Question OTC-kodeiiniga riigid?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Pealkiri ütleb kõik. Lihtsalt otsin üldist nimekirja riikidest, kus otc kodeiin. Ma tahan millalgi varsti, lähiajal, järgmise 5-10 aasta jooksul, emigreeruda ja see oleks tore asi, kuid mitte peamine põhjus, miks ma koliksin, ilmselgelt.
 

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Te peaksite ootama Tai, nad kavatsevad kas dekriminaliseerida või legaliseerida oopiumimooni ja seened. Ei tea, millal
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
26
Points
8
Lõuna-Aafrika oli varem tuntud allikas apteegi lahja, sa võiksid tellida ühest veebiapteegist nagu 2 või 4 pudelit nende kodeiin-prometasiini, see oleks lihtsalt väiksemad pudelid (nagu pool pinti asemel pinti). Ma olen üsna kindel, et see apteek läks mõni aeg tagasi offline, nad tarnisid USA-sse ilma probleemideta, võibolla on sul õnne leida mõni teine selline, ma arvan, et neil oleks kodeiini ka.

Prantsusmaal oli kunagi sama. Varem saatsid nad Euophon (ma usun, et see oli kodeiinisuspensiooni nimi) ja Promethazine siirupit, max kaks pudelit kumbki, kõik online, ilma küsimusi esitamata. Lõpetati vist 2018-2020 paiku, kui nad võtsid vastu seadused veebiapteekide ümber (minu mäletamist mööda), minu teada on mõlemad ravimid endiselt OTC saadaval, ainult et neid võib-olla peab apteekrile küsima.

Enamikus Euroopa riikides on kodeiin OTC, lihtsalt piirangutega, kui palju sa saad osta (sa võid lihtsalt smurfida, nagu sa teeksid pseudo-Efiga USAs).
 
Top