Uudne 2cb süntees + probleemid koos piltidega , palun aidake mul seda välja mõelda

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
ma olen tulnud ümber selle uudse viisi ja püüdnud seda teha , kuid põrganud probleemid ma loodan, et saate aidata mul aru saada.
CeMgoFKiy0

Olen tellinud 1kg 2,5 Dmba Hiinast.

see on sammud :

1. Lahustage 8,3g (50mmol) 2,5-dimetoksübensaldehüüdi 50ml metanoolis ja 6,1g (100mmol) nitrometaani 1L keeduklaasis. Segatakse lahust ja jahutatakse see 0~5 kraadini C.

2. Lahustage 8,4g (150mol) kaaliumhüdroksiidi 25ml metanoolis. Segage lahust ja jahutage see 0~5 kraadini C.

3. Asetage keeduklaas koos 2,5-dimetoksübensaldehüüdi lahusega (1) jää-soolavanniga suurde anumasse ja seadke suur anum magnetilise segisti peale. Kasutage keeduklaasi sisemise temperatuuri jälgimiseks termomeetrit ja lülitage segisti sisse.

4. Kasutage tilguti abil kaaliumhüdroksiidi lahuse aeglaseks lisamiseks keeduklaasi. Vältige, et temperatuur ületaks 5 kraadi C.

5. Pärast lisamist (tavaliselt 1 tunni jooksul) segage segu veel 30 minutit.

6. Valmistage 300 ml 10% HCl lahust ja jahutage seda seguga segades 5-10 kraadini C.

7. Lisage jahutatud 10% HCl lahust keeduklaasi koos seguga 5 korda iga 5 min järel (umbes 60 ml kord) segades.

8. Nüüd näete segu sees kollast värvi kristalli. Valmistage Buchneri lehter ja kolb ning kasutage kristallide kogumiseks imemisallikat. Te ei pea kristalli kuivatama ja kaaluma.

*** Esimene pilt, kui näete kollast (tumedam on reageerimata DMBA ans eemaldati.

9. Segage 300ml 32% HCl lahust ja 150ml IPA-d 1L keeduklaasis. Jahutage lahus 5 kraadini C.

10. Lisage märja kristalli (8) HCl/IPA lahusesse (9). Asetage keeduklaas jää-soolavanniga suurde anumasse ja seadke suur anum magnetilise segisti peale.

11. Valmistage 45 g tsingipulbrit. Lisage pulber segamislahusesse 1 tunni jooksul. Ärge kiirustage, sest muidu tekib palju kollaseid mulli. Kasutage väikest lusikat ja lisage aeglaselt.


12. Kui lisamine on lõpetatud. Segage segu veel 2 tundi, nüüd näete, et lahus muutub läbipaistvaks ja põhjas võib olla lahustumata tsinki. Lahustumata tsingipulbri pinnal näete väga väikeseid vesinikumulle. Pange segu koos kaanega üheks ööks külmkappi. Samal ajal segage 100 g naatriumhüdroksiidi 150 ml veega. Lisage NaOH-i vette 3 või 4 korda, et vältida temperatuuri tõusu. Pange NaOH lahus samuti külmkappi.

13. Asetage keeduklaas koos seguga suurde konteinerisse jää-soolavanniga ja seadke suur konteiner magnetilise segisti peale. Lisage NaOH lahust segusse aeglaselt, et vältida temperatuuri tõusu.

14. Pärast lisamist lisatakse segusse veel 50 g NaCl ja istutatakse segu paar tundi, kuni on näha, et IPA kiht on hästi eraldunud.

15. IPA-kihi imetakse tilguti abil ettevaatlikult anumasse. Lisatakse 50 ml IPA segu ja imetakse kaks korda, et koguda toode.
16. Pange IPA koos 2C-H-ga ventilaatori alla, et see aurustuks. Mõni tund hiljem saate kollast värvi õli (2C-H). Võite segada 200g naatriumhüdroksiidi 300ml veega. Lisage NaOH-i vette 3 või 4 korda, et vältida temperatuuri tõusu. Pange NaOH lahus külmkappi.

