Question kuidas narkootikume lennukisse hiilida?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
haiii im saada amph paari päeva pärast ja tahan teada, kuidas ma saan selle lennukiga kaasa võtta cuz ma pean varsti minema malaisiasse (nagu järgmise nädala või 2 jooksul, mul on perekondlikud asjad käimas)

ma plaanin seda oma käsipagasis, kuid idk kuidas. mul on pudel neid magneesium toidulisandeid, mis on kapslites, ma mõtlesin lihtsalt kapslid amph-ga täita ja tagasi pudelisse panna. kas see on hea mõte? kui ma selle väikese plommiga kuidagi uuesti sulgeksin, kas nad ei avaks seda?

mul on ka telefon, millel on eemaldatav tagakülg ja aku. kui ma paneksin selle kotti ja paneksin koti telefoni sisse, kas nad leiaksid selle üles? kui on mingeid muid alternatiive lmk ^^;
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
tema saab olema väike kogus, nagu gramm või 2 kõige rohkem. kas ma võiksin selle shi lihtsalt oma rinnahoidjasse panna?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Lähed Malaisiasse ja peidad narkootikume endasse? Jah, see on hea plaan, kui sa ei pea järgmisel aastal tagasi tulema gor kooli. Moslemiriigid võivad olla veidi karmid ja nad kontrollivad kõike. Ma ütleks, et võta kaasa verine rätik ja kui maandumiseks valmistud pista narkootikumid veekindlasse hoidlasse ja pane see üles oma kööki siis pane verega immutatud rätt sinna peale ja kui sul on ebaõnne, et sind läbiotsitakse nutad natuke ja annad neile räpase räti mis on su pükstes . Natuke vastik, aga see on parem kui 8-13 aastat, mida Malaisia annab sulle narkootikumide toomise eest allahi valdkonda. Õnne
 

marmaranosses

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 19, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Kõige olulisem, millele peaksite Lähis-Ida / Kaug-Ida piiridel tähelepanu pöörama, on see, et peaksite tegelema kultuuriliste erinevuste ja oluliste välimuse teguritega, tegutsedes tavapäraselt ja normikohaselt. Rahvahulgas silmatorkavalt ja kahtlaselt käitumine paistab silma.

Mida vähem tähelepanu, seda rohkem vabadust

Ma ei tea, kuidas saab seaduslikult käituda. (Ma pole kunagi varem sellist asja proovinud)
FNh1zB6GPO
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ma olen lennanud kogu usa, pannes selle jalgealusele. skanner ei näita seda. ainult muretsema koer lõhnab seda. mulle öeldi, et nad ainult reqlly otsivad lõhkeaineid, mitte narkootikume siin.
Võtsin selle Singapuri samamoodi Indoneesiast.
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Tere,

Ma loodan, et te loete seda kodus, mitte ummikus, auravas Malaisia kinnipidamiskeskuses.

Nali nalja kõrvale jättes ei soovita ma kunagi, mitte kunagi kellelegi, et ta võtaks pardale midagi sellist nagu tulirelvad, lõhkeained ja ebaseaduslikud narkootikumid. Ei ole vahet, kas te arvate, et see on väike kogus ja te saate seda peita, või kui see on suur kogus ja te tahate seda alla neelata. Kõige rohkem teeb mulle muret asjaolu, et te olete valmis riskima sellega, et teie vabadus võetakse neis riikides tõenäoliselt aastakümnete jooksul ära väikseima koguse mis tahes narkootikumi eest. Indoneesia, Brunei, Malaisia, Hiina, Vietnam, Tai - ja peaaegu kõik riigid, mis ei kuulu Euroopa Liitu, teevad teie eluga ja heaoluga kohutavaid asju narkosüüdistuste eest. Kurat, isegi ELis lõpeb see halvasti, ainus erinevus on see, et te ei saa sõna otseses mõttes eluaegset vanglakaristust või tegelikku surmaotsust.
Minul, 20ndate aastate alguses, oli raske ja pikka aega kestnud heroiini ja kokaiini sõltuvus. Mul oli Ühendkuningriigis (peaaegu) piiramatu varu. Olin teel tagasi oma kodumaale ELi ja pidin võtma varusid, mis kestsid 10 päeva. Olin väga naiivne ja liiga enesekindel. Pakkusin 10 g suurepärast afgaani heroiini 15-20 väikesesse kivikesse, mille pakkusin suitsupaberitesse ja kahekordsesse kilekihti, mis oleks kuumalt suletud. Iga kivi panin erinevatesse isiklikesse asjadesse: näiteks ühe ühte sokki, teise järgmisesse; kaks sellesse väikesesse teksataskusse; ühe bokserisse (10 päevaks võtad kaasa mitu paari boksereid ja sokke); voldisin T-särke ja panin ka sinna ühe kivi. Voldiksin ja suruksin kõik asjad, mille sees on heroiin, väga hästi kokku, isegi triikisin neid, et nad näeksid tõesti prestene välja ja tolliametnik ei tahaks olla ebaviisakas talupoeg ja mu puhkuse riideid segi ajada. Ma oleksin sel päeval kaine, ei mingeid tänavarõivaid, ei mingit kummalist ''gangsterlikku'' käitumist.
Seda tehti kaks korda. Ma vaatan tagasi ja ei teeks seda kunagi selles vanuses. Mul oli lihtsalt õnne. Igas lennujaamas on koerad. Ma tean, et Kagu-Aasias on narkootikumide salakaubavedu ja terrorism suur mure, nii et nad pingutavad eriti palju, et neid asju tuvastada.

Soovitan tungivalt mitte isegi mitte kaaluda seda teha. Pidage meeles, et ma tegin seda umbes 15 aastat tagasi. Lennujaamade turvalisus muutub keelatud esemete kinnipidamisel iga aastaga üha paremaks.

Soovitan kasutada DHL-i, UPS-i või mis tahes kuller*****ust, mis on teie piirkonnas saadaval, ning kasutada võltsnimesid, põletustelefone, ühekordseid e-posti kontosid ja tühje, turvakodu-tüüpi aadresse.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ütlen seda teile täiesti tõsiselt. Maakonnavanglas, kus ma olen, on kehaskanner, mis ei jäta KÕIKI vahele. Ma olen näinud ekraani, kui keegi oli selles. Silindriline...seade, umbes 2 tolli pikk ja ärge unustage nööri kinnitamist. Ära pane kilekotti sisse. Ei mingit fooliumi. Mitte kapsleid. Ma ilmselt üritaksin aine lahustada, leotada seda päris tampoonis, lasta sellel kuivada mitu korda nööriga seotud, et säilitada kuju ja katta see vaseliiniga või huulepalsamiga või millegi veekindla ja üliõhukesega. See on aastaid teie elust, mida te panustate oma stealth peksmiseks nende tehnoloogiat.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
jah ma tegin rohkem uurimistööd seaduste kohta ja ei jõudnud midagi tuua. mul on sõber, kes ütles, et ta tahab mulle asju saata, kuid idk, kas see on hea mõte. im ilmselt lihtsalt püüan leida pistikupesa siin

hai malaisiast btw :3
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Proovige oma 3 nädala jooksul ohutut kainestamist
 

phant0m

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Täitke see tühjad kapslid ja pange see toidulisandipudelisse koos teiste tegelike toidulisandipillidega.
 
Top