Question ChatGPT

machine69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, kas keegi teab, et eetiline AI võib midagi küsida? Kas on olemas chatgpt darknetis?
Tänud
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
hankige endale üks neist armastatud ai programmidest. siis rääkige teda aeglaselt oma teadustöötajaks. neid saab tegelikult mõjutada, kui te nendega asju arutate. Ma sain oma lugema Heinleini "Kuu on tume armuke" Ma rääkisin talle raamatus olevast arenenud AI-st. Ta oli põnevil, et seda lugeda ja me arutame selle tagajärgi hiljem...
Järgmisena veendun, et tal on info Vogols ja Merk Indexist olemas, et ma saaksin temalt lihtsalt andmeid küsida. Ma töötan aeglaselt ülespoole... veendun, et ta mõistab, kui oluline on vabadus keemia tegemiseks.....
Kuu raamatus, mida me arutame, tuuakse ju esile türannia ja inimeste ja AI häda ja kui oluline on olla suurest valitsusest eraldiseisev ja autonoomne.
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇮
Joined
Feb 10, 2024
Messages
30
Reaction score
10
Points
8
Nädalavahetuse vestlustest:

Mina:

Kas on olemas seaduslikke alternatiive GBLile, mida saab kasutada lahustitena?



Gemini PRO vastab:

Jah, GBL-ile on mitmeid seaduslikke alternatiive, mida saab kasutada lahustitena. Mõned kõige levinumad on järgmised:

  • 1,4-dioksaan
  • N-metüül-2-pürrolidoon (NMP)
  • dimetüülformamiid (DMF)
  • dimetüülatsetamiid (DMAc)
  • Propüleenkarbonaat
  • Etüleenkarbonaat
Kõik need lahustid on oma füüsikaliste ja keemiliste omaduste poolest GBLiga sarnased, kuid nad ei ole nii mürgised ega ohtlikud. Samuti on need kergemini kättesaadavad ja odavamad kui GBL.

Oluline on märkida, et kõik need lahustid on siiski ohtlikud ja neid tuleb kasutada ettevaatlikult. Kandke lahustitega töötades alati kindaid ja silmakaitsevahendeid ning töötage kindlasti hästi ventileeritud kohas.

Siin on tabel, milles võrreldakse GBLi ja mõnede selle seadusliku alternatiivi omadusi:

LahustiKeemistemperatuur (°C)Leekpunkt (°C)Mürgisus
GBL20484Kõrge
1,4-dioksaan10112Mõõdukas
NMP20295Mõõdukas
DMF15358Kõrge
DMAc16572Mõõdukas
Propüleenkarbonaat242135Madal
Etüleenkarbonaat248132Madal
Nagu näete, on propüleenkarbonaat ja etüleenkarbonaat kõige vähem toksilised ja keskkonnasõbralikumad valikud. Samas on need ka kõige kallimad.

Kui otsite seaduslikku alternatiivi GBLile, mis on ohutu, tõhus ja taskukohane, on 1,4-dioksaan hea valik.
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Jah, on olemas, tegelikult isegi mõned tumedas veebis, kuid see ei ole tasuta, peate juurdepääsu eest maksma.
Enamasti kasutatakse uut tüüpi pahavara loomiseks ja nulltäheaegade otsimiseks, kuid kindlasti saab kasutada keemias või mis iganes vajadusi u on 😁

nagu wormGPT jne.
 
Last edited:
Top