Suuremahulised PMK/MDP2P sünteesi küsimused

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Minu piiratud teadmistest lähtuvalt on PMK/MDP2P loomiseks kaks parimat viisi: (MDMA tootmiseks)
Üks, kasutades Safrooli ja teine, kasutades PMK glütsidaati ja soolhapet (ma arvan, et)


1. Kas keegi teab mõnda head juhendit kummagi reaktsiooni jaoks
2. Kas mul on õigus, kui ma ütlen, et PMK glütsidaadimeetodiga luuakse ratseemiline MDP2P? Kui jah, siis kuidas ma saan selle muuta tavaliseks MDP2P-ks
3. Kas keegi teab mõnda head tarnijat/kohti, kust saaks suures mahus vajalike kemikaalide hankimiseks?

Tänud!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Glütsidaat lihtsam
On mitmeid teid, lähtume reaktiivide kättesaadavusest teie piirkonnas
Kõik variandid ratsemaat
Kui algus on glükidaat, saame proovida aidata. Kirjutage PM
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Oleksin väga huvitatud samast nõustamisest, kas ma võiksin teile PM-i kirjutada?
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Sama

keegi võib postitada mõned head tarnijad pmk glütsidaadi jaoks?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Looge pilet
 
  • Like
Reactions: HCL

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
nii... tundub, et mul on sama probleem nagu paljudel inimestel on... uus ETHYL GLY on raske saada korralikke tulemusi... mul on sama probleem nagu teistel postitustel siin, see pruun tihe õli, mis näeb väga määrdunud välja... retsept, mida ma järgisin:

-MIX 1,4 LT vett ja 240 gr NaOH ja 1 kg eth-gly-pmk 80º juures tund aega.
- lisada 650g HCL 80º juures segada tund aega (ei ole liiga palju hcl?)
-seejärel eraldaja
-seejärel soolveepesu + 2 korda veepesu.
-separaator
-seejärel vaakumdestillatsioon (ei ole veel tehtud, sest ma ei ole kindel, et olen teinud ok).
-järel separaator , et eemaldada happesus (miks...ma juba tegin soolvee.... ei tea)
-järel jälle 500 ml vett ja separaator
-vaakumdestillatsioon, kuni kogu vesi on läinud
-voila


see on retsept, mis mul oli minu pmk müüja... aga qhen ma küsisin mõned ebaselged üksikasjad , ta ei tea..ta lihtsalt müüb seda.

Nii et minu küsimused siin:

Soovitused kõigi etappide kohta ? nagu temperatuurid , ajad ja muud nõuanded?
Ma lugesin siit, et lisada hcl samal temperatuuril esimese sammu, võiks see olla võti, et saada selge õli?

tnx poisid
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Proovige alustada reaktsiooni temperatuuriga naatriumhüdroksiidiga 20-21*C ja lisage aega kuni 12 tundi.
 

Mikrobiome

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Millal? Segamine hüdroksiidiga aeg, segamine hcl-ga aeg või mis?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Üritasin teile PM-i saata mõnede üsna kriitiliste küsimustega, kuid pole nädalaid tagasi kuulnud... Kas on olemas mõni muu võimalus, kuidas teiega või teiste ekspertidega otse ühendust võtta? Mul on olemas protsess, mille ma olen kaardistanud, ja ma tahaksin, et seda kinnitaksid võimalusel kogenud silmad.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
U võib proovida postitada seda siia, ma kihla olen kindel, et siin on mõned inimesed, kellel on xp selles valdkonnas...
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Võib-olla vajame videot selle kohta, kuidas sünteesida uut Hiina PMK-d MDMA-le, see lahendaks paljud kahtlused.

Mind julgustaks seda tegema, kui keegi näitab mulle samm-sammult, mul on 1kg PMK alates jaanuarist ja see on puutumata.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Lihtne reaktsioon. Probleemiks on tooraine.
CAS number aine, PM, et mitte üleujutada siin. Kui me seda teeme, avaldage see siin.
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

minu aine CAS-number on: 28578-16-7

Ma saan vajalikke materjale ilma suurema probleemita, ma olen hea otsinguga.

Tahaksin väga, et saaksin foorumile selles küsimuses abi pakkuda, MDMA tootmise kohta ei ole midagi selget ja mõned fotod/videod oleksid kogukonnale head. Või juhendaja, kes juhendaks meid samm-sammult ja siis postitaks selle foorumisse. Ma julgustaksin teid seda dokumenteerima.
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Nii et dh2o ja naatriumhüdroksiid segatakse 20*C juures ja lisatakse pmk glütsidaat selles temperatuuris? Kui jah, siis soojendage need 12 tundi kuni 80*C? Või hoiate seda 12 tundi 20*C juures?
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Minu tõlgendus William'i sõnade põhjal on, et seda tuleb hoida 20 kraadi juures (toatemperatuur) 12 tundi. Nii et ei, ei tohi kuumutada.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
aga see võiks toimida ehk vanade pmk.... puhul see uus vahakraam ei sulata 20ªc.... juures. IMO minimaalne temp. peaks olema veidi üle selle kraami sulamistemperatuuri...33º ...muidu teeme seebistamise valesti, ilma vaha sulatamata ma mõtlen.... im õigus?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Värskelt valmistatud leelise vesilahus annab temperatuuri. Kui me lahust jahutame, madalal temperatuuril, peaks reaktsioon ka minema.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
kuid probleem on selles, et NAOH-i poolt antud lühike temperatuuri tõstmine ei ole piisav, et sulatada seda.... selle suur ja tahke kivi tavaliselt , ja mooring, et selle mooring on valu... väga dificult, kuna see kleepub igal pool kinni
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Võib teha mis tahes temperatuuril, alustades toatemperatuurist. Mida kõrgem temperatuur, seda kiirem on reaktsioon, kuid seda suurem on ka võimalus saada kõrvalsaadusi.
 
Top