Question BMK CAS 718-08-01 konverteerimine P2P???

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Kas keegi on seda uut BMK-soola proovinud ja millist teisendusviisi P2P-le kasutas? See on põhimõtteliselt kõikjal nüüd iga uus bmk reklaam, mida ma näen, kasutab seda CASi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Keegi ei ole vastanud, nii et ma lükkan teie postituse sellega edasi. Kuidas te seda teete? Ma saaksin selle ilmselt päevaga selgeks, aga keemik vaataks seda ja teaks kohe. Sa pead kaotama 2 süsiniku 2 hapniku asendama 2 kaksiksidet ja vahetama O amiini vastu.
RTxzW0u3eG
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63

CAS 718-08-01

3-OKSO-4-FENÜÜLVÕIHAPPE ETÜÜLESTER

Saponiseerida alusega ja seejärel dekarboksüülhapet? Paistab, et soovitatakse vana PMK-ga identset protsessi.

Teie pildil näidate maagilist BMK-ist amfetamiiniks muundamist, mida ei ole olemas. Teete kõigepealt P2P ja seejärel amiini. Vähemalt kaks sammu.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Jah, ma ei ole keemik, aga ma näen, et te ei saaks 1 sammuga kindlasti sinna, et oleks põrgulik ahelreaktsioon. Hei, vaata mis juhtus aga, ma postitasin mõned joonised ja mööda sa tulid ja kleepisid mõned pusletükid sisse. Ma räägin paljude meie nimel, kui ütlen, et me hindame teie kommentaare ja arusaamu 😘
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
9
Reaction score
10
Points
3
BMK (bensüülmetüülketoon) on sama ühend nagu P2P (1-fenüül-2-propanoon), lihtsalt nimed on erinevad.

Samuti on P2P -> formüülderivaat -> amiin, mitte otse amiin.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Sa viskad nalja, eks ole?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
See on värvitu kuni helekollane õli. Kui see, mida te olete saanud, on tahke aine, siis ei ole see algne ühend. Võimalik, et see on juba seebistatud. Pange veidi vette ja kontrollige ph-d. Kui see on lakmuspaberil sinine, siis on see täpselt see ja võid visata seda palju külma vette ja lisada otse hapet (mis tahes mineraalhapet, fosforhapet, HCl...) kuni ph = 1 ja siis aeglaselt kuumutada kuni mullid tekivad (CO2 eraldumine, dekarboksüülimine) ja hoida sellel temperatuuril kuni mullid ei teki enam, valmis. Segamine segamine segamine segamine. Oluline.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Nii et te poisid yhink see võib moodustada soola naoh nagu glütsidaadid ja siis hüdroliseeritud happega, ma arvan, et otsene hüdroliseerimine töötab ? Ma ootan, et saada proovi selle toote testib asap
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Naljakas on see, et ei siin ega glütsiinhappe derivaatide puhul ei ole tegemist hüdrolüüsiga. Meil on saponifikatsioon, mis on happe de-esterifitseerimine, mis on selle protsessi käigus kaetud selle soolaks, ja jah, te geniaalsed happed moodustavad alustega soolasid ja nii moodustab butuurhape ka naatriumiga! Meil on dekrboksüülimine, ütleme orgaanilise happe hävitamine ja glütsidaatide puhul toimub epoksiidi ümberkujundamine. Aga absoluutselt mitte kusagil ei toimu hüdrolüüsi.
Aga see kraam on Hiinas juba ebaseaduslik ja varsti kaob.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
See aine ei ole keelatud CAS 718-08-01
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Jah ma ei kasutanud õige sõna cuz menetlus nagu te kirjeldasite on nii loll lihtne xd ja 718 on uus ja mul on erinevad info olete kindel, et see peab olema reageerinud naoh enne dekarboksüülimist ?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
See ei ole Hiinas keelatud see on kõikjal ja et teised CAS 10250-27-8 mõlemad on nüüd kõikjal.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Ma kavatsen tellida kg ja uuendada neid päevi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Jah, ma ei ole keemik, aga ma näen, et te ei saaks 1 sammuga kindlasti sinna, et oleks põrgulik ahelreaktsioon. Hei, vaata mis juhtus aga, ma postitasin mõned joonised ja mööda sa tulid ja kleepisid mõned pusletükid sisse. Ma räägin paljude meie nimel, kui ütlen, et me hindame teie kommentaare ja arusaamu 😘 ( minu armastuskiri @OrgUnikumile)
 
Top