DMT subkutaanseks süstimiseks?

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
milline võib olla DMT subkutaanseks süstimiseks mõeldud preparaat?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
221
Reaction score
228
Points
43
Kui ma näen selliseid küsimusi, tuleb mulle esimesena meelde, et miks? Ilma mõnitamiseta, lihtsalt teie mõttekäik on huvitav.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Üldiselt erineb süstimise mõiste, kui me ei maini nahaalust süstimist, teistest kasutusviisidest, suurem imendumine, tugevam toime väiksema annusega
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
221
Reaction score
228
Points
43
See võib olla tõsi teiste ainete puhul, kuid DMT ise on väga aktiivne väga väikestes annustes. Siinkohal tekib ka küsimus, äkki püütakse sel viisil võidelda tolerantsuse vastu? Või on tegemist tugevamate tunnete, kogemuste leidmisega? Viimasel juhul on puhas aine ja pädev komplekt ja seade minu arvates tõhusam kui katsed manustamismeetoditega.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
264
Reaction score
282
Points
63
See ei ole. DMT ei kuulu nende ainete hulka, mis aktiivselt suhtlevad lipopolüsahhariidikomplekside ja messenger adipotsüütidega. Üldiselt on intranasaalselt manustataval DMT-l suurem mõju kui nahaalusel manustamisel.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jah, subkutaanne süstimine on aeglase vabanemisega, kuid kas te mõtlete nuusutamist või pihustamist?
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
264
Reaction score
282
Points
63
Suitsutatud vaba dmt või suitsutatud changa. Kui me räägime süstidest, siis ainult fumaraadi kujul.
 

PHDorganic

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
pidage meeles, et kui soovite teha ainet, mis sobib "süstimiseks", siis üks tee, mida kaaluda, on vereproovide võtmine enne ja pärast seda, kui keegi seda suitsetab, enamasti on meie kehas toimunud ensümaatiline või metaboolne muutus algse aine/struktuuri oksüdatsiooni või reduktsiooni... jne - või teisiti öeldes, kui teil on vahendid uurida, kuidas ravimimolekul välja näeb, kui see on vereringe sees, võiks proovida seda molekuli jäljendada. Taeva pärast ärge arvake hetkekski, et kui te saate seda suitsetada või süüa, siis võite seda ka süstida............ Ei ole siiski ühtegi ravimit, mida oleks võimatu süstida, kuid ei ole lihtne ülesanne kaardistada ühegi aine keemilist muundumist või teekonda, mida ta võtab kehas. see on ka selline uuring, kus peab olema suurem arusaam keemiast, kui põhilised orgaanilised "Cook" teadmised.
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
ma ei süstiks kunagi midagi, mida ei ole filtreeritud, kas te saate filtreerida dmt ?(süstla filter 0.22) kui jah, siis oleks see ilmselt sama lihtne kui kodune roide .
vähemalt te teaksite kindlalt, kui palju mg te võtsite. ma arvan, et dmt vape oleks minu arvates parem variant .
 
Top