MEETODID LAEVAD BRASIILIAST EUROOPASSE (IM BRASIILIAST)

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Hei pere im Brasiiliast, otsin meetodeid, et saata kalaskaala Euroopasse või riikidesse, keegi otsib head partnerlust või tõelist tööd, asume tööle!
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
KUIDAS?
Koks Brasiiliast kõlab kenasti, kuid kui soovite seda lihtsalt posti teel teha ka nagu kohene büst Euroopa tolli juures
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Sõber ma vajan uudismeetodid, ma ei postita ei ole parem valik !!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Uusi meetodeid ei ole. Teil on vaja partnereid Euroopas, kes suudavad viia kaubad ettevõttesse, juriidiliste võltspositsioonide varjus.
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
minu arvates ei ole väikesemahuline koksisuitsutamine SA-st ELi pikema aja jooksul teostatav. Teie ühendus siin on varsti lõhutud. On põhjus, miks kartellid saavad kuradi rikkaks ja mitte terve hulk väikesemahulisi post-smugeldajaid.

Kui sa tahad seda ikkagi proovida, siis ei peaks sa saatma väikseid pakke ekspressi kaudu, eraisikutele otsides, mille märgitud väärtus on väiksem kui 150€. Samuti ärge likvideerige ja siis kristalliseerige see ümber riidesse või smth sellesse või saatke vedelalt, sest siis oleks see isegi rohkem maskeeritud.

Kui sa tahad teha seda suuremat operatsiooni, mida ma samuti ei soovita, ma ei üritaks kunagi saada kodutut inimest euroopas, et registreerida ettevõte internetis (peaks olema võimalik enamikus euroopa riikides), sealhulgas EROI-number, mille jaoks sa tõenäoliselt ka vaja isikute maksude-ID. Ära sama. Ärge võtke tööle neid CC-Pettuse tüüpe, kes müüvad tõelisi Onlinebank-Accounts bc nad teavad seal tee läbi võimalike identiteedikontrolli protsesside. Ärge kunagi saatke puust kastid tüüpiliste Brasiilia asjadega euroopasse kaubafirma kaudu. Sest siis peab teie euroopa partner "lihtsalt" palkama veoettevõtte (mida ta peab maksma nende online-poiste pangakontoga), kes toimetab need kastid kohale, kuhu mahub veoauto laadimiskastidega (st hulgiturg). halvem oleks panna sisse mingi tehniline kraam, et saaksite kontrollida, kas kast on karastatud. Ka andmed tuleks alati edastada sulle otse ja mitte postitada mingile hämarale Twitter-Accountile...

MINA TEEKSIN SEDA! SELLE HEA IDEE!
Honi soit qui mal y pense
 
Top