Question Parim sünteetiline kannabinoid, mis imiteerib thc-d?

chemfox99

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Otsin sünteetilist kannabinoidi, mida saan kasutada cbd-taime täiustamiseks, nii et see tabab sarnaselt thc-ga. Kas JWH-018 on minu parim valik? Mida te arvate adb-butinaca kohta?
Tänan teid abi eest.
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
adb-butinaca on liiga tugev ja liiga kergesti üleannustatav, mis on tegelikult 99% sünteetiliste kannabinoidide probleemiks

THJ-018
APICA
APINACA
UR-144 (?)
AB-001

Minu lemmik oli BB-22, sest selle toime kestus oli sarnane THC-ga, kuid see kadus juba ammu. Samuti oli kergem üle doseerida ja palju tugevam kui need 5 nimekirjas.

Kui aus olla - THC-d ei saa kopeerida kanabinoididega, mida on lihtne valmistada. Alati on probleemiks kas kõrguse kestus või aine liiga ettearvamatus redoseerimisel või isegi annuse ise.

Vaadake ka:

NNE1
CUMYL-PICA
CUMYL-PINACA

ka n-metüültsükloheksaani derivaadid.
 
Last edited:

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
minu kogemus on lihtsalt pihustada ja lasta kuivada ----> 15-20 min löögi.
Pihustada peale, pakkida küpsetuspaberisse, siis pakkida stretch-kile peale, 48 tundi külmkapis, siis 24 tundi toatemperatuuril, lahti pakkida, lasta natuke värskes õhus hingata ----> 1-2 tundi kick...
aga ma ei tea, kas see toimib kõigi ainete puhul
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Omamoodi teine pool sellest, kuid milline on tavaliste sünteetiliste kannabinoidide kestus? Näiteks tipptasemest kuni langemiseni? Ma olen kanepist alati natuke välja nagu 3 tundi, nii et vähem oleks hea
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
tavaline annus alates 15 minutist läheb alla
 

luc

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
APINACA (AKB-48), adamantüülindasooli karboksamiid on ainus võimalik toode, mida saab ise valmistada.

Sünteetiliste kannabinoidide tugevus võib eksisteerida ja sõltub sageli nende keemilisest struktuurist ja mõjust organismile. Üks tuntumaid ja sünteetilisi kannabinoide on "MDMB-CHMICA".

Teised sageli mainitud tugevad sünteetilised kannabinoidid on "JWH-018", "AB-FUBINACA" ja "THJ-2201". Need ühendid võivad olla äärmiselt tugevad, nende toime erineb oluliselt looduslikust kanepist.
 
Top