Question Liige/resident

Tiberius

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ma tahan teada, kuidas olla resident/liige. Ma mäletan, et lugesin mõni aeg tagasi, et liikmeks saamiseks on 30 päeva aktiivne (?), kuid ma tahan veenduda, et ma sain selle õigesti aru, kuna ma ei leia teemat, kus ma seda uuesti nägin. Ei tea, mis protsess on residendiks olemine, nii et kui keegi teab, kuidas see toimib, andke mulle teada. Tervitused abi eest :)
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
" Nüüdsest alates antakse kõik staatused automaatselt välja ja need tuleb välja *****ida.
Vaikimisi antakse kõigile värskelt registreeritud kasutajatele staatus "Uus liige"
Kui kasutajad jäävad meiega kauemaks kui 30 päeva, näitavad selle aja jooksul foorumis veidi aktiivsust, muudetakse nende staatus "Liikmeks".
Edasi, kui "liige" jätkab foorumi kasutamist ja näitab järgmise 30 päeva jooksul rohkem aktiivsust, siis saab see kasutaja staatuse "Resident"."

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
On väga võimalik, et teete seda 2 kuuga või ei tee seda. Teema keelele tuginedes tundub, et algoritm kontrollib teie postituste arvu 30 ja 60 päeva pärast ja kui teil on piisavalt, siis saate staatuse uuenduse ja kui mitte....idk, siis võib-olla tabuleerib ta seda iga kuu, kuni olete piisavalt postitanud, või siis võib ta lõpetada teiega kuratamise kokku
 
Top