Question Probleem siirupi lahjendussegu eraldamisega

quickquestion123

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei

Vabandused veidi rumal küsimus see ei ole kuskil lähedal lahe chemisty stuff, mis on siin arutatud, ka vabandused, kui selle vales osas, couldnt otsustada, kas see läheb siin, opiaatide, toiduvalmistamise Q & A jne nii pls öelda mulle liikuda, kui vale, kuid siin on probleem.

Ma olen mõnda aega arendanud oma enda kodupruuli lahja retsepti (mitte keeruline, ma tean), kuid ma olen püüdnud saada seda nii lähedale tõelisele asjale kui võimalik. Ma saan kodeiini ja prometasiini tablette ja püüan neid lahjendada võimalikult väheses vees. Kui korralikult segatud magnetilise segajaga, segan kõrge fruktoosisisaldusega siirupisse (või lihtsirupisse, mida ***** ise pliidil, kui ma väljas olen) ja pisikesse pisikesse alkoholi, et seda säilitada (mõnikord). Seejärel lisan kõik värvained ja maitseained jne ja segan väga väga põhjalikult käsitsi, sest mu magnetiline segisti ei saa hakkama siirupi viskoossusega. Kuid... probleem on see, et ma kipun ainult väikeseid koguseid nautima, sest ma leian, et palju teeb mind liiga laisaks, nii et ma tavaliselt lõpetan 8floz ja venitan seda ja kui ma jätan selle paariks päevaks, märkan, et piimjas valge vesi koos kõigega, mis on selles lahustunud, eraldub siirupi peal (ma oletan, et erinevate tiheduste tõttu). Kuidas ma seda peatada? See on jube ja ma ei tea midagi sellest, mida im tõesti teha, ei taha üle doseerida ja ma ei taha iga kord uuesti segada. Pls võib keegi anda mulle mõned näpunäited? Tänan kõiki!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Olen teinud 0 vaeva uurimistööga, kuid esimene ilmne mõte on, et ärge lisage vett, vaid kasutage hoopis etanooli. Siis ei ole vett, mida eraldada, ja alkoholi lisate niikuinii säilitusainena. Jsu lisage see purustatud pillidele selle asemel, et seda hiljem lisada
 
Top