• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Mephedrone Sale Dead Drop Frankfurt am Main Surnud tilgad Frankfurdis!

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
44
Reaction score
128
Points
33
Deals
143

💦💧BioHackers

21192.jpg
Meie ettevõte on spetsialiseerunud eranditult surnud tilkadele. Täna anname teada oma avamisest Frankfurdis. Selle sündmuse tähistamiseks anname ära 10 surnud tilka koos 2 g puhta mefedrooniga (anname ära rohkem, kui rohkem inimesi on nõus).

Tasuta proovi saamiseks peate olema kas BB resident või BB liige. Samuti peate elama Frankfortis.

Kui te ei ole BB elanik ega foorumi liige, kuid elate Frankfortis ja soovite proovida meie toodet, maksate 40 dollarit ja me tagastame teile raha pärast seda, kui olete kirjutanud üksikasjaliku ülevaate sellest, kuidas te toote kätte saite, kuidas te seda kasutasite ja kuidas see teid tundis. Ülevaade peab sisaldama pilti tootest ja väga üksikasjalikku kirjeldust kogu protsessist.

Oluline: Dead drops on kiireim viis kauba ostjale kätte toimetamiseks! Seetõttu palume teil toode kätte saada ja jätta tagasiside 1 päeva jooksul! Kui te saate näidise kätte ja lõpetate meiega kontakteerumise, siis olete neetud ja põlete põrgus. Kõik, mida me palume, on see, et jätate tagasiside!

Lugupidamisega, Team BioHackers!
Dead Drop Shop
Vaata toodet 769
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Ma sain proovi väga kena mefedroni ! ma hilinesin, kuid kõik töötas hästi oli lihtne leida, kuid hea peidetud ! väga kiire ja suurepärane kliendi*****indus samuti ! ma sain oma mehe tulevikuks ma võin ainult soovitada ! 5/5 kõigis punktides !
 
Top