Potentsiaal fenüülefriiniga metamfetamiinile?

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Kas seda võiks kasutada efedriini asemel, kuna viimane ei ole enam OTC (ja kui see on, nõuab selle saamine litsentsi, kui te seda ei tee).
Fenüülefriin on ninakinnisust vähendav ravim, mille keemiline valem on C9H13NO2. Selle valem näeb välja selline:

Ecmx06drGu


Kas selles on mingit potentsiaali või on see liiga ebatõhus, et seda efedriini asemel kasutada?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
uhhg, minu viga, ma arvasin, et te ütlesite fenüaniliini. Ei, See Oh rõngas on kuri, Sa ei saa;t koputada seda ära ilma kogu õhukest hävitamata. Sa võid selle asendada ja siis koputada sub ära, kuid hind on liiga kõrge.
 
Last edited:

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Te peaksite võimaluse korral täpsustama, kui te teate, kuidas seda teha. See, kas see oleks ebapraktiline või mitte, ei ole oluline. Protsess, milles fenüülefriin on amfetamiinide lähteaine, on väga soovitud teadmine ja seda peetakse ilmselt võimatuks. Teadmiste ja võib-olla kuuajalise võimaluse eest visata sigade prügi neile näkku tagasi, oleks igasugune teave, mida teil on, väga teretulnud.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Noh, asi on selles, et pseudoefedriin hcl kasutati 60 mg geneeriliste tablettidena. Pheylefriin on 10 mg pillidena, seega on vaja 100, et saada grammi kraami.
YiFkhJIlMf

Siin on mõte. Paistab, et selleks on mitu võimalust. Võimalik, et 1 võiks olla tsingipulber või 0,7-1,0% ,ol wt. väävelhape. Te dehüdroksüleerite fenoolrõnga 5 positsiooni fenüülamiini. Järgmisena soovite dehüdroksüülida propüülosa 2 positsiooni. Propüüli lõpp on juba metüül,, 3hüdrogeeni, seega primaarne amiin.Siis peate lihtsalt metüüliseerima funktsionaalse etüülrühma alfa-positsiooni. Sõltuvalt sellest, mida te kasutate, sõltub, kas teil on D-, L-metüül, L-metüül või D-metüül. Ma soovitan D. See ei pea toimuma selles järjekorras, lihtsalt kõik peab olema tehtud. Ma kirjutasin välja, mis iga asi on, et sa saaksid UTFSE või vaadata google'ist või midagi, et teha konkreetne plaan nii palju kui reaktiivid ja lahustid ;0
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Minu hiljutistes jahidel E või PSE kohapeal, kõik, mida ma olen kohanud, on need 10mg fenüülefriini tabletid, mis tavaliselt sisaldavad paratsetamooli + muud "jama" Praktilisus on minu jaoks ka ebaoluline, Kui see on võimalik ja vahendeid saab hankida poeriiulitelt, olen üsna huvitatud. Sõdur vaenlase taga ei saa lihtsalt tellida lähteaineid, nii et see teadmine on oluline. Ma võib-olla võtan selle kodutööna ja püüan UTFSE teha seda plaani, ma vajan muidugi abi, kui keegi tahab DM-i ja võrrelda märkmeid. Ma arvan, et ma pean vahepeal tellima mõned ma huangid, et *****ida oma uurimistöö eesmärke. Tänan teid.
 
Top