otsin lihtsat retsepti odava cristal stimulandi jaoks

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tere!
Im uus siin ja mul on küsimus.
Kuidas teha amfetamiini met mefedroon klifedroon (idk midagi lihtne valmistada, mis on odav stimulant serveeritud kristall kujul) köögis ilma laboriseadmeteta ilma
keemiateadmisi ja odavate ja kergesti saadavate lähteainetega poola.
Tänan teid abi eest ja vabandust halva inglise keele eest.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Dobry dzien,
Kõik, mida soovite/vajalik teada, on siin BB-s või võite leida YT-st jmt. keemiaalast 101. materjali.
Hea koht alustamiseks võiks olla efedriini või apteegist saadud pseudopillide vähendamine metamfetamiiniks. Sa ei vaja palju seadmeid (kui üldse) ja kõik, mida võid vajada, võib leida kohalikust riistvarapoest jne. Vaatamata kogu propagandale, see EI OLE - SEE - ohtlik, kui teil on natuke tervet mõistust ja muretsete selle ohutult tegemisega. Kui kõik on ette valmistatud, on redutseerimine põhimõtteliselt üks samm ja seejärel nõuad oma toodet ja puhastad/kristalliseerid selle.

Lihtsalt loe, ...loe loe loe loe ... ja loe veel. Harjutage ka väikseid asju, näiteks lahustite kuivatamine epsom-sooladega. Joodisoolade sadestamine joodi tinktuuridest või povidoonilahustest. Lihtsalt kõik selle ühe sammu vähendamise ettevalmistamine annab teile piisavalt laborikogemust ja tehnikat, et sellega hakkama saada. Kui te saate selle kätte ja teete seda õigesti, siis on teil kena tasu, mida nautida. Veelgi tähtsam on see, et sa õppisid midagi ja võtsid algatuse, et seda ise lõpule viia. Nüüd teate päris kena väikest võlutrikki.
 

4evawiththejuggalos

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
heyy ma vabandan, et häirin n kõik, kuid ma olen ka uus siin ja ma olen samas olukorras, kes kirjutas og postitus, olen uurinud met ja enamik retsepte olen leidnud nõuavad klaastaara ja seadmed ja muud asjad, mida võib olla raske saada , nii et võiksite selgitada või lisada mõni retsept te teate, mis on nii lihtne kui võimalik või nõuab vähe või üldse mitte mingit varustust? või reccomend tahes ravim, mis on lihtne sünteesida piiratud vahendeid ja kogemusi. Tänan teid ja vabandust halva inglise keele eest
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Kui te saate efedriini/pseudoefedriini, saate sellest mitmel erineval moel metamfetamiini valmistada.
1, punasest fosforist ja joodist saadakse vesinikkloriidhapet - keedate efedriini HI-happes - nii lihtne see ongi. Seejärel töödelda jääks.
2. "raputad ja küpsetad" ammooniumnitraat-külmapakendid, liitiumpatareid - ammoniaak reageerib gaasiks ja kondenseerub pudelis olevaks vedelikuks, mis lahustab liitiumi (ja juhtub veel mõni nüri asi), kuid thie lahus redutseerib efedriini metaks. Lõppkokkuvõttes on see "ühe poti" keedutehnika, mida saab improviseerida väga lihtsalt koos
majapidamises ja poes leiduvate esemetega. See on ka üsna ohtlik, kui sa ei tea, mida sa teed. Kõik see on tegelikult... keemia.
3. 4mmc saab teha ka efedriini pillidest (või pseudoefedriinist) ma arvan, et mõlemast?
4. Kui sa vaatad seda saiti piisavalt kaua, leiad midagi, mida saad teha. Kaevake mees.

Nagu ma eespool ütlesin, lihtsalt loe ja uuri nii palju kui võimalik. Võite küsida inimestelt küsimusi, lihtsalt ärge küsige inimestelt küsimusi, mida peaksite küsima google'ilt.
Võite mulle sõnumit saata, kui soovite, ja ma võin proovida aidata ja anda nõuandeid.
Tere tulemast BB ja palju õnne!
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
34
Reaction score
6
Points
8
Loksutamise ja küpsetamise meetod on algajatele väga ohtlik.

Kui soovite valmistada metamfetamiini, soovitan kasutada esimest meetodit, mis on efedriintablettidest.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Pseudost ei saa valmistada 4mmc, kuid pseudo ja kmno4 abil saab valmistada metkatinooni.
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Austust *****ivad selliste isikute antud nõuanded, mis räägivad tõtt. Väärtustage
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Austust *****ivad selliste isikute antud nõuanded, mis räägivad tõtt. Väärtustage
 

bigdigrandy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 29, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Tere,
Ma tõesti tunnen teie probleemi, sest ma olin varem nagu sina, nii et mul on teie probleemi jaoks lahendus.
. Kui soovite tõesti lihtsat stimulanti, soovitaksin teile sünteesida metkatioonid, sest üldiselt on vaja ainult reaktsioonisegu segada ja prekursorid on laialdaselt kättesaadavad, näiteks on BB-s video A-PVP-st, kasutades valerofenooni, vesinikbromiidi (mida võib asendada broomiga, kui te seda ei saa) ja veidi pürrolodiini (kui soovite stimulandina pentedrooni (pentedroon on mefedrooni derivaat), siis asendage pürrolodiin metüülamiiniga, kuid kohandage molaarset massi). Võite gerallis muuta mis tahes lämmastikuga aatomi soolaks, kasutades soolhapet, mis annab kristalle. Lähteained peaksid olema saadaval etsy või synthetika eu, mis on tegelikult Poola ettevõte. Kui teil on küsimusi või vajate abi, kirjutage mulle.
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Austust *****ivad selliste isikute antud nõuanded, mis räägivad tõtt. Väärtustage
 
Top