Question Looking for a vendor SOOVITAN VÄLJA, et ma ei leia ühtki KIIRUSTATULT

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
ma vajan müüja bmk või p2p lähteaine tarnija saab saata mulle ALGERIA ANNABA 23000 kõige kiiremini võimalik viis palun poisid ma vajan 1kg.
ma ei leia kedagi selle peaaegu nädal aega uurimistööd.
 

Ashkan23

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
آ Kas mul on võimalik tulla Aasiast teie juurde tööle?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Küsige sellel saidil hiinlastelt. Kas te vaatasite turgu? Siinsed hiinlased teevad eskavaatlust. Palun lapsed,pidage meeles, KASUTAGE KURADI OTSIMISFUNKTSIOONI! See on reeglites sõna otseses mõttes.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
dont you think that i've looked and diddnt find thats why i posted here ?does this came throw your mind at least once.... anyway i've used the *****ing search function,and didnt find thats why im posting here and nope thank you...you are so smart by pointing those chineese..... oooh didnt know abt that info sorryyyy...fuuuuuck ive messaged all *****ing four of them on this forum before posting so stop thinking your *****ing smartest person by pointing to some fuuuucking noob things ...im trying to find what im searching for and im tired so please i dont needs your complaining here....im not posting this on the front of your home...thank you for your understanding
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Siin on rohkem kui 4 hiina keelt. P2p ja bmk on maailmas keelatud. Nad on sama asi fenüülatsetoon. Te saate seda ise valmistada. Sa ei saa seda kuskilt legaalselt osta, kui sul ei ole dokumente. Mingis filmis, mida ma kunagi nägin, oli üks repliik " sa olid nii mures selle pärast, kas sa VÕIDUD midagi teha, et sa ei mõelnud kunagi sellele, kas sa PEAD midagi tegema. Metat saab osta lihtsamalt kui fenüülatsetooni. Leidke prekursor, mis on saadaval ja teil on rohkem õnne. Püüa jääda rahulikuks. See on teie valik, kuidas te reageerite inimestele.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
palun lugege enne kommentaari ...kes ütles p2p ei usu, et ma ei tea, et palun lõpetage ma tean, et te teate lihtsalt leida teise artikli palun tänan teid niikuinii
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Ma arvan, et teie kirjutamisviisiga ei saa te vastust..... Toode on Hiinas keelatud, seega ei saa nad sealt enam midagi. Ei foorumis ega väljaspool. Võta teine tee kui bmk kaudu. Seal on palju teisi meetodeid loetletud. Mina nende asemel prooviksin kasutada p2np eelkäijana.
 
Top