17. Kaaluge õli ja registreerige see. Kui teil on skaala ülemise piiri probleem, valmistage väiksem mahuti ja registreerige tühja kaal. IPA aurustumise ajal võite segu väiksemasse mahutisse üle kanda.

*** PIC siin sain 2ch ekstraheeritud dmba koos ipa ja oli kuivatatud (minu 2ch oli suht tume välimus, kuigi ma tõesti jälgisin temperatuuri.

18. 100mmol 2C-H jaoks lahustage see 50ml GAA-s 1L keeduklaasis ja pange keeduklaas jäävanni seguriga.

19. Segage 120ml GAA, 40ml vett, 11,8g väävelhapet (120mmol) ja 14,3g kaaliumbromiidi (120mmol) teises keeduklaasis. Lisage segusse segades 5,8g 35% vesinikperoksiidi lahust (60mmol). Näete, et värvus muutub.

20. Lisage tilguti abil segust (19) aeglaselt segusse (18), segades. Pärast lisamist lisage segusse segades 5,8g 35% vesinikperoksiidi lahust (60mmol). Oodata veel 20 minutit segades.

* siin on bromminatsiooni etapp , ma arvan, et ma sain selle õigesti ... lihtsalt segage kõik asjad kokku.


21. Lisage aeglaselt jäävannis olevasse segusse NaOH lahus (16).

*see on pilt, kus must lima hõljub.

22. Värv peaks nüüd olema tumepruun. Lisage segusse segades 100 ml tolueeni. Pärast 5 min segamist istutada segu, et oodata kihi eraldumist. Tolueen imetakse tilguti abil välja ja kogutakse kokku. Korrake seda sammu, kuni tolueen muutub läbipaistvaks. Te peate lisama tolueeni võib-olla 3 korda või rohkem, olenevalt teie oskustest.

* lisage pilt solueen ekstraheerimisega kihtidega . ma kasutasin siis ka eraldussahtel, et veenduda, et tolueen oleks võimalikult puhas, ilma veeta.


23. Pange tolueen segurisse ja lisage 13,6g 32% HCl lahust (120mmol). Segades näete, et tolueenis tekib veidi soola. Mõni minut hiljem lõpetage segamine ning kasutage soolapulbri kogumiseks lehter ja filtrit. See peaks olema tumepruuni värvi.

***See on see, kus ma võin sattuda probleemi, ma lisan hcl tolueenile ja tekkinud soola asemel tekib lihtsalt must lima, mis langeb põhja ja ma lõpetasin suure kogusega T_T


24. Kasutage atsetooni, et pesta pulbrit filtrile tilguti abil, kuni värv muutub valgeks.

nüüd ma tõesti ei tea mida teha? , mul on see must lima mis vajus põhja , ma arvan et on 2cb ? mis ei saa moodustada soola ? ja see muutus protenatsiooniks ja muutus lahustumatuks tolueenis ja vajus põhja ?
mul on juurdepääs DCM-le, mida ma peaksin edasi tegema ? kas peaksin musta vajunud lima kokku koguma ja sellega midagi tegema ?
ka minu 2ch õli oli kuidagi tumeda väljanägemisega , kas see on oluline ?
 
Last edited by a moderator:

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
redigeerida : Olen võtnud tükk, mis ujus pärast NAOH lisamist, mis teeb 2cb vees mittelahustuvaks ja kukutasin selle puhtasse tolueenisse ja lisasin hcl ja see tekitas valge soola , minu oletus on, et tolueenis on muud asjad, mis takistavad soola tekkimist , Nii et ma mõtlesin, et lisan hcl tolueenile ja kõik protenseeritud 2cb vajub põhja, eraldan tolueeni trummeliga, siis lisan NAOH, mis tekitab vees lahustumatuid 2cb tükke, siis võtan need, lisan uude puhtasse tolueenisse ja lisan uuesti hcl.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Tegelikult arvan, et H2O2 35% väävelhappega hävitab (üleoksüdeerib) teie toote. Kas te saate elementaarse broomi ja teostada reaktsiooni, nagu ma kirjutasin?
Kas see aine sulab sama temperatuuriga kui 2C-B*HCl?
 
