Question Kui keegi alustaks nullist, kuhu te teda suunaksite?

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Ravimikeemia huvitab mind lõpmatult. TEGEVUSKEEMIA mitte nii väga.

Tahaksin istuda ja õppida mõningaid põhitõdesid. Mul on vaba aega ja internet.

Kuhu ma peaksin minema keemia põhitõdesid õppima? Youtube?

Kui kaua kuluks mul aega, et õppida, kuidas valmistada midagi sellist nagu alprasolaam?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
Mu kallis sõber, ma mõistan täielikult teie mõtteviisi, kuid kui lubate, siis soovitan kogu südamest proovida mõista ka põhitõdesid ja seejärel iga ravimiga seotud dokumentatsiooni puhul palun teavitada ennast preparatiivses protsessis esinevatest nähtustest. Youtube on hea algus see pani ka mind õigele teele koos Vogel'i praktilise orgaanilise keemia (see on suur .pdf ärge ehmatage see õpetab teile palju) alustage üldiste/orgaaniliste põhimõistete mõistmisest siis liikuge oluliste laboritehnikate juurde (ümberkristallisatsioon, destillatsioon, happe-baasi ekstraheerimine ja muidugi süntees ise ja muud puhastusmeetodid vaakumfiltratsioon, soolamine, lahustid, reagendid jne...) siis peate hakkama saama molekulide struktuuride kirjutamisega ja nomenklatuuriga (nende nimetamisega). Alprasolaam on tugevatoimeline ja isegi kui on olemas üsna uus kuum meetod selle lihtsaks sünteesiks saadavatest lähteainetest (2-amino-5-kloro-bensofenoon + 2-Bromo-propionüül-kloriid + hüdrasiin + lahustid ja seadmed), soovitan lahkelt alustada mõnede praktiliste katsetega enne ohtlike kemikaalide käsitsemist ja ka kõigepealt teha diasepaami (sest see on vähem tugev ja teil on umbes kümme korda väiksem oht juhusliku üleannustamise tekkeks), samuti ei pea te kasutama hüdrasiini, mis on üsna plahvatusohtlik. Alustage lihtsatest asjadest nagu fluorestsiin ja töötage end ülespoole amfetamiinini, sünteesides ise 2-fenüül-nitropropeeni ja miks mitte ka nitroetaani (see võib olla demotiveerivalt frustreeriv, kuid see on midagi, mida me kõik confrunt), igatahes bitchute.com'il on kasutaja nimega ChemPlayer... vaadake tema videod ja õppige praktikat temalt ja kasutage Vogel's sõnaraamatuna Pihkal, mis peaks olema teie piibel, et õppida vähemalt seni, kuni hakkate nägema ja mõistma mustreid ja mida iga samm tähendab (Sasha tegi suurepärast tööd, selgitades iga põhjuse eest tehtud sammud). Jumal õnne ja head kiirust!

P.S. Ma olen teadlik, et rahustid on teie eesmärk ja ma ausalt loodan, et rikkaks saamine ei ole teie plaan, vaid teie väärtuse suurendamine inimesena, et olla Prometheuse vääriline järeltulija, GHB on palju palju lihtsam teha rahustit, kuid sellel on omad ohud kasutamisel.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
VITRIOL! (V.I.T.R.O.L.)
Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Ocultum Lapidem.

