Laboritarvikute suurused väikesemahuliste isiklike sünteesi katsete jaoks

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Minu eesmärk ei ole rikastuda ja raha *****ida, vaid teadmiste otsimine. Kavatsen teha ainult väikesemahulist sünteesi selliste asjade jaoks nagu amfetamiin, mdma, ghb, võib-olla mefedroon ja mõned trüptamiinid. Kõik minu isiklikuks kasutamiseks, nii et minu katsed on kui väike eksperimentaalne suurus.

Proovin seda sünteesi esialgu ainult 5 g P2NP-ga:


Kas 500ml oleks piisav? Kas ma peaksin hankima suurema klaasi? Kas 500ml on liiga suur? Kas ma peaksin minema väiksemaks? Ma ***** ainult pisikesi eksperimente nagu see ma kujutan ette, nii et ma lihtsalt ei püüa minna overkill klaasnõudeid
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Te ei taha kunagi, et teie kolb oleks rohkem kui poole võrra täis, seega kui te ütlete, et soovite vähendada 5 g p2np, tähendab see, et me vajame 200 ml lahustit pluss või miinus, seega 500 ml on punktuaalne.

Laboratooriumis on hea, kui on kõik suurused alates 10 või 20 - kuni 2000 ml keeduklaasid, erlenmeyers vähemalt 1 iga ja rohkem, mis on tavaline. see on ideaalne, mitte mingil juhul kohustuslik.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Mul on mõned neist juba õnneks lahuste mõõtmiseks, mida ma kasutasin tugevate kemikaalide puhul.

Tahaksin lõpuks saada destillatsiooniseadme käima, kuid tahaksin kõigepealt proovida mõnda sünteesi, mis seda ei nõua, et saada kogemusi.

Ma tean, et video ei nõua tagasivoolukondensaatorit, kuid paljud inimesed selles teemas näivad kasutavat tagasivoolu. Millised on mõned head mitmeotstarbelised konstanditüübid? Millist suurust peaksin oma väikese skaala jaoks vaatama?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
ainus asi, mida peaksite tõesti vaatama, on vevor destillatsioonikomplektid, nad on patenteeritud lihvitud klaasist liiges või mõni ameerika standard, nii et see ei ühildu millegi muuga, kuid see on hea hinnaga hea maitse ja vähe vaeva. kui sa oled seal saada segisti kuumaplaadi ja stendi komplekt koos klambritega, löömatu väärtus
Muud kui mõned keeduklaasid, 1-2L sep. lehter, kristalliseerija nõu vanni jooksutamiseks, pp toidutopsi paar suurust, väike akvaariumipump, et ringlusse lasta jääv vesi ämbris, see on umbes kõik
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Vau, need hinnad on kaljukindlad. Olen lugenud mõningatest probleemidest nende juhtmestikuga. Kas te usaldate nende elektroonikat või tasub teie arvates soojuse hankimine mujalt?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Kõik minu klaas on väike ja ma armastan seda, osta AliExpressist klaasi jaoks ma ei ole kunagi pettunud.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Kas te oskate soovitada müüjat? Ali, Amazon ja eBay loetlevad kõik sarnaseid ostjaid, kuid mõned on märgistatud palju kõrgemalt nagu Vevor.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Minu lühikese tee destilleerimispea maksis ainult 40 naela ebayst, mis on odav, ma olen vaadanud vevoril ja nad isegi ei müü neid, soovituste osas võin öelda ainult seda, et peaaegu kõik minu klaastarbed on kas Amazonist, ebayst või Alist. Kõik peale minu esimese hulga klaasist, mille ma sain, oli kolledžist, kus ma olin, kinkis mulle klaasi tooni, kui nad sulgesid keemiaosakonna, nad purustasid selle kõik prügikasti ja ma küsisin, kas ma võiksin mõned salvestada. Sai mõned tõesti suur orgaanilise keemia raamatud, seal vana ja sirge kuni öelda, kuidas teha kõige keemiad piisavalt vana öelda kasutades asbestimassiga!
 
Top