Mefedrooni (4-MMC) hapestamine, kuidas seda teha?

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
76
Points
18
Tere.

Mind huvitab, millist teed te järgite hapestamise etapis pärast freebase pesemist.

Pärast õppimist ja katsetamist on viis, mida ma praegu kasutan, et lisan alusele atsetooni 1:1 mahus HCl-lahust 1:5 atsetoonile.

Nii on kõige lihtsam kontrollida temperatuuri. Ka minul oli 2 korda nii, et freebase muutus punaseks. Oletan, et see oli tingitud liiga suurest reageerimata bk-st ja olen märganud, et see esineb sagedamini, kui freebase on kontsentreeritum. See tähendab, et ma eelistan bk ja lahusti suhet 1:5, kui teised kasutavad 1:3. Te võite alati lisada lahustit pärast reaktsiooni toimumist, kuid see lisab ühe täiendava sammu.

Lugesin ka vee all hapestumisest. See on ka hea viis, sest 4-MMC lahustub vees ja seda on lihtsam säilitada/transportida teie keetmiskohast. Samuti ei ole sügavkülmutamise samm iseenesest vajalik, sest enamus toodet ei jää orgaanilisse kihti.

Millist viisi te eelistate ja miks?
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
76
Points
18

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
76
Points
18
Samuti sooviksin teada, et kui te hapestate veega, kas seda vedelikku saab järgmise partii hapestamisel uuesti kasutada? (Lisage HCl veele ja hapendage järgmine partii?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28

Kas te mõtlete, et teil on näiteks 100 ml aluse, millele lisate 100 ml atsetooni ja hapestate 1:5 hcl/atsetoon lahusega või lisate 100 ml atsetooni ja seejärel 20 ml HCl?
 
Top