Tarkus on eksistentsiaalne eesmärk mõista ümbritsevat maailma ja see tuleb sissepoole mõtlemisest ja sügavale enda sisse otsimisest. Eksperimenteerimine mateeriaga on metafoor MINA leidmiseks.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
hello.thats tõeline raske aus küsimus seal.i liiga jagada, et soov õppida seda kraami palju rohkem kui, selle huvitav.saada vastuseid põhiküsimustele võiks olla natuke raske siin.no disrespect,see foorum on palju rohkem arenenud erinevate eesmärkidega.minu meetodid on olnud see siiani.hakata sööma, hingama ja magama keemia.ma olen seadnud endale ühe eesmärgi saavutamiseks,rohkem kui see nii keerulises ja mitmekesises valdkonnas lihtsalt ei juhtuks.vaata iga video youtube leiate, isegi kui see ei näiliselt kohaldata teie intrest.sa pead looma aluste aluse.id öelda võtta online kursus gen. chem. ja või chem.1/2.buy kõik aparaadid, ja lihtsalt kontrollida seda, et näha, kuidas kõik sobib ja töötab koos.if theres üks asi, mida soovite teha, võib-olla osta kõik chems, lihtsalt, et nad on. study the heck outta of the msds lehed ja õppida kõik seal põhilised omadused ja seal reactants.the teeb ja donts põhimõtteliselt.uurida ppe näinud, et näha, mida seal väljas saftey esemed ja õppida neid kõik.õppida ladustamistingimused ja ladustamise meetodid nende kemikaalide, et mitte luua keemilise fallout...naerda..ja mis kõige tähtsam, jagada iga viis, mida leiad, tõhusam kui eespool, koos me.im natuke kadunud liiga..naerda.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
te olete targalt rääkinud! Palun proovige PM mulle ma võin pidada teid väärt minu era- ja kohandatud juhised Selleks, et saavutada oma eesmärk, nõustades teid punkt. Sõltuvalt sellest, kus te olete ma, võib ka aidata teil allikas kõik, mis on vaja ja töötada oma tee toote sellises järjekorras, et teil on igavesti aru, mida sa pead teadma. Õnneks ilmus uus ja haruldasem vähem keeruline meetod, mida soovite, kuid vajate samm-sammult juhiseid, mille jaoks ma pakun oma *****useid. Kõik minu praktikandid saavutanud edu erinevates valdkondades ja ma olen kirglikult rahustamise vastu, nii et ma olen valmis aitama teid nii hetre kui ka rohkem soovitavalt eraviisiliselt.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Alustage DMT ekstraheerimise õppimisest. Seejärel õppige, kuidas DMT-d vape-mahla muuta. Kui olete selle selgeks saanud, saate õppida, kuidas muuta CBD aktiivseteks kannabinoididideks.

See peaks teid natuke aega hõivama.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
298
Points
63
DMT ekstraheerimine on kõige harivam ja edukam lähtepunkt, kogu internetis on palju meetodeid ja ma võin kontrollida, kas valitud meetod on sobiv. See õpib teile alkaloidi ekstraheerimist taimsetest materjalidest (Mimosa hostilis juure koor on parim viis), mõnevõrra lõbusalt töötab see preparaat paremini ghetto labori ja meetoditega (ma arvan, et kõik selgitatakse, aga minu soovitus on, et kasutage orgaanilist lahustit võimalikult puhtana ja korralikult madala keemistemperatuuriga C6-C8 või muidu petrooleetriga, samuti peate hankima nii suure süstla kui võimalik leida, nagu need, mida kasutatakse kõrva puhastamiseks 60-150mL neid võib leida pigem parameditsiinipoes kui tavalises apteegis, toidupipetist on samuti suur abi) peale purgide ja muu kraami, võib olla vaja ka kohviveskit (saab kasutada toidu valmistamiseks pärast puhastamist), ärge unustage suurt lehterit (plast on ok HDPE tüüpi polümeer on parim) ja võib-olla akvaariumis uputatav soojendaja, et hoida segu umbes 40C juures (termomeeter on kasulik), pH-paber on hea, et olla, kuid mitte hädavajalik, ja viimaks pyrex tassi panna sügavkülma ja kühvel ja pintsett, et valida oma kristallid välja, filter paber (kohvi üks on piisavalt hea) on panna kristallid ja lasta neil absorbeerida vedelikku pinnale. Kui kristallide saak on sügavkülmikust kogutud, võite tassi koos järelejäänud vedelikuga jätta osa sellest aurustuma (ettevaatlikult võib kasutada fööni), enne kui panete selle tagasi ja saate uue saagi. Mis puutub CBD-keemiasse, siis ma ei ole seda veel proovinud, kuid see on minu jaoks atraktiivne ja võib-olla ühel päeval proovin... Lugupidamisega!
 

HULKMAN

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 21, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Ma olen ka ambitsioonikas ja entusiastlik algaja keemik, see teema on olnud väga kasulik, aitäh,
 
Top