kasvatada umbrohtu

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
im mõtlen osta mõned seemned ja kasvatada neid, kuid idk, kust osta usaldusväärsest saidist
millist tüüpi umbrohi on parem ja kas ma pean kasutama mingeid spetsiaalseid tooteid, et kasvatada ja teha kvaliteetset umbrohtu?
 

vegetalista

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Teie geograafiline asukoht määrab paljuski selle. Tavaliselt on parem saada oma geneetika ilma rahvusvahelisi piire ületamata, suurem tõenäosus, et neid ei konfiskeerita. Mulle meeldib kasutada häid orgaanilisi sisendeid, sest ma kasvatan peamiselt enda jaoks, kuid Jacks 123 või Master Blend on USAs head ökonoomsed valikud, kui teete hüdro- või mitte orgaanilise pinnase kasutamist.
 

Kobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
tänan teid väga, ma vaatan kusagilt, kus ma saan osta, et tooteid.
 

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
kutt, see protsess sõltub sellest, kas kasvatate rohtu kodus või õues. kui kasvatate kodus, siis kasvavad igasugused taimed, kui teete kodus sama väliskeskkonnas. kui soovite sativa pähe, siis soovitan jack herrera või white widow. kui soovite mingit indica, siis võite osta big bud afghanian kush'i või bluedream'i.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Soovitaksin Euroopa Kalifornia või Kanada seemneid heast seemnepangast. Jah, parima tulemuslikkuse saavutamiseks on vaja tooteid.
minimaalselt vajate:
-juurestimulaator
-kasvustimulaator.
-kukkamise stimulant.

Väga oluline on pesta juured vähemalt 2 nädalat enne lõikamist.
Kui ma pesu *****, siis ma ei lisa veele ühtegi toodet. Seda märkad maitses ja kurgus.

Kui kasvatamine toimub õues, siis on vaja kahjuritõrjevahendeid.

kui teil on juurdepääs osmoosiveele, kasutage seda vett

PH ideaalne vesi vahemikus 6,5-7,5

siseruumides kasvatamise korral.

Te peate temperatuuri ja niiskust väga hästi kontrollima.
päevasel ajal ei tohi see ületada 25° ja öösel alla 15°.
Mida nooremad on taimed, seda rohkem niiskust nad vajavad.

Soovitan kasutada looduslikke väetisi, kui te alles alustate kasvatamist.

Ilmselt unustan ma palju asju. Võite minuga sõnumi teel rääkida ja ma püüan kõigile küsimustele vastata.
 

Pharmacist487

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
See sõltub sellest, kus te asute . Piirkonna temperatuurist ja kõigest sellest
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kui kasvatate siseruumides, peab kasvuks olema 18 tundi valgust ja õitsemiseks 12 tundi valgust. Kui soovite istutada õues, on nüüd hea aeg alustada, kui head ilmad hakkavad saabuma ja päikesetunnid pikenevad☀️
ostke hea muld ja head väetised. olge väga ettevaatlik õues kasvatatud putukatega!!!
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Suurepärane teema!

Kogu vajalik info on internetis, youtube'is ja google'is (foorumites).

Soovitame kasvatada seda siseruumides, kasvutelkides. Kogu meie umbrohi kasvatatakse telkides koos igapäevase kontrolliga kogenud kasvataja poolt.

Kanepi kasvatamine on nagu kunst, delikaatne ja võtab aega (palju), et seda omandada. Kanepi kasvatamist tuleks võtta kui hobi ja mitte kunagi kui tööd. Kui kasvatate kanepit kui tööd, siis lõpuks muutute ahneks ja jätate samme vahele, teete vigu.

Siseruumides kasvatamine on parim lihtsalt sellepärast, et sa saad kontrollida iga kuradi muutujat.

Mis puudutab seda, millist rohtu peaksite kasvatama:
1. Alustage auto-lilledega (nad õitsevad peaaegu 100 päeva pärast istutamist, isegi vähem).
2. Tee kõigepealt ainult kaks taime.
3. Õppige tundma, kuidas ravida kõiki haigusi, mida taim võib põdeda.
4. Õppige kasvamise protsessist.
5. Tõsta oma mängu. See võib hõlmata nii palju asju, kasvatage rohkem taimi, hankige suurem telk, automaatne söötmissüsteem, kasvatage rohkem sorte.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Kui selle puhtalt kasumi saamiseks minna amneesia kookoskoori ja saada optikakliima. Selle ülekaalukalt kõige lihtsam max kasum
 

R7flex

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
seal on mõned saite saatmise seemne, siis on vaja fondi selle jaoks. nagu kabiin, valgustus, õhk, süsiniku filter, vedelväetis & toidulisand ja rohkem. sa pead ka teadma, kuidas hoolitseda selle eest ja taime seisund. seal on mõned Türgi foorumid, mida saate kontrollida.
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile

Võite vaadata veebilehte growweedeasy.com
See oli mulle aastaid tagasi väga kasulik, kui hakkasin Venemaal kasvatama. Seal saate palju õpetusi ja vastuseid igale kasvatamisega seotud küsimusele. Kogukond on tugev ja abivalmis.

Ma olen uus sellel veebisaidil, tulin siia, et proovida müüa internetis rohtu ja võib-olla muud kraami. Tegelikult ei ole kunagi kogu oma elus midagi internetis müünud, liikusin vana kooli näost näkku :)
Kasvame nüüd Barcelonas koos meeskonnaga paar aastat, turg on karm, aga rohu kvaliteet on suurepärane. Ma leian, et konkurents on tõesti hea lõppklientide jaoks. Aga sa pead tegema rohkem ja tegema rohkem tööd kasvatades, nii et siin on rohkem liikumist kultuuri ja austuse kohta, kui raha kohta.
Nii et kui teil on mingeid soovitusi, kust alustada, oleksin väga tänulik.

Samuti sai võimalus saada peaaegu kõike siin Barcelonas hulgimüügihindadega, kui vaja
 

littlebigboss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ja seemnete kohta.
See sõltub teie maitsest. Nüüd on palju head geneetikat ja ma soovitan kulutada veidi rohkem raha seemnetele, kuid on suurepärase kvaliteediga.
Minu lemmiktüvi on Headbanger Carma Genetics'ilt. See on legendaarne, kõige tugevam high mida ma kunagi olen saanud ja tolerantsust peaaegu ei teki.
Aga need on tavalised seemned ja nende kasvatamiseks on vaja mõningaid oskusi. Aga leiad infot growweedeasy'st, kui valid selle tee

Sa peaksid alustama mõne autoga või feminiseeritud seemnetega paariks tsükliks.
 
Top