Salong

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
140
Points
33
Kui vajate üksikasjalikke juhiseid erinevate psühhoaktiivsete ainete sünteesimise kohta, on
teretulnud jaotisesseSünteesi tehnoloogiad ja analüüs (link).

Kui soovite osta või müüa mingeid uimasteid, saate seda teha sektsioonis Turg (link).


Aga sektsioon Lounge on avatud vestlusala, kus saate arutada mis tahes teemasid.
Pange tähele, et selles sektsioonis, nagu ka kõigis teistes foorumi sektsioonides,
ei tohi te oma vestluskaaslasi solvata.

Kõik muu on lubatud.

Poisid, mida te arvate meie foorumist? Meil on noor projekt, kuid väga paljulubav. Me oleme alles alguses, kuid paljud teist näevad juba praegu, milline potentsiaal projektil on ja millist kasu see võib osalejatele tuua. Nüüd seisate te alguse juures ja oleme tänulikud, et te meid toetate.
Mida teie arvates meie ressursist veel puudu on? Mida te tahaksite siin praegu või tulevikus näha? Kas on midagi, mida sooviksite lisada või muuta? Kirjuta kõik oma soovid ja tähelepanekud üles, me kuulame kõiki.

Võib-olla soovid osaleda meie ressursi elus või pakkuda mõnda *****ust?
Kirjuta mulle või admin HEISENBERGile privaatsõnumitesse, räägime sellest.
 
Last edited by a moderator:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Ma võin kaaluda tulevikus viktoriinid ja online eksamid, et olla hea ettekujutus taseme soovijate testida ennast kasutajad ka hariv rakendus võib aidata, samuti osa, kus videod ja pildid tuleks postitada anonüümselt tagasiside saamiseks.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Tahaksin anda foorumisse oma panuse ka muul viisil kui aktiivse liikmena või kogukonnarühma juhina.

Milliseid viise te välja mõtlete? HEISENBERG?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
See on tegelikult hea küsimus.
Meie foorumi meeskond on maailma parim uute disainerravimite tootmisel. Narkootikumide äri lõpetas arengu juba ammu. Vähesed julgevad midagi uut proovida. Mind üllatab, et MDMA on endiselt trendid kõikidest olemasolevatest uimastitest (seda ei ole raske mõista, kui analüüsida Google'i trende teatud päringute puhul).
Nn kõige populaarsematel darkneti turuplatsidel müüakse aastas mitukümmend tuhandeid, see on võrreldav igapäevase tänavamüügiga suurlinnas.
Me tahame saada populaarseks. Mitte ainult populaarseks üsna kitsa publiku seas, kes kasutab torus ja on seotud psühhoaktiivsete ainete sünteesiga. Meie ülesanne on muuta kogu narkoäri paradigmat. Teha narkoäri turvaliseks kõigi selles osalejate jaoks. Et ostjad ei puutuks otseselt kokku müüjatega, et tootjad ei puutuks otseselt kokku turustajatega.
Narkoäris on kolm peamist probleemi:
  1. Keemiliste reagentide hankimine.
  2. Ainete valmistamise meetodid
  3. Müük

Meie foorum lahendab kaks esimest probleemi. Siit saate osta peaaegu kõike, mida vajate kõige populaarsemate ainete tootmiseks. Jääb üle lahendada müügiprobleem.
Milline peaks teie arvates tuleviku turg välja nägema? Mis paneb tänavamüüjad liikuma darknetti?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Te peate selle lihtsaks tegema. Tänavamüüjad viskavad mõned riided ja avavad ukse. Kõik asjad, mida on vaja, et kaitsta end internetis kokkupuute eest, tunduvad üle jõu käivad. Ma olen vana mehe jaoks üsna internetiteadlik, kuid sabad, võtmed, väljumissõlmed, terve eraldi arvuti, mis ei pääse kunagi valgusveebi... see on takistanud mind suhtlemast nii, nagu ma tahaksin. ma ei tea isegi, milliseid küsimusi küsida. Ma oleksin üllatunud, et enamik edasimüüjaid on tehnikaeksperdid.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Olen nõus.

Kui ma esimest korda kõike õppima hakkasin, olin päris vaimustuses. Ma kärpisin mööda, et asju selgeks saada, ja siis lugesin Heisenbergi "turvapostitust". (Muide Heis dude, awesome post nagu tavaliselt. Hinne A)

Ma jälgisin tema õpetust, tõesti pingutades, et õppida. Aga siis tabas mind, nagu sääsehammustus otsaesine... Mul ei jää aega teha seda, mida ma tahan teha, sest kogu see küberkaitse värk on tohutu ajamahukas! Ma mõtlen, et see on ilmselt lihtsalt tavaline kaubandusvaldkonna käsitöö nende inimeste jaoks, kes liigutavad toodete koguseid, kuid ma tahan lihtsalt oma köögis mängida, teha natuke enesearsti jne.

