Question Metamfetamiini abi?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Kas keegi, kellel on veidi rohkem kogemusi ja võib-olla ka mõni heategevus, võiks mind aidata?
Mulle meeldib kasutada amfetamiini, kuid ma tahaksin proovida ja suitsetada metamfetamiini ma olen uudishimulik potentsile!
Aga meedias nad räägivad pidevalt "super" met tuleb Mehhiko, sest see on tehtud P2P on see tõsi, et met, mis on tehtud P2P on palju palju tugevam kui met, mis on tehtud efedriinvesinikkloriidist?
Ja nad ütlesid ka, et proovid, mida testitakse, on kõik kaugelt üle 90% puhtusastme ? Kas see on tõsi või on see järjekordne uimastite vastane kampaania? Ja siis viimane küsimus on siin keegi, kes sai tõesti potentsile +90% metamfetamiini müügiks, kes saadab Euroopasse tahaks ise teada, mis tunne on... 🫣😅
Tänud ette.
Tervitused,

MisterAnonymous.
 

yourMomSaysHi

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
May 27, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Euroopas kasutatav amfetamiin on niikuinii toodetud mehhiklastelt või imporditud Mehhikost.
kes kunagi ütles, et "super" amfetamiin võib olla mäletatavasti Mehhiko "superlaborid", mis on see, mida ma mõtlen, kui mõtlen ajakirjanikele ja sensatsioonidele. kust te sellest faasist kuulsite? See ei ole seal, kus super lõpeb. See, kui palju p2p-sünteesi toodet tuleb enantioseparida, puhastada ja ümberkristalliseerida, on super frustreeriv ja super aeganõudev, et saada racemaatist sama tugevat toodet võrreldes lihtsa efedriini redutseerimisega: S(+)MA.

On väga tõenäoline, et teil on tootes niikuinii kaks kuni kolm kõige silmapaistvamat vähendavat ainet. Olen näinud rohkem kui 10 DNM-i müüja tulemusi 2022. aastast, kes kõik väitsid, et pakuvad 99+ protsenti, laboratooriumis testitud, lõikamata d-MA-d, otse laborist. Üks neist oli tõepoolest 96% puhas, kõik teised olid ainult 50-70% ümber. Kahjuks, sõltuvalt analüüsimeetodist, ei ilmne mõned isegi halvasti valitud analüüsivahenditest.

Minu seisukoht, kuna tunnen inimesi, kes kasutavad seda mõlemat manustamisviisi aastakümneid:

Hoiduge MA suitsetamise proovimisest, kui olete õnnelik A-kasutaja. Te läbite kergesti 5g päevas, kui 20mg suukaudselt oleks saanud teid sama aja jooksul. Inimesed, kes seda suitsetavad, ei lõpeta. Sest nad ihkavad tegevust, mida MA võib suukaudselt tarvitades avaneda. Selle lihtsalt ei ole seal, mida nad positiivselt kinnitavad (ja võtavad veel ühe tabamuse piibust). Nad jätkavad. Nagu crack. Ma ei tea palju inimesi, kes seda nuusutavad tbh. Võib-olla keegi oskab selle kohta midagi öelda.
 
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Tänan vihje eest aga ma olen piisavalt kangekaelne, et suitsetan seda üks kord ja see on kõik nagu ma suitsetasin crack'i üks kord ja tulistasin puhtast heroiinist number 4 üks kord see on väga ebatõenäoline, et ma saan orjaks see on lihtsalt see, kes ma olen inimesena ma olen lihtsalt uudishimulik potentsi pärast ja kui ma kukkusin, siis ma sain selle, mille pärast ma tulin ja ma ei tule tagasi.....
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Ja ma arvan, et uhkusel on sellega palju pistmist üks surmapattudest number 1 kuuliga, kui piiblit õigesti meeles pidada 🙄😅
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
62
Reaction score
32
Points
18
Euroopas valmistavad metamfetamiini mehhiklased? See oli 3/4 aastat tagasi, toodetud mehhiklaste poolt al/hg meetodil tänapäeval Hollandis kasutavad suured tootjad pt/h2 (katalüütiline hüdrogeenimine), et teha freebase, eraldi viinhappega. Ja müüvad d-methi. (Mõned inimesed teevad L-methi suhtes rassemiseerimise protsessi ja pärast seda eraldavad uuesti).

Ja ma võin teile öelda, et mehhiklased tegid paremat tööd al/hg-ga!

Kuulnud palju kaebusi pt/h2 meetodi kohta. Ja paljud võivad öelda, et see on sama toode. Aga kasutajad tunnevad erinevust.

Ise pole seda kunagi kasutanud... seda kuulen inimestelt, kes müüvad...
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Bro suitsutatud see on inimestele, mida ei ole midagi teha või mida teha ajaga või elavad elu ilma hobi, nad mõtlevad nagu lihtsalt vee toru see on hea, nuusutada see isik, kes ei taha istuda perse kodus akende taga ja... Ma loodan, et nii sa tead, mida ma mõtlen 🤘
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Jah, see on tõsi, ma olen lihtsalt immuunne amfetamiini vastu ja tahan proovida metat, kui see annaks mulle vana tunne tagasi ei ole oluline suitsetamine või nuusutamine, kuid kui sa ütled, et mine joonele, võtan su nõu ja järgin seda 🙏
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Jep ma tean, aga ma vajan või nagu ma ei tea... ilma selle hetketa, kui te võtate selle ja paar minutit nutma selle ei ole see maagia, mida ma tahan 🙄
 
Top