METHAMPHETAMINE PSE-RP-I2 redutseerimine

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
pseudoekstraheeritud viis otse E-le, sest meetod A/B ei töötanud minu jaoks.
120mg pseudoefedriinsulfaat + 5mg loratadiini ühe tableti kohta
10g pseudoefedriinsulfaat
15g joodikrütsaliini graanulit
5g RP
5ml H2o
refluks
minuga juhtus, et reaktsiooni ajal tunni aja pärast tuli panga kaela ja jahuti vahel olev tihenduslint lahti ja hakkas järsult suitsema. kas on võimalik, et met ka aurustunud?
see juhtus temperatuuril 120 C. lülitasin keeduki välja ja ootasin, et see jahtuks, et saaksin tihenduslindi parandada. ja jälle hakkasin uuesti kuumutama, aga alles järgmisel päeval, sest pärast seda polnud aega.
kas on võimalik, et see katkestus kahjustas reaktsiooni?
nii et kui ma hakkasin seda uuesti kuumutama tagasivoolukondensaatori all (selle otsa pandud õhupall) 130 C-ni, siis hoidsin seda temperatuuri tund aega.
siis lasin jahtuda ja valasin sinna vett ja filtreerisin.
kogu segu oli roheline. See on normaalne?
Ma ootasin, et see oleks kollakas või selge
igatahes jätkasin, lisasin NAOH-i kuni ph 12+-ni
siis lisasin 2x 100ml ksüleeni
(panin alumise kihi alla)
Pesin ksüleeni külma, sooja ja külma DH2O-ga
MgSO 4 panin Buchneri lehterisse filterpaberiga, mille kaudu valasin ksüleenikihi.
Seejärel gaasitasin ksüleenikihi hcl gaasiga (nacl + h2so4 kuivatatud CaCl2 peal).
Olen pettunud, ootasin suuremat saagist vähemalt 6g, selle asemel on mul 3g valget pulbrit.
Proovin seda ümberkristalliseerida.
Lahustasin selle pulbri keeduklaasis kuumas isopropüülalkoholis, lisasin umbes 10 ml atsetooni, kattisin ja panin sügavkülma.

võib-olla on õnn kadunud, võib-olla ei ole mul piisavalt teadmisi.

siin on tulemus

 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Metamfetamiini vaba alus võib lennata koos auruga ära, kuid võib-olla ei ole see lihtsalt nii. See sünteesi meetod tekitab reaktsiooni kõrvalsaadusi, mida näitab segu värvus. Ma arvan, et selline madal saagis on tingitud mitmest tegurist.
Kas te sünteesite metatamiini sel viisil esimest korda?
Ma arvan, et seda tasub korrata ja kogemusi koguda.
Saadud met näeb fotol suurepäraselt välja. Ekstraheerimine, hapestamine ja ümberkristallisatsioon õnnestusid.
Kas met oli hea kvaliteediga?
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Ma olen selle reaktsiooni juba umbes 2x üles seadnud, ma ei ole kunagi suutnud seda teha. Andsin selle sõbrale. Ma ei ole teda ammu näinud. Mul ei ole võimalik temalt seda küsida. Oma lõhnast tean, et kui ma nautisin kättesaadavatest allikatest metat, oli metat kibe, see oli eriline keemiline lõhn. See minu toode oli samuti kibe, kuid sellel ei olnud lõhna. Panin väikese tüki toodet vees lahustuma ja pH mõõtmine oli sinine.

Tänan teid vastuse eest, ma kindlasti proovin uuesti.
Avaldan siis oma töö foorumisse
 

Ouroboros369

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Paistab, et teil oli korralik edu. Ma olen proovinud rp/i reduktsiooni lugematuid kordi ja alati on probleeme pfed puhtaks saamisega, nii et sagedamini kui mitte minu reaktsioon ebaõnnestub.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Tänu LWR 36-48 tunni reageerimisaeg (max 120°) 107,5-112,5° oli ideaalne, ja suurendamine 0,8 ml dh2o - 1g E. Tagasitulek suurenes 42%-lt 57%-ni. Kui neil on võimalus ja aega, võiksid nad seda proovida.

Palju õnne
 
Top