Mul on vaja kedagi, kes õpetaks mulle, kuidas valmistada mefedrooni tavaliste kemikaalidega ja lihtsal viisil (ohutul viisil)???

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Hei ma ei tea midagi keemia kohta, kuid ma tahan õppida ja ma oleksin õnnelik, kui gyys siin õpetab mulle kõige lihtsam viis keetmine mefedroon?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
79
Reaction score
60
Points
18
4mmc süntees 2-brom-4-metüülpropiofenoonist on üsna alustajasõbralik ja lihtne ning ma olen üsna kindel, et BBmarketist leiate kõik vajaliku.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kas te saate retsepti samm-sammult esitada?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Noh, reaktiividena ei saa kasutada tavalisi kemikaale. On olemas looduslikud allikad lähteainete jaoks, kuid siis peavad nad läbima mitu reaktsiooni, enne kui neist saavad otsesed lähteained. 4mmc on lihtne süntees 2b4mp-st, kuid ei ole lihtne alustada asjadest, mida saab hõlpsasti hankida.
Tõsi on see, et ei ole palju asju, mis vastavad teie kriteeriumidele. Kloroform. Metkatinoon pseudoefedriinist kaaliumpermangenaadi kaudu.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tänan, kuidas ma saan pseudoefedriinist metkatinooni valmistada?
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kas te saate mulle anda retsepti m kat pseudoefedriini ja kaaliumpermangenaadiga?
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
40
Reaction score
17
Points
8
Lugege Metcations teemasid!
Vaadake videot!!!
Kõik on siin!!!
Aga muidugi mitte ilma lõksudeta!
Kogu see foorumi materjal ei ole midagi ilma isikliku praktilise tööta! Ja enda soovist õppida ja ARENDUSTA!
Vajalik on sihikindlus ja Kogemus! , Seda arendavad arvukad kordused sama protsessi!

Või valmistuge maksma 300-500 dollarit online-koolituse eest.
Mina isiklikult ei teeks seda isegi suurema summa eest!
Lihtsalt sellepärast, et samal ajal, kui ma teid õpetan, võiksin sünteesida rohkem kui ühe kilogrammi ainet...... Ja see on vähemalt 4000-5000, kui müüakse hulgi...
Ja see on ainult metcations hind! Opiaadid ja opioidid on mitu korda kallimad...
Lugupidamine: P.VPN
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,003
Points
113
Deals
1
Põhjus, miks me paneme inimesi ise uurimistööd tegema, on see, et kui te ei teinud kõvasti tööd teadmiste omandamiseks, siis te ei hinda ohtu, millega te silmitsi seisate. Kui keegi võtab teie raha tasulise konsultatsiooni eest, on tal kohustus säilitada teie isiklik ohutus ja ta vastutab, kui te oma maja maha põletate. Tehniliselt ei tuleks see kunagi kõne alla, sest kellegi raha võtmist uimastikeemia tunni eest nimetatakse tavaliselt vandenõuks kontrollitava aine valmistamiseks. Kaks inimest võivad aga teoreetilise keemia üle paskat tulistada. Sa loe sünteesi, kui sul on vaja rohkem küsida, ja me anname sulle rohkem. Kui sul on küsimusi, siis me vastame neile, aga sa pead kõigepealt vähemalt seda kraami lugema.
 
Top