Minu raputuskatsed ja küpsetuskatsed

marges

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile, ma kirjutan Türgist, tulin ilma Breaking Bad 😁 olen pikka aega jälginud foorumit. Mida rohkem vaadata, seda keerulisemaks muutub see. Püüan aru saada ja toota, rakendades seda praktikas. Ma saan aru, kui proovin 😁
Täna proovisin teha shake and bake'i, mille koostisosad olid mul olemas, ma arvan, et sain positiivse tulemuse. Koostisosad, mida ma kasutan
--------------------------------
minu turvavarustus
-latex-kindad
-gaasimask, mida kasutatakse tulekahju korral
-tulekindlad riidest püksid ja mantel
-------------------------------------------------------
-ammooniumnitraatväetise valge pulber
-1 kuiv külm ravim
- kasutasin matkakütuse asemel metüülalkoholi ja etüülalkoholi, need olid mul käepärast
-liitium-metall
-see
- kanalisatsioonipuhastuspulber

Pärast kõikide materjalide kokku toomist algas reaktsioon väga hilja, kuid see ei olnud nii nagu ma videos nägin, oli kerge kuumus.
Lisasin aeg-ajalt äravoolupuhastit ja jätkasin vee lisamisega. Raputasin seda aeg-ajalt ühe päeva jooksul. Siis filtreerisin selle läbi kohvifiltri. Välja tuli läbipaistev kollane vedelik. Siis panin naatriumsoola ja hapet padjasse ja seadistasin voolikuga mehhanismi. Kui andsin vedelikule gaasi, tekkis kerge suitsu ja lumi puudus. Ma ei loobunud lootusest, kui nägin põhja all mõned kristallid. Pärast vedeliku 3 korda filtreerimist kuivatasin filtrid ja vedeliku eraldi.
- Osa filtris olevast vedelikust pesin atsetooniga, ülejäänud puhas valge pulber jäi filtrisse ja kuivatasin selle eraldi.
- Panin vedeliku salve ilma atsetooniga pesemata ja kuivatasin eraldi, järgmisel päeval tekkis valge pulber.
-Pesin gaasitud vedelikku atsetooniga ja kuivatasin seda eraldi filtris, kuid kristallid kadusid.

Praegu on mul valge pulbrikihi kandikul ja valge pulber filtris, mida ma pesin atsetooniga. Nüüd uurin, kuidas seda kodus lihtsal kujul kristalliseerida. Arengust kirjutan siin uuesti.

Lisaks ostsin turult velje puhastusspreid ja proovin seda stardivedeliku asemel. Huvitav, miks see ei lumi, kui ma gaasi annan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ma spekuleerin, et seal on vesi sees. Kui teil õnnestus prootoniseerida kemikaali, kui see on hcl,mitmpredipitates mittepolaarsest lahustist, kuid see on vees väga hästi lahustuv ja lihtsalt läheb vette, selle asemel, et sadestuda
 
Top