Abi pseudoefedriini 30mg ekstraheerimisel

OxycodoneHCL

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ma vajan abi 30mg pseudoefedriini ekstraheerimisel 200mg ibuprofeeni kombinatsioonipillidest, minu pillide kaubamärk on momenxsim ma vajan selleks abi!
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Teie kirjeldatud ravim on liiga ebamäärane, et kirjeldada probleemi täpselt, 200 milligrammi ibuprofeeni ja 30 milligrammi PSE. Millised on veel täitematerjalid? Kas need on tabletid või tabletid või vedelikud? Kas see sisaldab ravimeid, mis takistavad PSE eraldumist?
 

OxycodoneHCL

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Minu halb 😭 järgmised mitteaktiivsed koostisosad on Tableti südamik mikrokristalliline tselluloos kaltsiumvesinikfosfaat veevaba kroskarmelloosnaatrium maisitärklis ränidioksiid, kolloidne veevaba magneesiumstearaat Tableti kate hüpromelloos makrogool 400 talk Titaandioksiid (E171) raudoksiid kollane (E172)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Inaktiivsed on enam-vähem ebaolulised - me lihtsalt vabaneme kogu sellest segadusest! Pseudoekstraheerimiseks võite kasutada metanooli või IPA-d. See toob ibuprofeeni kaasa ja see on suurem osa sellest, mis jääb alles pärast filtreerimist ja aurustamist teie ekstraktsioonidest. Nüüd on vaja teha vaid lihtne külma veega ekstraheerimine. Kas te olete kunagi teinud kodeiini või vikodiini mahla? Sama mõte...
Võtame kõik ja lahustame selle külmas vees - proovige mitte kasutada nii palju - või just õige kogus, sest te peate kas laskma sellel kuivada või peate seda vähendama, sõltuvalt sellest, mida te kavatsete sellega edasi teha. Igatahes lahustage see külmas vees ja pange sügavkülma. Umbes 30 minuti pärast, kui see muutub nii külmaks kui võimalik ja kõik tahke vajub põhja, võite lahuse dekanteerida ja filtreerida - eraldades ibuprofeeni veest/pseudolahusest. Laske sellel kuivada või jätkake keetmist ...

Ole ettevaatlik,
o7
 

OxycodoneHCL

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Kui te ütlete, et kõik on tahke, siis mõtlete, et pseudoefedriin langeb välja ja ibuprofeen jääb lahustatuks?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ei, pseudo lahustub koos mõne muu asjaga, enamasti ibuprofeeniga, alkoholis. Me võime selle kõigepealt maha jahutada ja suurema osa sellest dekanteerida. Nii et siis filtreerime, peseme natuke tahkeid aineid, et saada välja kõik, mis võib-olla on jäänud, ja siis vabaneme tahkete ainete hulgast. Filtreeritud alkoholilahus, mis on meie pseudo. Sõltuvalt sellest, kui hästi me filtreerisime, võime alkoholi lihtsalt aurustada või kui see on rohkem hägune, panna see mõneks ajaks sügavkülma (jälle?) ja igasugune ibuprofeen koguneb boittom'ile. Proovige filtreerida kohvifiltri(te) asemel vatiga lehterkaelas. Vattaga filtreerib gravitatsiooniga filter väga hästi, lihtsalt see võtab aega.
 
Top