Question Crystal meth punase P meetodiga.

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Nii et ma mõtlesin, kas on võimalik teha jää punase P meetodi ja mitte ainult kiirus Im uus toiduvalmistamise ja ei tea kõike, nii et ma loodan, et yall saab mind aidata
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Muidugi, see on tegelikult tihedas võistluses liitiumi/ammoniaagiga kõige populaarsema meetodi eest Ameerika Ühendriikides. Loomulikult on teil vaja ka joodi
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
ja kuidas te arvate, et ma saan seda teha? Ma mõtlesin selle külmutamist CO2 gaasiga või lihtsalt selle ämma panemist sügavkülma.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Kas me räägime liitium-ammoniaagi viisist? Asjatundjad nimetavad seda kask LIKE reaktsiooniks, sest see ei ole päris kask. Lahustunud elktroon imendub ammooniumiga mittepolaarsesse lahustisse. See ei nõua veevaba ammoniaaki
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
kogu aeg pidasin silmas punast fosforit, et olla täpsem: Pseudoefedriin, joodikristallid, punane P, naatriumhüdroksiid, coleman-kütus jne. Ma mõtlen, et kui sellest ei ole võimalik jääd teha im avatud kõigile teistele algaja sõbralikele meetoditele, mida te teate.
 

Ayosquzuz

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 6, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ja nende meetodite puhul, kui te võiksite esitada samm-sammult ja seadmete / abivahendite loetelu, sest nagu ma mainisin im uus toiduvalmistamise ja võib-olla mul on keemia algteadmised, kuid siiski ma ei mõista mõned edasijõudnud juhised näiteks: "kõige lihtsamad retseptid" "metamfetamiin pseudoefedriinist" Ma vaevalt saan nendest juhistest aru, kuna need ei ole kõige selgemad.
 
Top