Looking for a vendor OTSIN LAHTIST TARNIJAT (AUSTRAALIA)

1PercentAU

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Hei kõik, meil on praegu probleeme meie praeguse tarnijaga mõnede toodete osas, nii et me katsetame vett ja vaatame, kas keegi on võimeline saatma Austraaliasse lahtiseid koguseid õiglase hinna, kvaliteedi ja turvalisusega.

Me otsime:
-KOKAINE
-MDMA
-KETAMINE

Ma olen kindel, et kõik juba teavad, et Austraalia turg on väga kasumlik, kasumlikum kui kusagil mujal maailmas, ja see tähendab, et seal on väga tõsine raha igaühe jaoks. Ma olen olnud Austraalia narkoskeenes juba peaaegu 8 aastat ja ma olen loonud ja hoidnud tihedaid suhteid gruppide ja inimestega, kes juhivad ja kontrollivad narkoturgu siin Austraalias. Me kontrollime enamikku Austraalia turustamisest. Me kontrollime lahtiste koguste tänavahindu, me kontrollime, mida ja millal müüakse, ja me teeme seda selleks, et säilitada meile meelepärane fikseeritud tänavahind. Meil on suur mõju bikerühmituste ja paljude kuritegelike perekondade ja organisatsioonide üle Austraalias. Kui Austraalias müüakse kilo ja rohkem midagi, saame sellest teada.
Minul endal on üsna kõrge positsioon ühes Austraalia suurimas organisatsioonis. Ma tegelen logistilise poolega ja peamiselt finantsvaldkondadega, sealhulgas rahapesu ja muude oluliste ülesannetega.

Seda arvestades otsime alati uusi ärivõimalusi ja inimesi, kellega saame luua pikaajalisi ja viljakaid suhteid. Juba mõnda aega on meil olnud probleeme oma praeguse tarnijaga, hinnad on järsult tõusnud, ka arestimised on tõusnud ja kvaliteet on halvenenud. Me otsime nüüd uut allikat teatud toodetele, mida ma eespool loetlesin.

Tervist!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
50
Points
28
Ma pakkusin, mul on allikas, mida iganes te vajate, kuid ma ei ole
 

wingman

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Im võimeline lendama seda Aus, kui teil oli uks oma tähestikuagentuurides.
 
Top