Question Parim viis narkootilise aine tahke proovi täpseks lahjendamiseks

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Olen hiljuti sünteesinud amfetamiini ja võtan seda tööle. Siiski on vajalikud annused (~ 25mg) üsna väikesed ja nõuavad igal hommikul minu täpsema kaaluga kaalumise võtmist, et seda kaaluda. Ja minu sõbrale, kellele ma andsin mõned, on samad probleemid. See on lihtsalt natuke tülikas ja ma püüan leida viisi, kuidas teha lihtsalt tablette või kapsleid, kui see on võimalik.

Mida ma tahan teha, on midagi sarnast, kuidas ravimifirmad sellega tegelevad - nad lisavad hunniku täiteainet, et pillid oleksid kergemini käsitsetavad. Aga kus nad võivad kulutada miljoneid dollareid, olles täiesti kindel, et iga pill sisaldab 25mg toodet, peaksin ma leidma viisi, kuidas seda teha palju odavama palgaga.

Mõtlesin leida täiteaine, mis oleks alkoholis lahustuv, siis lahustada nii täiteaine kui ka amfetamiin alkoholis ja aurustada vaakumis kuivaks. Nüüd on mul olemas pulber, mis minu teada sisaldab midagi 25mg amfetamiini iga 250mg pulbri kohta.

Ma tean, et mõned teist võivad lihtsalt öelda midagi sellist nagu "pane lihtsalt mõned täiteained (laktoos, dekstroos jne) ja natuke amfetamiini kuuliveskisse, lülita see sisse ja sul on segu". Aga ma ei ole kindel, et see on tõesti parim viis. Ma ei saa garanteerida, et iga amfetamiini ja täiteaine molekuli suurus on sama, seega ei saa ma garanteerida, et iga seguosa sisaldab sama palju amfetamiini.

Kas kellelgi siin on hea lahendus? Ma tõesti eelistaksin vedeliku kooslahustuvust. Kas keegi teab mõnda head täiteainet, mis lahustuks alkoholis umbes samades piirides, mis amfetamiin? Sellest oleks SUUR abi.

Tänan teid.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Ma arvan, et sa jäid täiesti mööda minu käsitlusest, lol...

Ma küsisin - milline on kõige usaldusväärsem viis pulbrilise aine lahjendamiseks. Usaldusväärne tähendab, et kui te võtaksite värskelt lahjendatud pulbri, jagaksite selle 100 ühtlaselt kaalutud kuhja, oleks igas neist 100 kuhjast praktiliselt täpselt sama kogus täitematerjali ja toodet.

Ma arvan, et lihtsalt segamine blenderis või kuulveskis ei ole piisav. Midagi nagu vedeliku lisamine kõlab ideaalselt, kuid ma ei leia palju täiteaineid, mis lahustuksid alkoholides sarnastes vahemikes nagu amfetamiin (kemikaal, mida ma tahan lahjendada, et seda oleks lihtsam töödelda).

Loodetavasti murdsin selle seekord veidi paremini...
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2022
Messages
67
Reaction score
29
Points
18
Kõige lihtsam variant imo oleks panna 1g amfetamiinsulfaati mõõtekaussi, alustada selle lahustamist destilleeritud vees ja täita see 20ml mahuni, et saada 50mg/ml lahus. Nüüd võtke lihtsalt 0,5ml süstel ja hakake seda täismahus üks kord igasse 40 kummikaru sisse süstima. Vajaduse korral võite kuumutatud nõelaga punktsiooniauku joota. Imo tundub üsna kahtlemata täpne ja maitsekas variant, kui arvestada vaeva. (Ärge hoidke neid liiga kaua)
 
Top