Last edited by a moderator:

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
didnt oli võimalus kontrollida
Ma ei usu, et ma saan elementaarne bromi, kuna teil on vaja erilist luba, kuid ma küsin võib-olla väikeses koguses, ma tean kindlalt, et mu sõber teises riigis oli edukas sünteesi 100% nii selle lihtsalt ma ***** midagi valesti, ta ütles, et ma pean jälgima temp isegi vähem kui 10C tsingi vähendamine või ill saada tumedam otsin 2ch õli.
Ma olen peaaegu kindel, et minu tolueen on lihtsalt määrdunud muu toote, sest see ei muutunud selge pärast lisades HCL , ja protenated 2cb lihtsalt vajus põhja, kuid ma ei saanud soola, kui ma võtsin tükk pildi ja lisada puhas tolueen see andis mulle väike kogus soola , nii et ma ei tea, kuidas ma peaksin ekstraheerida 2cb goo tolueenist?
lisada hcl ja lasta uppuda ? siis viskan määrdunud tolueeni välja , lisan baasvett segades heale , et see oleks vees lahustumatu ja tekiks 2cb õli tükk , siis viskan selle uuesti puhtasse tolueeni ja lisan jälle hcl ? see võib toimida ? mida arvate ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Seda on tõesti raske lugeda, mees, aga ma saan aru.
Aurutage tolueeni, destilleerige oma tolueeni ja korrake
Sa mõtled NaOH aq. lahust, eks?
mis see on?
 
Last edited by a moderator:

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1

Vabandust halva inglise keele eest ill püüan olla selgem , ma mõtlesin tükke , foto kus on 2cb tükid ujuvad , ma võtsin ühe neist ja kukutasin neid puhtasse tolueenisse ja lisasin hcl ja sool tekkis , nii et ma arvan , et tolueen , mida kasutatakse ekstraheerimiseks kannab endaga asju , mis ei lase soolal tekkida , nüüd on mul pärast hcl lisamist põhja jäänud tolueeni lima ja ma mõtlen, kuidas ma peaksin selle eraldama määrdunud tolueenist (koos sellega, mis selles on, peale 2cb), et ma saaksin selle lisada uude tolueeni ja proovida lisada hcl, et moodustada soola.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
51
Points
18
Ma arvan, et teil on probleem esimeses etapis, Henry reaktsioonis peaksite kasutama katalüsaatorina naatriumhüdroksiidi asemel mingit primaarset amiini, kui te ei saa head katalüsaatorit, võite kasutada ammooniumatsetaati, siis refluks katalüsaator koos reaktantidega, teatud temperatuuril, et võimaldada β-nitroalkoholi dehüdratatsiooni nitroalkeeni moodustamiseks, see temperatuur on vähemalt toatemperatuur, mitte all ja tingimustes.
Te lisate reaktsioonile soolhapet, teie eesmärk on vist reaktsiooni lõpetamine, tegelikult arvan, et see samm on üleliigne, pärast reaktsiooni lõppu võite panna reaktsiooni külmikusse ja seejärel pumbata ja loputada IPAga või ümberkristalliseerida
Teie saadud nitroalkeen peaks olema oranž kuni punane ja pärast ümberkristalliseerimist näitab kristallide kuju nõelataolisi kristalle, teie toode on kollane, ma ei usu, et see on õige, on võimalik, et te lihtsalt vähendasite aldehüüdi alkoholiks ja seejärel broomitud, et saada need mustad tooted
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Või korrake sünteesi DCMiga.
 
Top