Question vajate abi

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Kui me tahame valmistada ravimit, mis nõuab väikseimat eelarvet ja mille materjale on lihtne hankida, siis milline peaks see olema ja see peaks olema lihtne, mida saab teha põhi- või kesktaseme keemiateadmistega.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Võib-olla oleks abiks teada, millises riigis te olete, sest eri riikides on erinevaid asju seaduslik osta, või saab kodumaiseid taimi ekstraheerida ja asendada. Näited: kui ma hung kasvab seal, kus te elate, suurepärane. Või äkki betel pähkel. Või Virola, Phylaris, Erythroxlum oleks mugav. Eeterliku õli ekstraheerimine lähtepunktina on tavaliselt lihtsam kui totaalne süntees.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
ma elan Türgis
ı tahan teha midagi, kuid ı on armastus keemia teavet saab u soovitada midagi õppida, kuidas koksida spesific üks kraam
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ma ei ole kindel, mida te küsite, kuid kui see on " koks konkreetselt" ei. See on väga keeruline süntees, mis nõuab täielikku kontrolli iga keemiaaspekti üle. Negatiivsed temperatuurid, inertsed atmosfäärid, Ekgoniini moity on tugev kalduvus epimeriseeruda pseudo... Varasemate meetodite hoolikas uurimine näitab, et üle poole neist andis tulemuseks vale ruumilise paigutusega kemikaali. Enantiomeer isomeer diasteromeer, meso. epimeer.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
kas te saate mulle öelda, kuidas ma peaksin järgima põhikeemia kohta, mul on keskmise tasemega kapital, kui te soovitate teed, oleksin väga rõõmus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Kas Papivar somniferum ei kasva seal? Sellega saab teha 100 asja . Ekstraheerige seda eraldada, asendada see iga asi alates kõige põhilisemast keemia 101 kuni molekulideni, mis on 10 mg võimsad. Ma arvan, et seal kasvavad mitmed salvia liigid, mida saab ekstraheerida võimsateks meditatsioonitüüpi ravimiteks (delirientideks). Vaatasin paar etnobotaanika linki. Nad ei pakkunud mingit keemilist analüütikut, nii et ma ei saa seal kasvavate uimastite kohta autoriteediga rääkida. Rääkige vanema või mõne taime meditsiinilise kasutamisega kursis oleva inimesega. Valuvaigistid, rahustid, stimulandid, hallutsinogeenid... Kirjutage nimed üles. Vaatame, kas suudame taimed ja seega ka neis sisalduvad kemikaalid tuvastada. Lootose õied, rohttaimed, põõsad, Paljudes taimeliikides on ravimeid ja mõne molekuli asendamine võib teha tugevamaid ravimeid. Cathulus edulis ehk? Kirjutage üles ka mürgiste taimede nimed. Mõnikord on mürk ravim ja mõnikord on ravim mürk. Kõik on annuses ( või molekulide paigutuses ).
 
Top