Question Abi vaja, et saada oma sõbra asjad tagasi!

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Vajadusel oli mu sõbral umbes 8 untsi metamfetamiini killud, mille ta pani gallonisse destilleeritud vett, et sinise värvi poisid seda ei leiaks. See toimis ja oli siis suurepärane liikumine, kuid me aurustasime osa veest ja see tuleb tagasi valge koheva pulbrina. See teeb ikka veel tööd, kuid ta tahab seda tagasi saada killudena, sest seda ootavad kõik. Kas te palun annate mulle samm-sammult? Oleksime mõlemad väga tänulikud. Tänan teid.
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
Lahustage pulber atsetoonis ja laske sellel aeglaselt aurustuda põhiline asi siin on teha seda aeglaselt
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
See aitab kuumutada met/atsetoonilahust atsetooni keemise ointi lähedale, segades seda samal ajal õrnalt, see aitab pulbrit õigesti lahustada.

See, mida te otsite, on met-ametamiini ümberkristalliseerumine, ma arvan, et aitab teada :)
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
Ma leidsin, et see on tõhusam, kui see jäetakse külma keskkonda ma ei tea, miks
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Poiss, mida ma teile ütlesin inimeste abistamise kohta ainult teie eelneva kogemuse järgi? Tänan teid, härra Ramsay, näib, et olete olukorra päästnud.
 

ImmortanJoe

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ei, mitte õigesti! Hankige ACS-klassi 99,9% isopropüülalkohol. Keetke see keemiseni, seejärel valage see toote üle teise klaasist tassi. See, mis ei lahustu, on prügi. Kui te eraldate vedeliku tahkest prügist, valage see klaasist küpsetusnõusse ja laske sellel istuda ärge häirige seda liikumine segab protsessi, nii et laske sellel jahtuda toatemperatuurini, seejärel asetage see ettevaatlikult külmikusse, kuni see jõuab sellesse, mida enamik külmikuid peaks olema seatud, mis on umbes 33 kraadi, kui see jõuab selle tempi, viige see sügavkülma, kuni see jõuab umbes -3 kraadi, siis on see valmis. Selles võib olla veel vedelikku, nii et valage see kõik üle filtri, et eemaldada allesjäänud vedelik ja laske kristallidel kuivada, ja saate alkoholi ära visata. Kuivamisprotsessi kiirendamiseks võite soovi korral kasutada soojuslampi. Pärast seda & kui see on täiesti kuivanud, meeldib mulle teha külm atsetooniga pesu, et vabaneda lisanditest, mis tavaliselt on kristallide välisosas. Samuti meeldib mulle vedelik pärast hea vedeliku eraldamist uuesti keeta, kui eemaldan prügi, mis ei lahustu & enne seda olen selle juba pulbriks muutnud ja teinud atsetoonipesu ja ilmselt lasknud sellel enne alkoholi keetmise osa kuivada. kuid see ei ole vajalik. Kõige parem on seda kuumutada nii, et keedad vett pannil ja paned alkoholi klaasi keeva vee sees. Nii on vähem tõenäoline, et te alustate raevukat põlengut! Loomulikult ei tohi olla idioot ja panna liiga palju vett pannile, nii et see voolab üle klaasi, sest see oleks täiesti tagurlik ja suur peo viga, samuti kallis!
 
Top