Metamfetamiini suitsetamine - kahjulikkuse vähendamine?

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
57
Reaction score
31
Points
18
Metamfetamiini suitsetamine on minu ja paljude inimeste jaoks kogu maailmas väga meelelahutuslik. Siiski vajab amfetamiin aurustumiseks kuumust (~170 °C, olenevalt amfetamiini struktuurist ja puhtusest) ja inimesed põletavad seda tavaliselt üle. Siis hakkavad metamfetamiini molekulid lagunema ja muutuvad tavaliselt mustaks.

Minu küsimus on, mis on see jääk met, ja kuidas ruduce sissehingamine mürgiseid aineid klaasist toru.

Ma olen proovinud põletada madalamal temperatuuril ja proovisin sulatatud metamfeti pinda levitada, kuid see ei ole üldse efektiivne.

On mingeid ideid?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
See sõltub sellest, kuidas seda tehti, WHT marsruudist ja ka temperatuuridest ja üleannetest. Selles dokumendis on see väga hästi lahti kirjutatud. Bestbway, et vältida neid ma oleks osta kvaliteetset toodet. Meth ei tohiks pikka aega mustaks muutuda. Mitte kunagi tõesti, kui te ei põleta seda krõbedaks. Kõlab nagu sa ei saa metnor sa oled gerring tugevalt adulterat3d met. Kas sul on pilt?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
57
Reaction score
31
Points
18
See juhtub isegi siis, kui mul on kristallmetat. Pic mul praegu ei ole, ma viskasin oma viimase piibu välja.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Kui metamfetamiin puutub kokku temperatuuriga, mis on palju kõrgem kui selle aurustumispunkt, hakkavad selle molekulid pürolüüsi (kuumusest tingitud keemiline lagunemine) teel lagunema. See lagunemine võib moodustada mitmesuguseid mürgiseid ühendeid. Must jääk, mida te näete, on tõenäoliselt põlenud amfetamiini ja nende mürgiste kemikaalide segu, mis võib sissehingamisel kahjustada kopse ja muid kudesid.

Kuigi ükski metamfetamiini kasutamise meetod ei ole täiesti ohutu, on siin mõned lähenemisviisid, mis võivad aidata vähendada kahjulike kõrvalsaaduste sissehingamise ohtu:

1. Madalam, kontrollitavam kuumutamine: Olete juba proovinud madalamat temperatuuri, mis on hea samm. Siinkohal on oluline püüelda toru ühtlase, ühtlase kuumutamise poole, et vältida metamfeti põletamist. Pehme leegiga butaanipõleti kasutamine (otsese kõrge kuumuse asemel) aitab temperatuuri tõhusamalt kontrollida. Eesmärk on kuumutada just nii palju, et amfetamiin aurustuks, mitte ei kõrvetaks.

2. Metamiidi õhukeseks jaotamine: Metamfetamiini õhukesemal laialilaotamine torupinnal aitab rohkem ainet madalama kuumuse kätte saada, mis võimaldab paremat aurustumist. Kuid nagu te märkasite, ei toimi see alati hästi. Üks võimalus seda parandada on toru kergelt kallutada ja pöörata seda kuumutamise ajal, tagades, et metamfetamiin ei koguneks ja ei kuumeneks ühes kohas üle.

3. Aurude jahutamine: Kaaluge pikemate klaastorude või rigide kasutamist, mis võimaldavad aurul enne sissehingamist veidi jahtuda. Kuum aur võib põhjustada kopsudele suuremat ärritust ja võib potentsiaalselt kanda rohkem lisandeid. Pikemad torud annavad aurule aega veidi kondenseeruda, mis võimaldab suurematel mürgistel osakestel pigem toru sees settida kui sisse hingata.

4. Sage torude puhastamine: Puhastage oma klaastoru regulaarselt, et eemaldada kõik jääkide kogunemised. Varasematest seanssidest jäänud jäägid võivad mitte ainult mõjutada maitset, vaid ka aidata kaasa kahjulike kemikaalide vabanemisele, kui neid uuesti soojendatakse. Kasutage nõuetekohast klaaspuhastusmeetodit, näiteks isopropüülalkoholi ja soola, et lahustada jäägid ja vältida põletatud materjalide uuesti sissehingamist.

5. Inhalatsioonitehnikad: Võttes aeglasemaid, väiksemaid lööke, võib vähendada ka korraga sissehingatava auru kogust, vähendades ärritust ja võimalikku kokkupuudet kahjulike kõrvalsaadustega.

Oluline on tunnistada, et isegi kahjude vähendamise meetoditega kaasnevad metamfetamiiniga märkimisväärsed riskid nii füüsilisele kui ka vaimsele tervisele. Metamfetamiini suitsetamine võib põhjustada kopsukahjustusi (mida mõnikord nimetatakse "metakopsuks" või kopsupõletikuks), tõsist sõltuvust, kardiovaskulaarset stressi, kognitiivseid kahjustusi ja vaimse tervise häireid, nagu ärevus, paranoia ja psühhoos.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
57
Reaction score
31
Points
18
Tänan teid täpse vastuse eest. Ma lootsin, et te võite vastata.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Kõlab nagu töö minu pid ja coil e-dab rig jaoks
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
57
Reaction score
31
Points
18
Näita mulle, kuidas sa teed 😏
Ja ütle mulle, mida ma saan osta
 
Top