See ei ole lihtsalt õiglane

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Miks ei saa see asi olla osariikides. Metoodika on siin praegu lihtsalt SUCKS.
Alates sellest ajast, kui Covid tabas, on hea toode osutunud raskesti kättesaadavaks. Seal on ohtralt seda "tohutut kristallitükki", mille killud kaaluvad igaüks üle kilo, kuid see on täiesti prügi, mida ma võin ainult kahtlustada, et see on ISOpropüülbensüülamiin.
Sellepärast olen ma siin.
Ma ei püüa toota, et müüa
Ma töötan kõvasti oma raha eest ma arvan, et ma väärin seda, et ma saan seda kulutada sellele, mida ma valin, kuid kuhu see maailm on jõudnud, et ükskõik kui palju raha sul on, sa ei saa osta isegi korralikku toodet.

Ma mäletan tagasi 03 04 met oli nii kõrge kui 500 a 8 pall (new Orleans piirkond) ja ma ei suutnud uskuda, et ma maksin nii palju sel ajal, kuid vähemalt see sai sind kõrgel ja horny nagu põrgu. Ma annaksin kõik, et mul oleks võimalus seda praegu uuesti saada.

Vabandust rant ma lihtsalt vaja vent


FJm1tsYQcv
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Olen teiega selles olukorras ühel meelel. 30 grammi prügikasti kõikjal. Ma tegin
paar nädalat tagasi mõne sulatuskatse (katseklaas, mille külge oli termomeeter ühendatud pArrafiniga kuumal plaadil) ja värv mind kuradi šokis, et see sulas 144°C juures (või oli see 141?) Igatahes ma teadsin täpselt, mida see tähendab. Minu jaoks tähendas see, et see on 50% msm ja 50% D,L. Enamik võltsitud aineid sulab palju kõrgemal temperatuuril kui msm, mis on 109°C. 109+175÷2=142°C. Samuti lõhnab see sulamisel väävli järele. Kas teadsite 😏 Paljud inimesed arvasid, et gov. Pseudoefedriinile nix, aga tegelikult ei teinud seda. Sa võid minna apteeki,näidata isikutunnistust ja osta 3000 mg korraga. Inimene võib seaduslikult osta 9000mg kuus. Mõnedes osariikides on rangemad suunised, 2 osariigis on see ainult retsepti alusel, kuid umbes 40 osariigis ei ole seadust ja nad järgivad lihtsalt föderaalseadust. Võite isegi kutt 7500mg kuus posti teel. Te kaotate umbes 12% reaktsioonile mol kaalu ja ma arvan, et teil on ilmselt hea, et saada 80% tõhusalt, kuid 67% 9 grammi on ikka 6 grammi kuus puhast Dextro. Ühe inimese kohta. Loomulikult ei tee nad ühtegi kasti, mis on 30-100'a või 100-30'a, nii et tegelikult vaatate 20-120'a. Allegra D IA toetab, et tulla 30-120s, kuid see on 36 dollarit ja ma ei leia seda niikuinii ja ma ei maksa seda. Teistes uudistes müüvad hiinlased D-methi alibaba jaoks $100/g
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Aga kuidas on lood ekstraheerimisprobleemidega
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
17
Points
3
Mis on keegi ütles mõtet super gak Sest ükskõik kui hea keegi ma kohtasin ekstraktsioonid tundus Ja (ta / ta) tegi neid kõiki .otse olla otse e, See, mis kasutab Aktiivsöe ja toidu startch, sõna otseses mõttes Iga ekstraktsioon mitmel erineval teeb pseudo. 24, 12, punane hots..

Kõik tulid välja jama.

Nüüd mida ma võin öelda on nimetatud isik ei ole kunagi proovinud ühtegi allegra d või selliseid pille lihtsalt walfed või kaubamärgiga sudafed
 

TTL

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
"Ma töötan oma raha eest kõvasti, ma arvan, et ma väärin seda, et saaksin seda kulutada sellele, mida ma valin, kuid kuhu see maailm on jõudnud, et ükskõik kui palju raha sul on, sa ei saa osta isegi korralikku toodet."

võibolla nad lihtsalt kardavad, et meil on võimalik nii palju asju teha läbi (ma nimetan seda pluginateks, sest lühikeseks ajaks laiendab see võimekust, nagu brauseris nii öelda) ja võibolla veel hullem oleks nende jaoks, kui rohkem inimesi hakkab siis ka süsteemi kahtluse alla seadma ja siis mõistavad, mis püsside ja lipsudega ahvid on ja selle kaudu on nad siis märganud, muidugi ka pöörduvad ära nendest "fetiš teeb ahvid halli prügikottides".


ma arvan, et see on nende suurim hirm.
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
8
Points
3
Ma ei saa aru, miks ma näen pidevalt postitusi selle kohta, et ei saa kasutada pille, sest gak lol seal on pillid, mis töötab lihtsalt hästi... väga tasuv ka. Sama protsess nagu 20 aastat tagasi lol
 
Top