ABI JA NÕUANDEID

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ma otsin parimat viisi, kuidas lõigata Methist. Esimest korda selles suures foorumis, nii et palun vabandust, kui sõnastus ei ole õige. Minu jaoks ei ole praegu võimalik toota oma toodet, seega olen sunnitud hankima seda, mida saan. Mul on vahendid osta, kuid toode ei ole A-klassi. Ma kahtlustasin kõigepealt, et lõigatud on MSN, kuid usun, et ma tegelen teiste ainetega. Minu peamine eesmärk on kvaliteetne toode. Olen vaadanud ja uurinud ja peale atsetoonipesu ja isegi konvektsiooniahju kasutamine nimetatud saasteainete eemaldamiseks ei tööta tegelikult. Pesin 5 oz ja kaotasin märkimisväärse toote; jäi 2 oz. Ma usun, et isegi pärast pesemist on lõigatud nii kaugele nimetatud tootes, et seda tundub võimatu täielikult eemaldada. Ikka toode oli nõrk, põhjustab peavalu ja liigesevalu. Kõlab nagu MSN jah, kuid ma tõesti usun, et see on lõigatud midagi muud. Igasuguseid ideid, mis see võiks olla ja kuidas kõrvaldada. Uued nipid või ideed oleksid suurepärased. Olen ostnud toodet mitme erineva allika kaudu, kuid kõik tunduvad olevat saastunud. Ma olen siin piiratud ja oleksin tänulik igasuguse nõuande eest. Tahaks oma toodet ise toota, kuid lihtsalt ei usu, et ma saan praegu kõik vajalikud esemed, et see minu unistus lõpule viia. Nii et ma olen jäänud välja töötama seda plaani, et teha parim, mida ma saan, mis on olemas. Igasugune nõuanne oleks väga teretulnud.
Tänan teid
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Tere. Kuidas te nimetate MSN-i? Kas u seletada?
 

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
MSN on lühend metüülsulfonüülmetaanist. Seda müüakse siinkohal vitamiinilisandina. Seda kasutatakse ka loomade puhul. Aine kuumutamisel muutub see täiuslikuks kristalliks, mis näeb välja nagu jää. Seda on peaaegu võimatu ära tunda, kui seda ei suitseta ja tundub, et nii seda ka ära tuntakse. Minu IV või kasutajate jaoks, kes nuusutavad, ei saa nad tavaliselt maitsta või öelda erinevust ainult seda, et toode on nõrk ja kindlasti on midagi lõigatud. Kuid ma usun, et on võimalik, et see on mingi muu uut tüüpi lõigatud, mida kasutatakse, ja ma mõtlen, kas on olemas menetlus, mida saaksin kasutada aine tuvastamiseks ja kuidas eemaldada. Ma ei usu, et see on hetkel võimalik ise teha. Ma uurin asju, kuid ma olen väsinud selle probleemiga tegelemisest ja olen väga õnnelik, et mul on lõpuks keegi intelligentsed ja sellel tasemel, et küsida. Ma hindan ja kuulan igasugust tagasisidet.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Võib olla see isopropüülbensüülamiin? Nüüd on see sagedamini lõikamine
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Tere,

MSN-i saab eemaldada külma atsetooniga.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Tere, 7 aastat tagasi kasutan ma alkoholi puhastamiseks met ,lahustage kogu toode JA kasutage midagi sellist
IoXbDAfMV7
IoXbDAfMV7
ja järgmisel päeval leidsin mahuti sees meth JA lõigatud konteineri külgedel, kuid sel hetkel ma loobusin sellest materjalist ja asjad muutusid
 
Top