Joodi ekstraheerimine tinktuurist 20 ebaõnnestumist 22 katsega

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Täna on vist minu probleemne päev. Olen umbes 4 päeva püüdnud joodi tinktuurist ekstraheerida. Olen proovinud 22 korda ja mul on õnnestunud ainult 2 juhuslikku katset ja ma ei ole neid katseid üles kirjutanud. Ma kirjutan üles meetodid, mida ma kasutasin ja materjalid, mida ma kasutasin. Joodi asemel tulevad joodist pruunikad asjad tükkidena välja. Olen uurinud, kuidas sellest üle saada, olen vaadanud videosid ja ***** sama asja, aga ei ole õnnestunud.

- Materjalid, mida ma kasutan
- %18 soolhape
- %3 vesinikperoksiidi
- Naatriumhüdroksiid
- Tinktuur

Mõnedes katsetes proovisin lisada 1gr, 2gr, 3gr NaOH-d 5ml veele.

Soolhappega katsetasin, lisades 5ml, 10ml, 15ml ja mõnikord 25ml.

Vesinikperoksiidiga proovisin 5ml, 10ml, 30ml ja 50ml.

Ma kas sobitasin siinkirjeldatud suhtarvud või proovisin lisada ühte rohkem kui teist. Tavaliselt sõelusin vedelikku pärast NaOH lisamist ja alati sõelusin seda, mis minu arvates oli kollakas plastikulaadne povidoon. Soolhapet lisasin alati aeglaselt. ja tavaliselt ootasin, et vedelik muutuks peaaegu mustaks. Okei, nüüd ma saan aru, et NaOH aluseline tinktuur. HCL neutraliseerib seda. Ma ei saa ikka veel aru, mida täpselt vesinikperoksiid teeb. See oksüdeerib nagu rauda, aga ma ei saanud aru, kuidas. Minu 2 juhuslikus katses segasin kõik koostisained juhuslikult ja kiiresti kokku ja ekstraheerisin joodi. Kuidas ma tean, et see oli jood? Pärast iga katset kuumutasin järelejäänud materjali ja jälgisin joodi kondenseerumist. Ma ei saa ikka veel aru, miks moodustuvad joodi asemel pruunikad tükid. Igasugune abi selles küsimuses oleks teretulnud.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
See on lihtne, ma sain sind homie... Kõigepealt andke mulle teada...

Kas see on joodi tinktuur alkoholis? %2?
Või on see povidoon-joodi lahus? %10?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ok. Veelgi parem. Mis on 8 või 12 untsi suurune pudel? Ma unustan... pole nagunii oluline.
Nii et kõigepealt vajame %25 NaOH või KOH lahust vees. Sa tahad umbes 30g NaOH-d 90ml vee kohta ühe pudeli I2 kohta. Lisa oma joodilahus suuremasse keeduklaasi, mis mahutab vähemalt 2-3 korda rohkem mahtu.
Alustage NaOH lahuse aeglast lisamist joodile, kuni see muutub kahvatukollaseks. Tekib mingi lima ja see koaguleerub. Tahate selle lahusest välja filtreerida. Seejärel soovite vähendada oma joodi/NaOH lahust umbes pooleni, peate kollase lima uuesti välja filtreerima. Pärast kuumutamist on lima palju kindlam ja käegakatsutavam. Vähendage seda umbes 60ml peale kogu lima eemaldamist.

Kui teil on oma filtreeritud ja vähendatud lahus. Nüüd saame joodi välja võtta. Tahate oma lahusele umbes võrdse koguse HCl-hapet (60ml ~%37 HCl). Lisage aeglaselt HCl. See läheb selgest värvist tagasi pruunikaspunaseks värviks, millega alustasime, olge ettevaatlik, sest see reageerib ägedalt. Nii et lõpuks vajame korralikku kogust värsket vesinikperoksiidi. Joodi/HCl lahusele tahame aeglaselt lisada umbes neljakordset mahtu ehk umbes 400 ml vesinikperoksiidi või kuni joodikristallid hakkavad sadestuma ja peatuvad. Laske korraks seisma jääda ja segage, et veenduda, et sademete tekkimist enam ei toimu. Dekanteerige oma lahus teise keeduklaasi, kuid kasutage kindlasti filtrit, et püüda üles võimalikku välja voolavat joodi. Lõpuks võite oma tahke joodi veidi veega loputada, kombineerida, loputada ja dekanteerida/filtreerida.

Viimane samm, kui soovite väga puhast toodet, on joodi aurustamine ja selle kondenseerimine külmale pinnale ning seejärel selle maha kraapimine. Teile jäävad säravad kristallilised joodinõelad. Kas te olete seda tehnikat näinud? Seda on raske kellelegi sõnadega seletada, aga ma usun, et nilered näitab seda tehnikat ühes oma videos. Põhimõtteliselt paned lihtsalt joodi klaasi ja katad selle kinni ja paned jää peale, nii et aurustunud jood kondenseerub külmale pinnale, kui seda kuumutatakse ja aurustub.

See ongi kõik, mu sõber. Palju õnne. Anna mulle teada, kuidas see toimib. o7
 
Top