Narkootikumide hankimine oma sõpradele vanglas!

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
17
Points
3
Tahtsin lisada pilte, kuid mul on tehnilisi raskusi.

Kasutan näitena metamfetamiini.

Võtke sigaretipakk, visake umbes pool tubakast välja ja lisage sinna mõned kristallid (need oleksid muidugi väikesed ja purustatud)

Lisage tubakas tagasi ja nüüd on teil sigaretile laaditud mõned kristallid koht tagasi pakki.

Visiidi ajal andke sigaretid lihtsalt kingituseks.

Kuidas nad suitsetavad kristalli kasutades sigarette, nii et nad paneksid seal annuse umbes kolmandiku ulatuses ja lisaksid tubaka tagasi. Kui nad suitsetavad seda (aeglaselt), siis piisab kuumusest, kuna see läheneb, et aurustada metat.

See ei ole ideaalne, aga see toimib.

- Võimsus
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Võib-olla sõltub riigist endast, kas see on võimalik või mitte, kuid mulle teadaolevad reeglid on järgmised:

Külastajad ei saa lihtsalt tubakat või muud kraami kui aluspesu sisse tuua või isegi vangile üle anda, enne kui see läbi otsitakse. Vahel isegi naise kätt puudutada või käest kinni hoida ei ole lubatud.
Vangidel on lubatud võtta vastu pakke, kuid kõik läbivalgustatakse 100% ja tubakakast peab olema ametlikult pitseeritud, muidu ei tohi seda sisse tuua.
Nii et see vana trikk avastataks emeadietly.

See, kuidas asjad rajatistesse satuvad, sõltub sageli sellest, kuidas vangla on ehitatud ja kus see asub.
Inimesed viskavad kaupa üle aia, ma isegi lugesin droonidest.
Siis on sageli seotud korrumpeerunud valvurid.
Erinevaid narkootikume nagu rc kemikaale või Crystal pihustatakse kirjadele, kuid enamus kraami jõuab vangla taskusse kinnipeetavate poolt, kellel on lubatud päevasel ajal vanglast lahkuda.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Kas tubakas on vanglates enam lubatud?
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Kui ma olin purgis, kasutasid nad H või sünteetilise C segamist savi sisse ja varjasid seda sõrmevahede vahele. Vähemalt tollal nad ei kontrollinud seal minu riigi vanglasüsteemis.
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
USAs on minu arvates tubakatoodete tarvitamine keelatud institutsionaalsel pinnal osariikide kaupa. Minu osariik ei luba tubakat alates 90ndatest aastatest. Mõnes osariigis müüakse tubakat komsomolikogus.
Nii et minu kogemuse kohaselt, sõltuvalt asutusest, tõenäoliselt kui olete maakonnavanglas, peate te kasutama posti, kuna seal ei ole territooriumilt lahkumine või kontaktvisiidid - peate leotama paberit oma soovitud lahusega ja kirjutama sellele väikese märkuse. See töötas väga hästi sünteetiliste noidide puhul. Olen kuulnud, et see töötas ka kristalli puhul, suboxone'i kohta olen kuulnud erinevaid tulemusi. Millegi muu kohta ei ole positiivne, kuna kõike, mis tuleb, uuritakse tugevalt, neid röntgenitakse, koerad jne.
.
Teine võimalus on kontaktvisiidid - see on enamasti pigem riigivangla kui maakonnavangla puhul. Suboxone ribad on peamine kaup - inimesed *****ivad vanglast tulles rohkem raha kui nad *****isid tänaval trügides. Inimesed rullisid ribad kilekotti ja tegid väikese kimpu, tavaliselt naine libistas selle sisse ja leidis viisi, kuidas seda teile kätte toimetada, ilma et keegi seda märkaks. Külastajaid otsiti teel sisse kergelt läbi. Sa pead seda kas alla neelama, kui see hävitamata läbi läheb, või väga hästi peitma, sest pärast külastust otsitakse sind ribadeks. 100-200 dollarit 8mg ribade eest... võite lühikese ajaga teha väikese varanduse. Tavaliselt saadaksite kellegi rahakorralduse oma inimestele ja kui see toimiks, siis saaksite oma ribad kätte. Sa võiksid ribad purustada 16 või 32 tükiks ja panna lusikale paar tilka vett ja nuusutada iga tükki ja sa oleksid terve öö hambarjaga oma kambrit puhastanud. Kontaktvisiitidel võisid sa midagi sisse saada, kuid tavaliselt oli see rohi või sünteetilised noodid nagu suitsu ja suboksooni ribad.

