõudvam, kuid hiljem mõistate, et 99%+ puhta soola valmistamine ei võta palju lisaraha ega -aega.
Hea tootmistava (GMP) on optimaalne pikaajaline strateegia raha, maine ja hea karma *****imiseks.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Alati. Alati. Kvaliteet enne kvantiteeti.
Ainus toode, mida tuleks (ja tuleb) lõigata, on [toor]fentanüül - või mõni muu äärmiselt võimas opiaat või rahusti. Mis tahes aine, mille toortoode potentsiaalselt tapaks keskmise tarbija.
Te petate tegelikult ainult iseennast, kui püüate lisaraha *****ida. OK, te *****ite mõnest müügist 20 dollarit juurde ja/või venitate iga grammi kümnendiku või kaks. See ei kesta kaua, ja kui see kestab, kasutate tõenäoliselt ära kedagi, kes on meeleheitel, ja see tekitab pahameelt - seda tüüpi, mida te ei näe. Niipea kui järgmine mees, kes tuleb mõne parema kraamiga, võtab ta sinu äri. Kui see juhtub, siis loodate parem, et teie konkurent jätab saadetise vahele ja klient ei taha oodata. Nii saate te veel ühe mängu, et anda neile toorest toodet ja ehitada oma maine ja klientuuri tagasi.

Kogemusest rääkides on sõltlane tavaliselt oma parimale diilerile üsna lojaalne, nad tahavad proovida neid hoida turvaliselt ja salajas, et nendega ei juhtuks midagi halba. Kui sitt tabab ventilaatorit, on tõenäoliselt tõenäolisem, et inimesed loobuvad oma tagavaradiilerist koos prügi tootega enne head - kas reedavad, rebivad ..mida iganes. Tõenäoliselt ei kutsuta paska tootega meest esimesena peole... "Jah, hei kõik, see on see mees amfetamiiniga, mis vaevalt midagi teeb ja maitseb nagu paratsetamool." ... Nad ütlevad, et "helistage teisele mehele..."... Ma pigem maksan 20 dollarit juurde."

o7
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ma arvan, et see on ilmselt parim nõuanne, kuidas hoida jama puhtana
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Müüge seda veidi kallimalt ja saate püsikliente, kui olete usaldusväärne edasimüüja puhta tootega, siis kõik austavad ja loevad teid, lõigatud tooted on lõigatud tooted, puhtad tooted on puhtad tooted. Loo lõpp
Puhas tugev kõrge = rohkem püsikliente
Keskmine lõigatud kõrge= vähem kliente ja vähe või üldse mitte püsikliente
Minu arvates on püsikliendid kõige tähtsam asi tänavabisnises
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Ei ole kunagi aru saanud lõiketootest, erinevad kogemused, erinevad elud, võib-olla ja ma olen lihtsalt välja kukkunud. Aga minu jaoks on Kuldne reegel tõesti parem toode. Ma ei taha otsida kliente, ma tahan, et nad otsiksid mind, sest minu kraam on nii hea, tõesti tundub, et see ei ole minu jaoks mõttekas.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Ka kvaliteetse toote levitamine aitab välja tõrjuda hoolimatuid tegijaid, mis tuleb kõigile kasuks.
 
Top