minu kogemused 4mmc ja thco segamisel.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Paar päeva tagasi proovisin seda kombot kasutada, alustasin õhtut 100mg 4mmc ja umbes 15 tabamust thc o vape. Ma redoseerisin mõlemad umbes iga 2 tunni järel, kokku redoseerisin 2 korda. Ma sain väga tuim, kuid ka päris eufooriline. Ma olin väga jutukas, ma veetsin kogu aja, rääkides sõbraga foorumist välja. Ma sain ka kerge dmt-taolise visuaali, nagu madala annuse dmt ja ka siis, kui ma sulgesin silmad, võisin näha seda klassikalist hüperruumi visuaali (kaleidoskoop). Minu peenis kahanes pöidlakese suuruseks. Ma võisin ka lihtsalt tsoneerida kergesti ja aeg mööduks nii kiiresti. Mu pupillid olid GIANT, kuid mitte punased silmad. Samuti ei olnud silmalaugude langust ega väsimust thc-st, mida ma tavaliselt saan. Ma panin magama umbes kell 6 hommikul sain järgmisel päeval kõige hullemat comedown'i, kuid ma magasin selle läbi. Minu südame löögisagedus oli pidevalt üle 100bpm. See kombinatsioon oli lõbus, kuid ma ei tea, kas see on kõige ohutum. Millised on teie kogemused selle kombinatsiooniga?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
15 tabamust holy shit!!! Ja vau, siinsed kogemused hämmastavad mind alati. Ma tapaksin lihtsalt selleks, et näha millalgi fraktaale...

Minu kogemus oli "väga" erinev. 100mg kõlab umbes õige, mida ma lööksin järjepidevalt umbes iga 3-4 tunni tagant selle kõrguse ajal. Ma tegin selle reegli, et ma pean suitsetama rohtu, enne kui mul on lubatud hakata mõtlema rohkem asju "pulbri kujul" lol nii et ma tegin rasva bong rip istungid siis umbes kümme minutit hiljem läheb Meow Meow.

See kombinatsioon umbes 4 päeva järjest (ei saanud esimesel ööl magama, siis ütles 🤷‍♂️ ja jätkas järgmise 3 päeva jooksul KÕIK majapidamistöödega HA).

Enamik kogemusi, mida ma olen sellest kuulnud, on eufoorilised ja nagu te kirjeldasite (kuigi visuaalsed on mulle uudis!), see paneb mu aju tegema seda, mida talle öeldakse. Rohtu hoiab "lõbus" ma arvan, et ma nimetaksin seda, loovust, mida iganes. Aga iseenesest olen ma alati valmis nokitsema, Meow Meow ütleb EI, see on kuradi hea lol

Tore, et sul oli lõbus, aga mul on ka hea meel, et me mõlemad oleme veel siin ja mitte kuskil haiglavoodis, kus süda tuksub!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ahhh fraktaalid, mida nad kutsuvad. Ma võtsin 15 tabamust, sest see on mingi sitt vape, mille ma Kreekas ostsin. Mul olid teised vapid ja ma plahvataksin ühe tabamuse peale ära.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Telegrammi taust oli niiooo trippy 🤪
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Ma tahan süüdistada SSRI-d, kuid ma olen neist lõpuks peaaegu maha saanud ja ikka veel midagi, ja enne 2020. aastat, kui ma otsisin igasuguseid visuaale ja hakkasin toppima peotäie seeni oma kurku 🤢 kõik, mida ma sain, oli kehatunne ja kõrgendatud meeleolu. T'oli alati väga tore, aga jällegi, see jama, mida ma olen kuulnud, et te olete näinud... "Draakon tuli WC-st välja ja viis mind Narnia'sse, samal ajal kui inglid laulsid ja mängisid harfi üleval"

Samal ajal kui ma siin üritan näha rohelist värvi natuke intensiivsemalt... Ma kõlan kadedalt, ütlete?? noh, ma olen!!! (Roheline kadedusest? Võiksite öelda? ;) )

Vabandust, ma näen ennast välja
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ausalt öeldes ei ole need visuaalid midagi erilist, ma vaevu märkasin neid, ma lihtsalt märkasin, et asjad näevad trippivamad välja. Kord nägin, et mul on tulevikus dmt-s olles blond naine ja kaks tütart. Ma soovitan teil proovida dmt või ayahuasca
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Ayahuasca võib olla järgmine, kuna ma nädalavahetuse jooksul terve DMT grammi pliiatsi alla tõmbasin, ma arvan, et ma mõtlesin, et kui ma ehitan seda üles, siis see kõik tabab korraga, kõik, mis tegi, oli keha tunne ja oli hea une jaoks, öelda, et ma olin pettunud, oleks alahindamine.

"arent midagi erilist" ütleb ta, kui kõik, mida sa oled kunagi näinud, on täpselt maailm, nagu see on sulle alati esitatud, ma olen kindel, et sa coom üle isegi väikseima asja "mitte normaalne", nagu nad ütlevad lol
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Bro sa ei saa lihtsalt dmt ilma maoi 😂. Sa võid seda lihtsalt suitsetada! Wtf mees sa raiskad väärtuslikke uimasteid!
DMT andis mulle alati keha kõrguse nagu mu jalad on mu keha ees. Nagu oleksid nad paar kaadrit ees ja mu ülakeha jääb maha.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Yooo...

Ma arvan, et sa võid olla millegi kallal, mu sõber!

Mina? Jäätmed?! MITTE!!! Ma olen kuulnud inimesi möödaminnes MAOI-dest rääkima, kuid see on kõik. Mul on nüüd uus uurimisteema, mille kallale minna! Ma olen sama kohutav kui sina narkootikumide raiskamise võimalusest, usu mind!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Võib-olla on teie probleemiks see, et teil on liiga palju monoamiinioksüdaasi ensüüme. Nii et võib-olla võiks MAOI proovimine teie jaoks kõik parandada
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Need vastused ajavad mind praegu kuradima:
DLT1iqel9d


Mul on praegu 1000 küsimust keerlemas... Suurim tho: Miks ei tulnud minu ametlik Gov't Licensed Shrink kunagi isegi öelda MAIO üks kord valjusti pärast seitse + ettekirjutused ja üle 2 aastat ma võiksin tappa neid ..

Tüüpiline Kurt! Hilinenud peole nagu tavaliselt! 🥳
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Sest need on tegelikult omamoodi ohtlikud, kuid moodsad arent nii palju. Vanematel ei saanud süüa mingit juustu või šokolaadi, teil olid tugevad toitumispiirangud.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Ma olen nii kuradi õnnelik, et otsustasin täna BB-sse hiilida, sa andsid mulle täna palju mõtlemisainet Sir tänan teid tõeliselt!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Pole probleemi, vend, soovitan teil uurida moklobemiidi ja paluda oma dr, et ta teile seda välja kirjutaks. Selle maoi ilma toitumispiiranguteta.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
aha noh see teebki kõik vahet! Midagi ma ei vihkan rohkem kui sittagi rohtu noh, ok ma arvan, et skunk on parem kui EI rohtu üldse????
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Suur tänu ka @armanimani' le, kes hoidis mulle seltskonda selle reisi ajal. Ta on suurepärane mees.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
97
Points
28
Ma teadsin, et mulle meeldib see mees!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ma saatsin talle telegrammi, kuid ta ei ole veel vastanud lihtsalt näinud mind. Võib-olla ta sai minust pahaseks haha ma olen mõnikord tüütu, kui ma olen liiga jutukas. Arvan, et ma olen lihtsalt liiga hull mõnikord 🤪
 
Top