Kui palju vaeva teeb metüülamiini tellimine

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Tere kõigile
Kui palju probleemi või vaeva on tellida mõned metüülamiini Hcl või lahuse online ?
Ja kuidas see usely saata ?
Sest ma saan aru, et kui metyamine on lahus vedelik siis on väga tuleohtlik.
Ja turvalisem on mulle tellida lahust või häkkida ?
Ma olen algaja nii et proovige aru saada
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Kust te olete pärit? USAs või ELis on see suur probleem. Aga kui te olete Indias või Hiinas, siis pole probleem suur.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Olen nõus. Minu teada ei ole metüülamiini omamine ELis ebaseaduslik, kuigi seadusega tuleb selle tellimiseks täita lõppkasutaja deklaratsioon.

On ettevõtteid, kes seda igal juhul müüvad, kuid ikkagi on suure koguse metüülamiini tabamine probleemiks, kas seda tunnistatakse või mitte. Metüülamiini kasutatakse suurtes kogustes peamiselt tööstuses, mitte lihtsas kodukeemias. Nii et nad esitavad küsimusi.

Aga tehniliselt võttes ei ole omamine ebaseaduslik. Ma arvan, et isegi kui see on legaalne, siis võib selle eest ikkagi kuidagi süüdistuse esitada. Tavaliselt tundub, et nad ületavad praegu seadusi painutades, et kõik keemia osas on ebaseaduslik. Ma olen kindel, et nad saaksid midagi välja tõmmata, kui nad tahaksid.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
kui see ei ole seaduslik, siis ei müüda, kuid see on.
kuidas te arvate, kuidas inimesed saavad siin metüülamiini? Rongkäik või midagi?
 

Mind

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Miks tellida midagi, millel on vähe õigustatud kasutust ja mida ümbritseb selline tohutu kahtluse pilv?

Igatahes on see nii lihtsalt tehtud, et see on meeletu... Paunad seda ilusat ilusat asja on (kas ma rõhutasin, et lihtsalt) sünteesitav vaid paari tunniga (arvestamata reaktsioonianuma jahutusaega).

Natuke raud(III)kloriidi katalüsaatorina, MeOH, NH4Cl ja dH2O kõrge temperatuuri ja kõrge rõhu all.

Kilo või vähem korraga, leidsin, et countertop väikesed ahjud töötavad suurepäraselt väikese modifikatsiooniga, lisades SSR ja digitaalse PID regulaatori, (Rex-C100 's).

Ja neile, kes tahaksid mind küsitleda selle lihtsa metüülamiini sünteesi üksikasjade kohta, millele ma just viitasin ja/või viitasin...

Ma kasutaksin 2 in terastoru, milles on keermestatud mõlemast otsast, 6-10 tolli pikkune toruosa, mis kruvib 2 in tee. Ülejäänud kaks avaust on ühendatud keermestatud pistikutega ja toru pikkuse ja mis on keermestatud, on ka keermestatud otsakork. Esmakordsel kasutamisel tuleb kindlasti leotada HCL-is, et eemaldada kõik või kõik katted.

Ei ole väga tehnoloogiline, kuid üsna tõhus, ma paneksin rxn anuma sõiduki rehvi alla ja kasutaks väga pikka toru võtit, võimalikult suurt, et avada anumat...

Ja see on siis, kui ma soovitaksin ja viitan....to...TFSE (Google või samaväärne)

Mis puutub Temp ja aega, 2 tundi 300C.. ja ma ei ole kunagi märganud, et reaktsioon oleks väga valikuline seoses Temp või ajaga.

Ja kõik need aastad, aastakümneid hiljem, hämmastab mind ikka veel, et ma tunnen, et ma olen ainus inimene, kes on võtnud ja armunud sellesse konkreetsesse sünteesi.

Kui ma vaid saaksin avastada või toota nii lihtsat ühe poti, kõrge tempi ja kõrge rõhu fenüületüülamiini sünteesi kui see metüülamiini süntees...
 
Top