Palun aidake mind, seoses MDMA MDP2P tootmisega

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Proovisin paar väikest katsetustükki. Kuna mul oli kiire, ei reageerinud ma NaBH4-ga kaks päeva, vaid 4 tundi. Kasutasin katsetamiseks 50 g MDP2P-õli ja sain lõpuks ainult 25 g MDMA baasi ja sellest 25 g MDMA baasist sain lõpuks ainult 4 g valget pulbrit.
Mul on tekkinud mõned küsimused ja tahan küsida nõu:
1. Mis puudutab metüülamiini-metanoolilahust, siis kasutasin seekord vale lahust, sest ostsin 30% puhtuse. Kas ma võin kasutada 30% metüülamiin-metanoolilahust 1:1-suhtes, et asendada 10% metüülamiin-metanoolilahust?
2. Kuna ma kasutasin 30% puhast metüülamiini metanooli, siis pärast NaBH4 reaktsiooni lõpetamist, kui ma kasutasin soolhapet, ei saanud pH väärtust reguleerida 10,5~11. Ma kasutasin palju soolhapet, et reguleerida pH väärtust kohapeal. See oli normaalne. Kas ma pean sel juhul kasutama ainult 8L vett ja 8cc 33% HCL-i 1kgMDP2P jaoks, et reguleerida pH 10,5-le, nagu protsessis mainitud?
3. Lisaks, kas ma võin selle etapi edaspidisel läbiviimisel jätta H2O ja soolhappe välja ja kasutada soolhappegaasi reguleerimiseks?
4. Kui skaalat tulevikus laiendatakse, kas ma saan kustutada DCM-i poolt lisatud lõpptoimingud? Mida see mõjutab? Millised on teie mõtted lihtsate sammude kohta, mida saab teha skaala suurendamiseks?
5. Lõpuks, millist lahustit saab kasutada soolhappegaasist sadestunud MDMA*HCL valge pulbri lahustamiseks ja ümberkristalliseerimise teostamiseks?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Naatriumborohüdriid laguneb metüülalkoholiga suhteliselt kiiresti. Metüülamiini metanoolilahust saate lahjendada metüülalkoholiga. Pärast redutseerimisreaktsiooni peate oma vaba aluse orgaanilise lahustiga ekstraheerima, seejärel aurustage lahusti ja te saate määrdunud vaba aluse, väga soovitav on vaba aluse vaakumis destilleerida enne soola saamist. Vaba alus lahjendatakse alkoholiga ja jahutatakse nii palju kui võimalik, seejärel juhitakse vesinikkloriidigaas 5-6 ph-le hea segamise korral.
 
Top