Kuidas sünteesida 4-MethylProPioPhenone?

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Tere, inimesed! Olen tulnud siia sellise küsimusega, kuna viimasel ajal on tohutuid raskusi 4MP ilmumisega. Ma ei taha seda Hiinast tellida või midagi. Ma tean, et 4MP süntees ei ole kaugeltki raskem kui brominatsioon (4mmc). Nii et ma tahan seda ise valmistada. Ma leidsin hiljuti Friedel-Crafts reaktsiooni, kuid see ei aidanud mind palju, kuna ma ei leidnud täpset infot. Kas keegi teab kuidas seda teha? Merci!
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Võite tellida seda euroopast ka seda, millist probleemi näete
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
14,8 g (0,1 mol) 4'-metüülpropiofenooni viiakse 100 ml kloroformi, kuhu on lisatud väike kogus peenestatud alumiiniumkloriidi, ja lisatakse tilgakesi 15,9 g (0,1 mol; 5 ml) broomi lahust 20 ml kloroformis, samal ajal jäävanniga jahutades. Segu jäetakse öö jooksul ümbritseva õhu temperatuuril reageerima. Seejärel filtreeritakse, lahusti aurustatakse filtraadist ära ja kristalliline jääk pestakse dietüüleetriga. Kogutakse 21,5 g kristalle. Ja kui teil võib olla vaja mingeid Forder küsimusi või tellida lihtsalt PM mee mate me ainult tegeleda meie klientidele EL ainult
 

hlebsladky2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
12
Reaction score
3
Points
3

Liiga palju riski. Sellised postisaadetised on minu riigis ohtlikud.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nope ei ole ohtlik, kui see puudutab meid sir lihtsalt PM ja ma annan teile juhiseid, kuidas asjad toimivad diskreetselt Okey
 
Top