Uued sünteetilised kanbinoidide ühendid välja muskaatpähklist?

Kj12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hei bbgate'i kogukond,

ma olen uurimuse kohta muskaatpähkel ja tema koostisosad
ma leidsin 3 ühendit, mis on afintiy CB1 ja CB2 retseptoritele, mis on Malabaricone C , Licarin A, 5-Methoxylicarin A
minu küsimus on, kas teha välja muskaatpähklitest sünteetilised kannabinoidid?. huvitav aine on Licarin A see on, kuidas JWH-x
ja Pinaca-x seeria indasooli struktuur.
Ma ei tea, et potentsi sellest 3 Aine, kuid kui nad ei ole piisavalt tugevad saab teha välja muskaatpähklit tugev cannbinoids derivaadid?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
744
Reaction score
1,050
Points
93
Nende ainete struktuurid meenutavad tõesti mõnda disainer-noidi. Näiteks E-vitamiinil on teatav afiinsus kannabinoidiretseptorite suhtes.

"Muskaatpähklit on kasutatud nii meditsiiniliselt kui ka meelelahutuslikult ärevuse ja meeleoluhäirete raviks. El-Alfy jt [12] näitasid, et muskaatpähkli ekstraktide manustamine tekitab käitumuslikke mõjusid, mis on sarnased Δ9 -THC-ga, mis on tuntud eksogeenne kannabinoid ja marihuaana peamine psühhoaktiivne koostisosa. Hilisemad uuringud näitasid, et neil ekstraktidel ei ole otsest CB1- või CB2-retseptoritega seonduvat afiinsust. [13] Selleks, et määrata kindlaks muskaatpähkli mõju endokannabinoidsüsteemile, hinnati seega kaudset modulatsiooni. Kasutades katsetega juhitavat fraktsioneerimismeetodit koos in vitro katsetega FAAH ja MAGL inhibeerimise kohta"
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7938946/pdf/jphp13174.pdf

Siin saame kaudse mõju, nagu mõned muud tüüpi noidid (näiteks allosteroorsed modulaatorid). Igal juhul head struktuurid RC disaini ideede jaoks
 
Top