Hüdrokloriidi kristalliseerumise probleem - kristallidesse kinni jäänud vesi

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Tavaliselt kristalliseerin "kraami" üleküllastunud vesilahuses ja kristalliseerumine kestab umbes 48 tundi. Ma kontrollin alati "kraami", lahuse ja vee täpset kaalu. See tähendab, et kui kristallid on valmis, siis lõplik kollapikkus, kaasa arvatud vee jääkide kollapikkus, vastab algsele "aine" kaalule miinus 2-4%.

Aga õnneks väga harvadel juhtudel kohtan olukorda, kus vesi on kristallide sisse jäänud.

Nagu paar päeva tagasi kristalliseerisin väikese partii 100 gr MDMA HCL-i. Esimesel pilgul on kõik protsessi üksikasjad samad nagu tavaliselt.

Sama asukoht, sama temperatuurirežiim, tundub, et kõik on sama. Aga kui ma viskasin vedeliku kristalliseerijasse, algas protsess kohe. Ma kontrollisin kristallisaatorit 15 minuti pärast ja nägin üsna ebatavalist olukorda, kui kristallisaatori põhi on kaetud sadade pisikeste kristallituumadega: tavaliselt näen samas olukorras palju vähem tuumasid.

Siis, kui 24 tundi oli möödas, leidsin, et kristallid on täiesti kuivad ja lõplikud kristallid on 107 grammi algse 100 grammi vastu.
See tähendab, et umbes 7 g vett (ehk 7% algsest massist) on kristallide sees kinni. Ka kristallide suurus on palju väiksem kui tavaliselt.

Nagu ma alguses ütlesin, on kõik protsessi üksikasjad samad, mis tavaliselt. Puhtus on ilmselt OK, arvestades värvi. Nii et ma ei näe mingit ilmset põhjust selliseks erinevuseks. Võib-olla keegi, kellel on paremad teadmised kui minul, oskab seda selgitada?
GvhYKtrR94
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Kristallidesse kinni jäänud vesi?Ma ei usu seda.
Igatahes saate seda kontrollida, kui panete need sügavkülma.
Ma arvan, et muu selgitus sobib sel juhul ma ei usu, et vesi lõksus on.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Tavaliselt hoian partii pulbrit ja kristalliseerin selle nõudmise korral. Ma mõtlen, et samast pulbripartiist saan normaalseid kristalle ja selliseid vesiseid kristalle. Nii et tegemist ei ole lisanditega, see on kindel.
Aga seda ei juhtu tihti, võib olla 2-3 korda.
Võib olla oli õhk liiga kuiv sel ajal, ma ei tea????
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Pange need sügavkülma, et olla kindel, et on vesi.
 
Top