kuidas teha Cannabinoidide paberit ilma plekke jätmata 4-5 grammi lehekülje kohta (5cl-adb)

jedii00

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Püüan lisada 4-5 grammi 5cl-adb 100% puuvillapaberile ilma plekke jätmata, kuid selle osutub väga keeruliseks kellelgi on kogemusi selle meetodiga?
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Üritasin just teha 2 gm A4-lehe kohta ja sama probleem. Kas 5cl-adb-a saab teha kristalliks? Muidu kuidas seda pihustatakse paberile ja kastetakse ka (pean tegema lehti ja raamatuid).
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
On olemas privaatne meetod, et seda edukalt teha isegi need mõttetud kogused nagu 5g - privaatne ettevõttes vähemalt... selle üsna lihtne välja mõelda, kuid kuna seda hoiti salajas, võin ma ainult pakkuda müüa meetodit selle jaoks, kui te ei tule ise välja - kui see on vastuolus mõne reegliga, palun andke mulle teada. aitäh.
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
On olemas privaatne meetod selle edukaks tegemiseks isegi nende ebaoluliste koguste nagu 5g - privaatne ettevõttes vähemalt ... selle üsna lihtne välja mõelda, kuid kuna seda hoiti salajas, võin ma ainult pakkuda müüa meetodit selle jaoks, kui te ei tule ise välja - kui see on vastuolus mõne reegliga, palun andke mulle teada. aitäh Kui palju .. sest see on midagi, mida ma tahan teada saada.
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ma pean teadma, kuidas pihustada ja kastutada. Lehekülgedele ja raamatulehekülgedele. Ei mingit värvimuutust. Jah, me ei tohi siin müüa ega osta siin mitte-vendoritelt ega pidada läbirääkimisi omavaheliste tehingute üle väljaspool turgu ka teiste mitte-vendoritega, ma ei usu, ja mulle meeldib see turg, ei võta mingeid riske, et mind paisatakse. Aga ma lihtsalt annan teile pea, sest te küsisite, ma ei ole mod ma ei juhi midagi!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ma tean, et ma mainisin seda oma postituses võimalike modide või administraatorite jaoks, nii et see ei tundu, nagu im müüksin õhust paska. ja seal on samm, mida ei ole kusagil arutatud, kuid eemaldab värvimise täielikult - mida ma pakuksin - ja ma ei ole juhuslik inimene, kellega ma töötasin Flight kuni tema vahistamiseni ka personalile siin teadaolevalt. :)
 
View previous replies…

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Mul ei ole midagi lisada, mis tegelikult aitaks, kuid ma arvan, et on üsna rumal püüda küsida tasu nii lihtsa asja eest kui vanglakirjade kastmine.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Im sorry, see oli ettevõtte sisemine meetod, mida me kasutasime, et suurendada mahtu, mida leht võib kanda ilma värvimata üldse, mis tegi paljudele inimestele palju raha ja seetõttu müüdi ainult eraviisiliselt, ma ei taha jagada sisemisi meetodeid, mida me kasutasime tasuta.
 
  • Like
Reactions: vis

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Kui keegi teab, kuidas seda teha, lööge mind, ma oleksin rõõmus, kui saaksin teavet vahetada
 

bronxwar

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
1
Lahjendage oma noid atsetoonis (4 g 200 ml-s). Kasta oma lehte ja lase mitu korda kuivada, kuni toode on valmis. nii tehakse.
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
võtke minuga ühendust ma aitan teid, et
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Pange 5 grammi 50 ml atsetooni, seejärel pihustage lehte ja laske kuivada, seejärel pihustage lehe teist poolt ja laske kuivada korrake protsessi üle, kuni pihustus saab otsa. Püüdke mitte liigselt leotada paberit, kui te pihustate
 
  • Like
Reactions: vis

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Im kavatsen pihustada peale marsmellow lehte, mul on valmis 5-CLADB , 1 grammi jaoks mitu ML atsetooni peaksin kasutama?
Milline on 5-CLADB ja atsetooni suhe keskmise kasutaja jaoks.. palun aidake juhendada selle kaudu.
 

ilovechems23

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
2
Reaction score
8
Points
1
Kas keegi on lõpetanud kanabinoide? Tundub, et see sait on ainult spordi ja amfetamiini jaoks
 

soyjosh96

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Trükkige üle see tavaline valge
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Suurema tootekoguse pealekandmiseks kasutage suure tihedusega paberit. Võite kustutada lisatoodet. Kuidas arvutada ühe lehe annust, võin öelda.
Noids on minu jaoks üks peamisi lemmiktooteid, nii et ärge arvake, et sait on ainult stimulantide ja eufoorikumide kohta. Kui keegi on huvitatud asjadest noididega, kirjutage mulle.
 
Top