Question PMK etüülglütsidaat alates Alibaba

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Kas PMK/BMK etüülglütsidaadi ostmine Alibaba'st on ohutu?

Rääkisin mõne müüjaga, nad küsivad 30% makse enne saatmist ja ülejäänud pärast pakendi kättesaamist, nad tagavad ka, et see läbib tolli ja ütlevad, et saadab teise pakendi, kui midagi juhtub.

Enne müüjatega uuesti ühendust võtmist, kas keegi, kellel on varasemad kogemused nende kemikaalide ostmisel Alibabast, ütleks mulle palun, kas need kuulutused on võltsitud.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
U saab kasutada tehtud mdma

(3,4-(metüleendioksü)fenüülmetanool)

 

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
mis on see (3,4-(metüleendioksü)fenüülmetanool)? Kas seda saab osta ilma piiranguteta?

PMK etüülglütsidendi puhul võite seda hüdroliseerida ja sellest saadakse reduktiivseks aminatsiooniks valmis MDP2P.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Maksab 30 protsenti u0 ees ja ülejäänud osa siis, kui see maandub, on hea pakkumine. Kas arvukad müüjad pakuvad seda
 

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Ma kavatsesin osta, kuid sõber ütles, et kõik reklaamid on võltsitud, neid ma läksin sammu tagasi, sest nüüd ei ole ma kindel, kas ma usaldan neid reklaame või mitte
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Need ei ole kõik võltsitud. Lihtsalt saada proovi 120 dollari eest või käibeloleva hinna eest. Makske 36 dollarit ja vaadake, kas nad tulevad läbi. Te võtate riski enamiku tarnijatega sealtpoolt. Igaüks teeb seda.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
3,4-metüleendioksüfenüülpropaan-2-oon mdp2p

3,4-(metüleendioksü)fenüülmetanool) ja on euroopa kui palju u vaja
 

Attachments

  • 13VzRWEC5n.png
    13VzRWEC5n.png
    5.8 KB · Views: 122

adbb5clsupplier

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Kui te annate tellimuse, ütlevad nad teile tõenäoliselt, et toll konfiskeeris selle ja saadab teile terve koorma tärklist
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Kuigi ma ei ole alibaba'st tellinud, tellisin ma sarnaselt. 300 usd kilo pmk etüülglütsidaadi eest, saabus umbes 3 nädala jooksul iirc
 
Top