Question Fenüüläädikhape ja pliiatsetaat (ii) Anyhdroosne destruktiivne destillatsioon

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
KAS KASUTAB Mulle seletada, KUIDAS TÖÖTAB TÖÖDESTILLATSIOONI KUIDAS MILLISED SEADMED ON VAJA JA KUIDAS SEADMETE KORRALDAMISEKS see on meetod :

Pliiatsetaat meetod :

p2p.paa.pb.gif


Asetage 1000g fenüüläädikhapet ja 3000g veevaba (või trihüdraat) pliiatsetaati destillatsiooniseadmesse ja kuumutage. Kõigepealt destilleeritakse kogus vett ja seejärel fenüül-2-propanooni selles destruktiivses destillatsioonis, mis nõuab rohkeid kuumuse rakendusi. Destillaat eraldub kaheks kihiks. Orgaaniline kiht eraldatakse ja redestilleeritakse, et saada puhas fenüül-2-propanoon, mille bp on 105 °C/10 mmHg või 216 °C atmosfäärirõhul.

PALUN KEEGI AITAB, VAJAN MÕNINGAID ÜKSIKASJU SEADME/KUUMUSE/AJA/EKSTRAHEERIMISE KOHTA.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
destillatsiooniseadmed
vaakumpump
küttemantel
Täieliku näoga hingamisaparaat
hästi ventileeritud ala

kõik on olemas ja seletab, mida teha, paneb kuumuse peale, kuni hakkab destilleerima

Destillaat eraldub kaheks kihiks. Orgaaniline kiht eraldub, siis tuleb seda uuesti destilleerida, et saada puhas fenüül-2-propanoon, bp 105°C/10 mmHg või 216°C atmosfäärirõhul.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Tänan teid väga palju oma replay ma realy hindan seda, kuid minu küsimus on, kuidas kaks kihti. eraldab pärast vee destilleeritakse ja ma muudan kolb saada p2p milliseid kihte ja kuidas eraldada orgaanilise kihi või mida ta ütleb artiklis please.if teil on midagi ma ootan teie replay tänu ettepoole
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Tere, eraldage eraldussahvriga, nagu alati. Kui te ei saa aru põhilistest manipulatsioonidest, külastage laboratooriumi KKK jaotist. Seal on vastused kõigile teie küsimustele.
Pöörake tähelepanu, et pliiatsetaat on äärmiselt mürgine aine.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
kas ma panen nad mõlemad samasse ümmarguse põhjaga kolbi ja hoian pidevat kuumust, kuni kaks kihti eralduvad ja siis ***** lahustiga ekstraheerimise on see ?
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
ilmselt ma tean destilleerimisaparaat ja refluks ja kõik need üksikasjad vaja ainult, et thanx vastamiseks, kui teil on aega...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Ma ei ole öelnud ümarpõhjalise kolvi kohta. Ma ütlesin eraldussahvri kohta. Kas te saate aru, mis see on? Kus on öeldud, et kihide eraldamiseks on vaja segu kuumutada? See on vale.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
jah ma tean sellest ja kas ma panen kõik samasse kolbi ja kuumutan seda, kuni see eraldub...?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Mees, sa kirjutasid postituse koos teabega, mida sa pead tegema. Lugege seda postitust uuesti. Teil on vaja destilleerimisaparaati.

 
Top