Tundub nagu statistiline tõde, et mingi protsent foorumi liikmetest on õiguskaitseorganid. Lihtsalt midagi, mille üle mõelda.

Nii et ma mõtlen, kas ei ole piisavalt hea, et lihtsalt ühendada üle VPN-i, ja astuda edasi minu usaldusväärse tor-brauseriga?

Mõtteid?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG Kolmanda probleemi lahendamiseks arvan, et darkweb peab mõtlema kaasaegsemalt :)

Võib-olla nüüd lisada uusi põhialuseid, mitte ainult nagu dead drops, vaid ka lihtsustada müüjate jaoks oma äri mastaapimist, kui võrrelda seda mis tahes muu online-äri ajamisega, sest need on need võimalused, millega ebaseaduslikud uimastiettevõtjad darkwebis tänapäeval konkureerivad.
Seal ma arvan, et see on turuplatside ülesanne kaasata need struktuurid..
Ma arvan, et näited need võiksid olla:
  • Turvalisus (XMR, PGP, karmimad tingimused uutele foorumi liikmetele/uuetele müüjatele, Web3-tehnoloogiad 2FA jaoks).
  • UI/UX disain
  • Kasutatavus
  • Reklaamimisvõimalused
  • Võimalus integreerida turunduskampaaniaid
  • Võimalus mõõta turunduse/kaupluse tulemuslikkust
  • Stiimulid uutele klientidele platvormiga liitumiseks
  • kõrgemad nõuded müüjatele
    • kvaliteedikontroll
    • parem piltide/videote sisu tõestuste ja sisu jaoks
    • tasandi süsteem
    • ainult uute müüjate jaoks eskroov
    • minimaalsed igapäevased veebiajad, et tagada parem kliendi*****indus
Samuti arvan ma ikka veel, et dead drops võib olla suurepärane lahendus uute klientide motiveerimiseks darkwebi kasutades.
Kuid selleks, et see oleks kättesaadav ja kaasaegne, tuleb kõigepealt stimuleerida uusi müüjaid, et nad hakkaksid darkwebis müüma.
Ma arvan, et siis, kui pakkumist saab parandada (pakkumine, kvaliteet, hind), järgneb nõudlus.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
@HEISENBERG et midagi lisada, ütleksin, et tuleviku turg peaks sisaldama puhta struktuuriga surnud tilkade hüürihappega.
Selle süsteemi raames oleks võimalik mitte ainult saavutada klientide/pakkujate lipud, vaid ka tasandada neid. Need tasemed annavad teile võimaluse liikuda automaatselt ülespoole, detsentraliseeritult, vastavalt töö kvaliteedile, mida te panete.
See võib põhineda nii kvantitatiivsel punktisüsteemil kui ka kvalitatiivsel, mis võib põhineda klientide hinnangutel.
Detsentraliseerimine oleks oluline osa sellest, et tagada ka turvalisus.
Müüja taotlused peaksid olema detsentraliseeritud protsess, mis võiks hõlmata kogukonda avatud proovivõtuprotsessi vormis, mille kohaselt kogukond kas aktsepteerib või lükkab müüja taotluse tagasi.
Sama kehtib ka iga müüja uute toodete loetelude kohta. Kui müüja peaks näiteks koguma hulgaliselt negatiivset tagasisidet, võidakse müük peatada ning müüja peab esmalt lahendama olemasolevad kaebused ja tõestama kogukonnale veel kord toote kvaliteeti, et ta saaks uuesti müügiks vastu võtta.
See detsentraliseerimisel ja kogukonnal põhinev kontseptsioon võiks minna kaugele ja seda võiks integreerida kogu turuplatsi struktuuri.

Ma loodan, et see selgitus ei olnud liiga ebastruktuurne, kuid ma arvan, et see kirjeldas üsna hästi, kuidas detsentraliseerimine võiks ülemaailmsele uimastikaubandusele kasu tuua.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
Suur osa sellest, mida te kirjutasite, on iseenesestmõistetav. Olen peaaegu kõigega nõus.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
See on juhuslik koht, kus saab asju kirjutada. MDMA valmistamine Sassist on keeruline. Ja selle all pean ma silmas hea Sassi omandamist. Ma pean mõneks ajaks narkootikumid maha jätma ja uurima seda veebisaiti, et leida keegi, kes müüb head Sassi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
See kasvab Põhja-Ameerika idaosas nagu umbrohi. Ma võiksin igal ajal minna kobarat korjama. Ma võiksin kogu ülejäänud elu puid nülgida ja ei puutuks sassafrasipuude arvu Ida-NA-s.
 
Top