Question Päring rahvusvahelise laevanduse ja varjatute pakendamismeetodite kohta

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Hei kõigile,

Olen RDX, uus müüja siin ja soovin laiendada oma haaret rahvusvaheliselt. Tahtsin küsida nõu seoses järgmisega:

1. Parimad tavad rahvusvaheliseks saatmiseks: Milliseid meetodeid olete leidnud kõige usaldusväärsemaks toodete ülemaailmseks saatmiseks, eriti kui tegemist on tolliprobleemide vältimisega?


2. Varjatud pakendamine: Olen teadlik, et varjatus on võtmetähtsusega, kuid oleksin tänulik igasuguste soovituste eest parimate pakendamismeetodite kohta, mis on teie jaoks toiminud. Kas on konkreetseid materjale, tehnikaid või strateegiaid, mis vähendavad avastamisriski?



Oleksin tänulik kogenumate liikmete juhiste või näpunäidete eest. Võite vabalt PM-i saata, kui soovite jagada privaatselt.

Tänud ette!

RDX
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Me oleme seda vestlust varem mitu korda ad nauseum pidanud. Kui te vaatate selle postituse all sarnaseid teemasid, võivad need seal olla. Ma müüsin varem salakaupa rahvusvaheliselt ja tollideklaratsioonis nimetasin seda kaubanduslikuks prooviks. Põhjus on see, et kui see ei ole näidis, siis sa ilmselt maksid selle eest ja maksud või maksud võivad olla tasumisele kuuluvad, mis heidavad pakendile kontrolli ja vastuvõtja võib saada kuradi hirmu. Parim vargus on mittevargus. Ei ole midagi, mis konteinerite osas läheb, mida nad ei näe otse läbi. Te võite mõelda, et "hehe, nad ei näe läbi plii!" Just sellepärast te ei taha seda kasutada. Nad imestaksid, et mida kuradit sa selle plii taha peita üritad. Mylar ei peata midagi. Hallid masinad, mis neil on, suudavad kindlaks teha, kas see on orgaaniline aine, metall mitte orgaaniline....my arvamus on peidus. See on ecstacy? Pane see purki ja trüki silt frankensense. Kui sa ei ole kunagi märganud, et nad on silmaga identsed. Leia sarnane välimus. Ole ettevaatlik, et ei teeks midagi reguleeritud või paneks materjali millestki reguleeritud. Mitte alkoholi tubakat ärge nimetage seda mingiks taimeks ( enamikus riikides on seadused võõrliikide vastu, sest invasiivsete liikide muretsemine) tehke sellest kõige mundrisemat jama, mida te suudate ette kujutada. Trükkige võltsitud arve ja reklaamige seda. Trükkige leht jama, mis sarnaneb juhistele või muudele võltsitud toodetele, mida teie võltsfirma võltsmüüb.
See kõik on arvamus. Veel 20 arvamust ja teil tekib teooria
Tere tulemast saidile
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Täname selliste väärtuslike arusaamade jagamise eest. Kontseptsioon, mis on peidus, eriti "kaubandusliku proovi" lähenemisviisiga, on väga mõistlik. Mõte, et vähem varjatust võib mõnikord tähendada vähem kahtlusi, on midagi, mida ma kindlasti arvesse võtan.

Mida te soovitaksite sellise asja puhul nagu kristallmetat, et see jääks täiesti varju, ilma et see tõmbaks asjatut tähelepanu? Mind huvitab ka teie arvamus "kaubandusliku proovi" strateegia kohta - kas see on pidanud kontrolli all vastu või on konkreetseid stsenaariume, mille puhul see ei pruugi sobida?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Kas te pidasite silmas vannisoola? Trükkige kena kleebis seebivanni, mõne väljamõeldud nime, mõju (rahustav, nahka niisutav jne), proovi kaaluga ja lööge see kotile/pudelile. Lisage oma fiktiivse ettevõtte visiitkaart, mis vastab deklareeritud saatjale, ja lisage tooteleht koos kasutuse, annustamise, koostisosade (mida te kopeerite tegelikust vannisoolatootest) ja ohutusjuhistega (neelamisel oksendamise esilekutsumine ja arsti poole pöördumine jne).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Midagi ei ole muidugi garaynteed. Ma müüsin internationallynfor anpbout 8 aastat ja kaotasin 2 pakendid, lubatud 95% minu müük oli kodumaine, nii et ilmselt esindab..võib-olla 5% konfiskeeriti.
Oled sa kunagi kuulnud msm-st? See on toidulisand, kuid see on ka kõige populaarsem lõikamine met. Sa võiksid olla boutique wellness keskus müüa msm inimestele artriit. Sa võiksid ilmselt osta mõned väikesed konteinerid seda ja hoolikalt vahetada ja uuesti sulgeda seda
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Nüüd brändi msm on Mercari 5 dollari eest just see purk, mida soovite. Ma nägin palju pruuni või mülaari soojasulguriga zip-top bGs. Sa pead lihtsalt alla laadima hea pildi etiketist ja lööma selle peale
 

RDXPSYÇHÊDELICS

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Tahtsin lihtsalt avaldada tänu teie väärtusliku ülevaate eest. Ma hindan kõiki teie panuseid!
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Vend ma ei tea, mida arvata ur küsimuse kohta? Ma ei ole muidugi vihane, vaid pigem šokeeritud😅. Ma saadan asju ülemaailmselt edukalt. Kadunud ainult üks pakett usps poolel (mitte tolli)minu carrer. Aga kas sa tõesti tahad, et ma näitan oma meetodeid? Või lihtsalt nalja? Minu jaoks baas selles töös ma ise arendan. Ma ei saanud mingit abi alustada. Kui u aru midagi urself u ei saa süüdistada kedagi siis. See on minu jaoks õige mõtteviis selle töö kohta. Ja teile on mul üks nõuanne: püüdke alati olla unikaalne. Sellest peaks piisama. Pealegi olen kindel, et agendid loevad ka meie foorumit, nii et ärge oodake, et keegi näitab teile midagi, eriti kui see on ainulaadne 😉 õnnistagu teid ja palju õnne. U võib alati küsida DM 🥷
 

Pinkbay

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Olen näinud nähtamatut pakendit, mis on kastetud papist.
 
Top