Otsin ravimit oma kanepisõltuvuse raviks

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Ma suitsetan liiga palju rohtu, kuid kuidagi ei saa ma lõpetada, sest mulle lihtsalt meeldib olla kõrini, nii et tahtsin siin küsida teie soovitust
 

jokerfa

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kui cbd ei aita kratomi saada see Elementes kanepisõltuvust
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
ma kasutan CBD-d niikuinii igapäevaselt. Samuti on mul veel mõned kratomid alles, kuid te peate seda ekstraheerima, sest pulber võib põhjustada gastriiti.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Tundub psühholoogiline probleem
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
jah, see on kindlasti nii. Ma usun, et minu retseptorid on lihtsalt tihedad
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
olen alati süüdistanud oma depressioonis keelustamist, kuid kuna ma olen sellel foorumil, siis on mul lootust, et ma saan õppida, kuidas teha mõningaid ravimeid odavalt, ja siis anda seda inimestele, kus ma heategevust *****.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Naltreksoon võib ravida kompulsiivset käitumist.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Tervitused. Põhjus on siinkohal pinnapealne. Te suitsetate liiga palju, seda te ütlete. Süsteem on silutud ja aju töötab, kuigi ta tunneb, et midagi on valesti, ei ole huvitatud ja ei ole koolitatud seda süsteemi muutma. Sa pead tegema tugevat tahtejõupingutust, et hakata olukorda muutma. Kuid see jõupingutus ei saa olla ühekordne jõupingutus. See peaks toetama teie otsust muuta suitsetamist või üldse mitte suitsetada pikka aega. Ainult sel juhul saab olukord muutuda. Soovitan lugeda järgmist teemat.

Ravimid ja toidulisandid võivad olukorda veidi leevendada ja aidata, kuid te peate teadma kahte asja:
1. Sõltuvuse vastu ei ole mingit võlupilli. Selle seisundi puhul peate ise kaua ja kõvasti tööd tegema. Oma mõistuse, tahte ja jõuga.
2. Ravimite võtmine võib aidata, kuid see on mõttekas ainult siis, kui te keeldute ainest.

Kanepist keeldumise korral võib aidata järgmine skeem:
  • Emoxypine 125mg tabletid. 1 tablett hommikul ja õhtul 30 päeva jooksul.
  • Kui on väljendunud neuroloogilised probleemid - lisage mõni B-vitamiinide kompleks süstitavas vormis. Võtke seda iga päev 14 päeva jooksul.
  • Kui on probleeme unega - Melatoniin 1 tab enne magamaminekut 7 päeva.
  • Kui esineb ärrituvus - mis tahes käsimüügiravim, mis on looduslikku päritolu.
  • Mõni gabapentionid. Näiteks Phenibut - üksikasjad ja skeemi leiad siit.

Lisaks selle parem muuta tavapärast vaba aja veetmise viisi. Võimalik on teha paus suhetes, kui nad on seotud kasutamisega, vahetada seltskonda, kohti, kus chillida jne.

Samuti ärge unustage piisavat und, tervislikku toitumist, värsket õhku, füüsilist aktiivsust - nendele näiliselt lihtsatele tegevustele ei omistata suurt tähtsust, kuid need on väga olulised tavapärase tarbimissüsteemi muutmiseks.

Üldiselt on see kõik. Kui teil on küsimusi, kirjutage mulle pm.
 
Top