Kui sul õnnestus jõuda madalama turvaklassi, võisid saada tööd välitööliste meeskonnas, kes korjasid prügi maanteelt või territooriumilt - inimesed tegid seda enamasti lihtsalt sigaretipõllede tubaka jaoks, aeg-ajalt tuli ka midagi läbi. Inimesed võiksid ehk midagi üle aia visata, aga see on üsna riskantne ja keeruline. On ka muid privileege nagu töövabastus, kus teid lastakse maha ja võetakse üles kohalikus ettevõttes, millega asutusel on lepingud, see on teie parim võimalus, kuid selle positsiooni saamine võtab aega, tavaliselt pärast esimest aastat lukus. Ma olen töötanud riigi politsei hobusetallil, kus labidasin sittu, põhimõtteliselt kõigil oli seal midagi toimumas, seal ei olnud tualetti, nii et kõik pidid metsas sittuma - see ei olnud probleem. Sa võis kergesti korraldada surnuaeda ja enamik inimesi seda ka tegi. Kui sa suudad instutsiooni territooriumilt välja pääseda ja leida minut või kaks enda jaoks ja sa võid lasta kellelgi tuua sulle, mida iganes sa soovid, kui sul oli see ühendus, siis sa võisid haubitsat tükkhaaval tagasi sisse viia, kui sa tahtsid - iga olukord on erinev, nii et sa pead nüansid välja töötama. Niikaua kui sa seda boofisid ja vaikisid ja keegi ei nuhelnud, siis võisid sa teha mida iganes. Lihtsalt veenduge, et läbisite oma uriiniseeriad - enamik valvureid isegi ei vaadanud teid, nii et see ei ole liiga raske.

Viimane võimalus on, kui sul on seestpoolt mingi side - kui valvur on peresõber, võib-olla üks õdedest. Või kui sul on väga lahe advokaat. See on haruldane ja raske ja tavaliselt ei kestnud ühel või teisel põhjusel liiga kaua, ei tea miks.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Need on päris targad! Nad ei testi tavaliselt posti varjatud narkootikume? Ma arvan, et leotuspaberit on natuke tehtud?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Sellised asjad nagu kokaiin ja heroiin ei toimi, kui neid üritatakse posti kaudu paberile pihustatud kujul sisse tuua. Ma eeldan, et kui ettevalmistus on hea ja kiri ei näe kuidagi võltsitud välja, st ei paista välja, nagu oleks seda millegagi pritsitud või lõhnaks veidralt, siis on näiteks sünteetiliste nioidide perekonna mitmetähenduslikkus see, mis võimaldab neil läbi pääseda. Näiteks "sünteetilise noidi" jaoks ei ole olemas mingit üldist testi - selleks tuleks testida konkreetselt 100 erinevat kemikaali, neil ei ole selliseid ressursse. Nad ei testi, kui neil ei ole põhjust kahtlustada.

Ühel hetkel oli sünteetiline noid-paber, mis läbi käis, nii tugev, et sõna otseses mõttes olid annused sama suured kui LSD ruudukesed. Teisisõnu, 7,5x11' joonistatud paberilehel oli paar tuhat tabamust. Sööksite 1 või 2 sellist ja oleksite kogu päeva nii kännus, et läheksite magama, ärkaksite üles ja oleksite ikka veel räsitud. Kestus oli vähemalt 20 tundi... see pakkus imelist põgenemist abstraktsesse maailma. See oli nagu 800+mg THC söödud.
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Parem doseerida seda hoolikalt, huh? Ma olen kuulnud lugusid, kuidas inimesed on nende sünteetiliste noidide peale välja kukkunud.
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Jah, nüüd, kui ma mõtlen sellele, siis mäletan, et kuulsin lugusid meestest, kes ei olnud sünteetiliste narkootikumidega üldse kokku puutunud, ei olnud aastaid rohtu, nad said doosi ja "läksid sügavale", enam-vähem... Lõpuks kaotasid nad pea ja kas see jäi harvaesinevaks, kuid hallatavaks episoodiks... või teised sattusid riigi psühhiaatriahaiglasse ja väidetavalt ei olnud enam kunagi samasugused.

Tugev mõistus ja tuttavlikkus aine suhtes läheb nii kaugele, et tulla toime murettekitavate kogemustega. Ainus, kes tõesti muretseb selle pärast, et annus oleks õige - keemik, peab tõesti lihtsalt veenduma, et nad tulevad välja kerge kasumiga, kui üldse, ja et see jama ei ole pask. Vastasel juhul ei kavatse noones OD õigus? Ma mõtlen, kui tugevaks saab keegi teha sünteetilise noodiga paberilehe suurust paberitükki? Kogu leht müüdi kuskil 200 kuni ~ 1500 dollari eest, mida ma olen kuulnud, tõesti pommi sitt. Üks selline lehekülg oleks jaemüügis väärt paar tuhat dollarit 10 dollarit tabamuse eest. 200 dollarit oli pigem postmargi suurune hitt (kui üldse), tavaliselt ei tasunud osta, kui see polnud täiesti kuiv, aga tihti oli see "mineviku" summa, millega püüda kedagi petta. Nii et lehel oli paar annust, kui see üldse hea oli. Tol ajal (2017-18 või nii) ei olnud palju inimesi, kes seda tegid, nii et ühe sellise tõeliselt hea kvaliteediga allika saamine oli haruldane sees, ja tõenäoliselt olid teil postmargi suurusega annused.

Väga kena luksus, mis on sees. Kui sa saad sellega hakkama ;]
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
76
Reaction score
46
Points
18
Sa lihtsalt vaatasid liiga palju beaking bad ahah vähemalt on see met, mitte ritsiin
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
SoldadoDeDrogas: Mul on sarnane hirm psühhedeelikute ees, sest mul endal on olnud halb trip ja ma olen ise sattunud riiklikusse psühhiaatriahaiglasse. Mees, mulle meeldib sinu arusaam sellest! Selle suurepärane lugemine
 
Top