Question metüülamiin 40% metüülamiini HCl-st

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Kui keegi tahab valmistada metüülamiini HCl-st 40%-lise metüülamiini lahuse vees, siis peab ta lahustama NaOH 6 osas vees ja seejärel lisama 4 osa metüülamiini HCl. Kui palju on selleks vaja NaOH-d? Selle reaktsiooni käigus tekib ju ka NaCl? Kas see NaCl tuleb destilleerimise teel ära lõig ata või jääb NaCl alati vesikihti? Kui destilleerimine on tingimata vajalik; kas seda saab teha lihtsalt ümarpõhjalise kolvi abil, mille torud on juhitud teise ümarpõhjalisse kolbi ja mis mullib 6 osa jääkülma veega või on vaja kondensaatorit?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
metüülamiinil on bp -16, kui im ei eksi, ei ole võimalik seda reaalselt tõhusalt kondenseerida. sool võib enamiku rakenduste puhul lihtsalt sinna jätta.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
149
Reaction score
56
Points
28
Milline on parim viis metüülamiini 30% või 40% või 44% metüülamiinvesinikkloriidist metüülamiini lahuse valmistamiseks?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
kui kontsentreeritud?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Te vajate 1 mol NaOH-d 1 mol metüülamiini.HCl kohta,
NaCl ei ole probleemiks,
Ei, te ei saa destilleerida.

Mida saate teha, kui teil on tõesti vaja NaCl-st vabaneda, on tilgutada metüülamiini.hcl lahust üle märja NaOH-i. See tekitab gaasi, mida saate läbi vee mullitada. Seejärel peate oma vesilahuse %% välja selgitama, kaaludes seda.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Uwe ja te päästsite mu päeva ja vastasite minu küsimustele.
Thx palju.
 
Solution

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Tal on palju metüülamiini vesinikkristalle, st selle toorainet. Ma saan sellest teisipäeval metamfetamiini teha. Ma vajan abi. Tänan teid.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
0,593 g NaOH iga g CH³NH³Cl kohta on see, mida ma saan. Huvitav 🤔 mis juhtuks, kui panna need soodapudelisse ja panna kork peale? Ammoniaagi saab nii kondenseerida. Pudel suudab 100+PSI terve päeva vastu pidada. Kas on mingi põhjus, miks metüülamiinigaas ei lahustuks vees kõrge rõhu juures?
 
Top