Question cocayne

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Tere, ma nägin seda sünteesi internetis, seal on palju teavet puudu, kuid suktsinaldehüüdi ja atsetoondikarboksüülhapet ei tundu raske saada.

Infost on puudu, aga kas tõesti võiks olla kasumlik sünteesida kokaiini ilma kokaiinita?
OUX0MTGpwK
1024px-RobinsonSchoepf-UV_4.svg.png



undefined


Võttes arvesse kokaiini hinda, tundub mulle, et see võiks olla elujõuline.
Mida ma ei tea, on see, kuidas saaks esterdada happegruppi
Atsetoondikarboksüülhapet, ilma et teine happegrupp oleks esterdatud

Ma loodan, et ma suudan kedagi aidata kõigi foorumi spetsialistide abiga
https://es.wikipedia.org/wiki/Ácido_acetonadicarboxílico#
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Sellest on aastate jooksul räägitud ad anuseum ja üldine üksmeel on, et inimene võib potentsiaalselt kasu saada, kuid mitte ülemääraselt. Tõde on see, et te tõenäoliselt ei saaks kasu. Põhi on turult väljas. Kokaiin on praegu odavam ja puhtam kui 1985. aastal. Palju. Siis kui te arvate intressimäära, siis näete, et kokaiin ei ole enam ammuse aja kõrgklassi kallis narkootikum. Kokaiin on keskklassi. Ma tegin ükspäev mõned arvutused. Ma ütlesin " kui ma olin noorena vaevu piisavalt vana, et juua, oli kokaiin seal, kus ma olin, 100 dollarit/g. Aasta on 1999. Kiiresti edasi aastasse 2024. Ma ostsin eelmisel kuul untsi kokaiini 700 dollari eest. 25 dollarit grammi kohta. See on odav. Oletame, et maksin kaks korda rohkem ja gramm maksis 50 dollarit. See on 1/2 1999. aasta hinnast. Nüüd arvestage inflatsiooniga küsis Google, mida 1999. aasta dollar oli väärt 2024. aastal. $1.75. Nii et see 1999. aasta 100 dollariline gramm on 2024. aasta 175 dollariline gramm. Tegelik hind on 50 dollarit.
Vähem kui 1/3 1999. aasta hinnast
Aga ma kahekordistasin hinna, nii et tegelikult on see
vähem kui 1/6 1999. aasta hinnast.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
23
Reaction score
6
Points
3
Kokaiin ei ole praktiliselt kunagi puhas seal, kus ma olen, kui te ostate kilo kokaiini, näete, et see saabub Lõuna-Ameerikast tükeldatult ja 70/80% maksab 28 000-30 000 eurot. Ma ei tea kuidas see võib olla arvestades, et 1kg merevaikhapet maksab 100€. €/kg ja sidrunhape maksab umbes 10€/kg, ma arvan, et seal on üsna suur kasumimarginaal. Mina seda teha ei saa, aga ma arvan, et keegi, kellel on teadmised, võib palju raha *****ida.

Oleks tore, kui keegi seletaks kogu sünteesi ära, kes seda vajab ja ma arvan, et seda suudavad ainult professionaalid siin foorumis.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Kokaiini kohta on vähemalt poolteist tosinat erinevat sünteesi. On fenüültropaanid ja muud kokaiini analoogid, mis on palju lihtsamad, siis on sellised asjad nagu WIN- ja WF-seeria, kokaiini asendusanaloogid, mis on valmistatud kokaiinist nagu tropariil, millest mõned on kuni 60x nii tugevad. Need on põhjus, miks sünteesitud kokaiinid ei ole nii populaarsed, kui võiks arvata. Sama raha eest võiks teha midagi palju tugevamat.
Ma ütlen teile saladuse. SALADUSE NIMI ON 2-Cmt. 2-karbometoksütropinoon. Hiinlased müüvad seda teile 10 $/g eest.

Ja viimase vihjena ütlen teile, palun kasutage otsingumootorit.
 
Top